Blazina za psa

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Moj pes ima svojo košaro. In v košari imam pripravljen v preobleko dan "kovtr".
Zelo mi gre na živce, ker je zadeva takoj umazana. In kljub temu, da redno preoblačim zadevo se hitro "osmradi" - dobi tak značilen vonj po psu... Pa pes sploh ni umazan in tudi ne smrdi. Ima kratko dlako.

Rad bi našel neko rešitev. Razmišljal sem o kakšni mehki blazini iz umetnega materiala, ki bi jo lahko opral kar z vodo in milom, in bi mu takoj nazaj v košaro dal. Recimo, da bi bil material dokaj mehak, in da ga enostavno spereš z vodo in se ne zmoči v notranjost. Kot nekakšna gumi - pena... Mogoče tudi kakšna napihljiva zadeva... Skratka karkoli takega, da se ne "naužije" vonja in da se umazanija enostavno kar spere stran.

Ali imate kakšen predlog, oziroma kako imate to doma narejeno?
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.466
227
63
Hm, jest sem za našega cucka kupil v Tukani v BTC-ju blazino veliko cca 0.5 x 1m (približno - imeli so tudi večje). Tadeva je vsaj zame dobra, saj se celotna prevleka sleče, se da v stroj oprat, in je zadeva rešena.

Če pa se mi osmradi še notranji del, jo dam pa za en dan ven na zrak (po možnosti kadar piha), pa se tud "razdiši"...
 

kane

Gay(lord) Fucker
11. avg 2007
1.224
0
36
34
Fufn
Nasa psicka pa spi v pojstli
wink-1.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.808
113
za podlogo ji nareži blazino za na plažo (tisto peno)...čez pa daš deko, ki jo potem pereš. Spodnji del pa po potrebi zgolj opreeš pod vodo.



pa bo na mehkem, toplem..skratka spal bo kot pes
smile-1.gif




ali pa kupi vzmetnico iz (kaj je že ta material, ki ga tako hvalijo v vzmetnica - to umetno tvarino..a la dormeo) lateksa (!)..saj to je tudi čisto umetno.....pa spet čez daš deko, da ne leži direktno na umetni snovi.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Moja ima doma svoj fotelj
priden.gif
ni ne umazan niti ne smrdi. Zdej, če ga puščaš v košaro brez, da mu tace spucaš, ko pride v stanovanje, potem je logično, da je vse usrano.
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Tud mojem pesotu ni nobena blazina smrdela, sicer nobena ni zdržala več kot 14 dni zravn njega
grin1.gif

Sedaj se je sprijaznil s predpražniki ampak tud ni nobenega problema z neprijetnim vonjem.
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Naš kuža ima enostavno dve dekici. Vsak teden eno operemo (čaprav je načeloma zelo čist kuža) in medtem spi na drugi.

In ti dekici sta bili kupljeni v mercatorju za okoli 10 EUR/vsaka.

 

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
na burjo ga spodi da ga malo prepiha.....:DDD
kake probleme mate eni....moj pa dek in podobnih stvari sploh povohat noče....jih vse zmeče ven in svoje ute....
enkrat si je šel v seno skopat luknjo in kinkat not..:DD...kaka deka neki
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
Citat:
Uporabnik kane pravi:

Hehe,kak zaspan zgleda
grin1.gif




pomoje ga bolj leta dajejo, a ne Mitzy? tale je že kar star...



nas je bil pa z tepihom v dnevni sobi čist zadovoljen... pa ni nikol ne vem kok smrdel!
 
Nazadnje urejeno: