Bitka pri Grahovem med Domobranci in Partizani

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
po drug stran še nikol nisem slišu, da bi kdo, ki je u lajfu uspel, izreku zahvalo Rupniku, Peterlinu in Argentini
pa tud dolfetu ne :bonk:
so jo, pa musoliniju tudi (infrastruktura, industrija, itd)...saj so dost naredili za razcvet, samo je blo znanto preveč slabega zraven. tega jim pač ni mogoče odpustiti, kljub vsem pridobitvam
 

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
kot sem napisu, še nisem slišal za tak primer, sploh ne v sloveniji
verjamem pa da kašn obstaja,100 žena 200 sisa
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.330
2.275
113
po drug stran še nikol nisem slišu, da bi kdo, ki je u lajfu uspel, izreku zahvalo Rupniku, Peterlinu in Argentini
pa tud dolfetu ne :bonk:
Mnogi še dan danes hodijo v ''kučico cviječa''.

Nemec ima pisarno v NG že neki časa in se trudi približati povprečenmu janezu in mu pomagati rešiti njegove težave..... to viš je šele zabavno
kako je z uradnimi urami, če se želi približat?
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
pravi vir je samo en:

1704736745560.jpeg
 

B81

22. jul 2007
34.526
8.970
113
Hah, to je zato, ker nikogar ne poznaš osebno.
"Viri za učenje zgodovine, ki nudijo resnico in zanikajo komonajzarske laži:

5. Gospod župnik so rekli
4. Očividci so dejali
3. Dedek mi je povedal
2. Mag. Grims je pokazal slike
1. Pričevalci dr. Josepha G. Mozhine"
in dalje v tvojem stilu:

@mfarles

Familije, ki gojijo psihopatologije, narcisizem, seveda lažejo svojim potomcem. Lažejo tudi zato, ker otroci lahko nehote spregovorijo, če ne bi "verjeli" lažnivim staršem. Tako se uničevalni vzorci prenašajo iz roda v rod, zg. ponavlja kot farsa. Ta primitivni komi profil dokaz.

+ lepo si pokazal, katere profile slediš. Nekega obsedenca z možino in dežmanom... zrcalna kopija 123ja - pa ne profil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.989
3.748
113
Ljubljana
hmpg.net
Hah, to je zato, ker nikogar ne poznaš osebno.

in dalje v tvojem stilu:

@mfarles

Familije, ki gojijo psihopatologije, narcisizem, seveda lažejo svojim potomcem. Lažejo tudi zato, ker otroci lahko nehote spregovorijo, če ne bi "verjeli" lažnivim staršem. Tako se uničevalni vzorci prenašajo iz roda v rod, zg. ponavlja kot farsa. Ta primitivni komi profil dokaz.

+ lepo si pokazal, katere profile slediš. Nekega obsedenca z možino in dežmanom... zrcalna kopija 123ja - pa ne profil.
Poznal sem osebno. (vsi so že mrtvi)
Iz obeh strani.

Sedaj pa izračunaj, koliko je star nekdo, ki lahko še kaj pove in je živel 1941.
 

B81

22. jul 2007
34.526
8.970
113
To je vprasanje? Ti se ne spomnis nicesar? Sam se spomnim kar nekaj veselih in zajebanih trenutkov (avto z italije, padec s peciklom, vsi nohti dol na roki zaradi vrat traktorja...)
Ce se ti nicesar ne spomnis...mogoce le nisi tak hrust, bi pozabil tudi, ce bi ti fotra pa mamo zvlekli vstran...

Aja oni se ne spomnijo pravis? Ko celo zivljenje prizigajo sveco pri jami, kjer je ducat+ "privatnikov" iz tistih casov?
Mogoce gredo samo na izlet, kaj pa ves... :bonk: