Bivši in njegovi prijatelji

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
primer kolegice
wink-1.gif
:
nehala s tipom po nekaj letih, tip čisto zagnojil, zaradi česa ga ona skuša izbrisat iz spomina (v smislu ne obstaja več ).. ampak ona je še skoz v stiku z njegovimi prijatelji, ker so v redu ljudje in so se skoz zastopli okej... do tukaj vse v redu... no, ker pa bi ga ona rada pozabila (čimprej), je to malo težko, ker jo oni spominjajo nanj in bivšega nekateri tudi omenijo kdaj pa kdaj... kaj zdej - črtat te prijatle (kar bi bila škoda) ali kaj nardit?!
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
če so pač tudi njeni prijatelji, naj jih obdrži. a če ne bo dovolj psihično sposobna odmisliti bivšega, potem bo zanjo bolje, da jih odklopi. da se pa omenja bivšega je pa čisto logično, brez tega ne gre.
 

jakao

Pripravnik
19. jul 2007
406
0
16
nokia
aha, še ena kolegica
write.gif


zakaj frende črtat, naj bo ex na ignore, pa pri frendih rečeš, da o njem niti besede
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Ne bo ga pozabila kar tako še posebej pa ne ker jo tako zelo spominjajo nanj. Sicer je to samo moje osebno mnenje, samo če res ne gre drugače, naj jim raje direkt odkrito pove da ima probleme s tem ter da ne more normalno funkcionirati in da je bolje da prekinejo stike dokler se ona ne pobere. Pač naj jim poskuša lepo razložiti da za to niso krivi oni in da ni nobenih osebnih zamer ter da bi ona to rada naredila zaradi sebe.

Jaz sem bil v skoraj identični situaciji, s to razliko da so bili to moji 'prijatelji'. No, po pol leta ko sem prekinil stike in še dandanes marsikaj izvem da dejansko tej ljudje sploh niso bili prijatelji ker so marsikateri celo razmišljali s kur.cem in v tem razpadu zveze videli priložnost da jo nategnejo. Spet drugi so pa bili navadni hinavci kar se je pokazalo šele kasneje zato mi ni dandanes niti malo žal da sem prekinil stike z njimi.

Stari grejo, pridejo novi. Redkokateri so resnično tisti pravi prijatelji, taki bodo storili marsikaj da ti bi olajšali trpljenje in stali ob strani.
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.022
118
63
okolica mesta
Pomoje se bivši tut dosti vidi z frendi, tako da bo teška, če bo ona z njimi v stiku. To bo že čas pokazu, kako se bo vse odvijal in temu se tudi prepustiš, tako pač je.



Itak pa vsi vemo, da se je to tebi zgodilo oz. zase sprašuješ
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

barby

Zelenc'
4. avg 2007
16
0
1
Pr meni ena kolegica hodi z ful dobrim kolegom od mojega bivšega. Z unim sem končala že več kot pol leta nazaj tko da je zdej vse kul. Je blo pa zoprno od začetka ker so so se vsi pogovori vrtel sam okol njega in sem vedla da je tip od kolegice sam nek posrednik ki predaja informacije okoli. Potem pa se je počas to mal pozabl in se ne omenja več. Zdej se raje dobim sam s to kolegico d gremo na pjačo al pa se sam tko slišmo, brez d je njen tip zraven. Preživim tud če je on zraven, sam mam vseen občutek da sam vohuni zraven in poroča naprej kako se kej imam in kaj počnem.
 

B81

22. jul 2007
34.530
8.973
113
Citat:
Uporabnik jakao pravi:
aha, še ena kolegica
write.gif


zakaj frende črtat, naj bo ex na ignore, pa pri frendih rečeš, da o njem niti besede

×2

Če so pravi frendi, bojo to upoštevali.
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.022
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Citat:
Uporabnik jakao pravi:
aha, še ena kolegica
write.gif


zakaj frende črtat, naj bo ex na ignore, pa pri frendih rečeš, da o njem niti besede

×2

Če so pravi frendi, bojo to upoštevali.

Če so tapravi frendi jim ni treba sploh nič govort. Bojo že sami to upošteval in ne bojo omenjal bivšega
wink-1.gif
, če te dobro poznajo seveda.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik Gamero pravi:
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Citat:
Uporabnik jakao pravi:
aha, še ena kolegica
write.gif


zakaj frende črtat, naj bo ex na ignore, pa pri frendih rečeš, da o njem niti besede

×2

Če so pravi frendi, bojo to upoštevali.

Če so tapravi frendi jim ni treba sploh nič govort. Bojo že sami to upošteval in ne bojo omenjal bivšega
wink-1.gif
, če te dobro poznajo seveda.

kaj ko bi vi vsi nehal živet v mehurčkih pa začel živel v resničnem svetu. dokler se ena oseba sama ne odloči da bo nekoga prebolela, tok časa ni važno a kdo govori o bivšem oz bivši ali pa ne. ko se pa to odloči, se pa ne bo ozirala na to kaj bivši počne in česa ne
smirk-1.gif


P.S. tele fore ala mojmu frendu/frendici se je to pa to zgodil, so že mal bedne
stupid-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ena za pred spanjem..

a ste kdaj pomislil, kolk nagunsna vrsta smo..da clovek, ki ti prestavlja vse na svetu, vse mu das, ampak res vse, vse ti lahk pocne, vse naredis zanjga, vec kot za kogarkol drugega, celo postavis ga pred starse, pred vse. odpres se mu, popolno zaupanje tako in drugacno...ga potem noces vec videt forever????

ni neke prave logike, a ne.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
glih to je logično da te osebe nočeš videt, ker te je izdala. ker drugače dvomiš v vse kar ta oseba naredi zate, ti pove... to ti pa samo škuduje
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Ja je logika v tem ker se ti je ta oseba izneverila. Kaj boš potem še vedno bebček dalje in bil prijazen in deloval v skladu z logiko?
 

barby

Zelenc'
4. avg 2007
16
0
1
Lahko si v prijateljskih stikih z bivšim/bivšo, če veš d je blo vse v redu in je blo zaupanje obojestransko pa da sta šla narazen pač zarad tega ker neki ni šlo. Pa še takarat verjetno ni ravno lahko.
Če pa ugotoviš d ga je partner neki hudo polomil in te samo še "nateguje" potem po končani vezi res ne morš bit več v prijateljskih odnosih z njim.
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik Michkena pravi:

primer kolegice
wink-1.gif
:

nehala s tipom po nekaj letih, tip čisto zagnojil, zaradi česa ga ona skuša izbrisat iz spomina (v smislu ne obstaja več ).. ampak ona je še skoz v stiku z njegovimi prijatelji, ker so v redu ljudje in so se skoz zastopli okej... do tukaj vse v r edu... no, ker pa bi ga ona rada pozabila (čimprej), je to malo težko, ker jo oni spominjajo nanj in bivšega nekateri tudi omenijo kdaj pa kdaj... kaj zdej - črtat te prijatle (kar bi bila škoda) ali kaj nardit?!





Če je bilo "poudarjeno" resnično potem res ne vidim nobenih problemov, je verjetno že pozabljen in prebolet.
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Če so njegovi prijatli pol se verjetno veliko skup družjo? Če so pa bol kolegi bojo pa verjetno njemu obrnil hrbet in bo kdo od kolegov probal namočt...
 

brezkomentarja

Pripravnik
19. jul 2007
92
0
16
se čist strinjam s tabo! Ko sem jaz nehala z mojim so vsi njegovi frendi začeli klicat pa vabit na kavice, kjer so potlej padali razni predlogi. Očitno k *** ne pozna žlahte, še manj pa prijateljstva.
bonk.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik brezkomentarja pravi:
se čist strinjam s tabo! Ko sem jaz nehala z mojim so vsi njegovi frendi začeli klicat pa vabit na kavice, kjer so potlej padali razni predlogi. Očitno k *** ne pozna žlahte, še manj pa prijateljstva.
bonk.gif


Točno to se je pr men zgodilo! Tisti štirje ki so razmišljali s kur*em so pa obrnili celo družbo proti meni češ kako sm jih odjebal na lepem-brez da bi povedali da bi oni radi namakali. V resnici sem pa imel dober razlog.


Jap to je to...redkokateri prijatelji so tisti pravi. Jaz sem mislil da jih imam, pa sem ugotovil da so navadni fukfehtarji.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
kaj se zdaj sekiraš? to so pravi prijatelji-v stiski so ti hoteli ponudit pomoč, da ne bi ostala na suhem
evil.gif