Big Star hlače

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Ja, celotno kolekcijo menjujejo, ker, tista trgovina še ni čisto"official store", zdaj naj bi dobil žegn od G-Stara, kar pomeni, da dobijo njihovo pohištvo da bo "total look" trgovina,s tem pa tudi najnovejšo kolekcijo.

Saj jim piše na izložbi, da čakajo nosoroga
smile-1.gif




Do sedaj, ko ni bilo uradne trgovine so dol pošiljali robo z zamikom, to, kar si lahko kupil v tujini je sem hodilo cca. leto kasneje, pa še to zelo oskubljeno, čisto "ordinary" hlače in majce.



Zaradi tega sem si jaz zadnje čase , kar po netu iz Anglije naročeval njihove cunje.
 
Nazadnje urejeno:

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Vsak ima svoje veselje..., sicer pa hlač pod 50€ nikjer več ne dobiš, če hočeš, da vsaj kolikor toliko izgledajo.

Res je, jaz dajem za njih nekje 50-70€. In za 70€ dobiš zelo dobre kavbojke. Ampak 150€? Hudo dvomim, da enkrat dlje držijo od tistih za 70€, da so enkrat bolj udobne ali enkrat lepše od tistih za 70€. Ampak tega tudi ne bom nikoli ugotovil, saj jih ne bom kupil. Superge pustimo, tam je druga zgodba. Ampak hlače? Sicer pa...vsakemu svoje...
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Saj konec koncev je z vsako stvarjo v življenju isto....

Sicer pa ne, da bi tiste za 150€ dlje zdržale, jaz to jemljem bolj, kot lifestyle, saj vsak fura en svoj slog in, pač počutim se dobro v G-Star cunjah.
 

Cavalierka

Pripravnik
19. sep 2007
118
0
16
osrednje-slovenska
Sigurno hlače za 50 € glih tko dobr opravljajo svojo funkcijo kot G-Starke. Je pa res, da ko enkrat oblečeš G-Starke, težko prešaltaš na druge... Eni, si kupujejo Zarine hlače, drugi G-Starke/Sevenke
d055.gif
 

woowek

Tajkun 08
7. sep 2007
693
1
18
Kva pa kvaliteta oblačil v Zari. Eni pravjo da je dobr pa pocen, sam še nikol nisem bil.
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Citat:
Uporabnik woowek pravi:
Kva pa kvaliteta oblačil v Zari. Eni pravjo da je dobr pa pocen, sam še nikol nisem bil.

Sem kupil en pulover pred kratkim...pa je flekast postal med pranjem
bonk.gif

Isti dan sem v Esprit-u kupil podobnega, za enak denar. Tisti je pa v nulo
cheer.gif
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik woowek pravi:
Kva pa kvaliteta oblačil v Zari. Eni pravjo da je dobr pa pocen, sam še nikol nisem bil.

Imam doma en kup tistih simpl enobarvnih majic s kratkim rokavom za 8-10€. Po ne vem kolikih pranjih so dve črni izgubili nekaj barve, drugače pa so prav dobre. Ostalih stvari tam nisem kupoval.
 

Cavalierka

Pripravnik
19. sep 2007
118
0
16
osrednje-slovenska
Sem si že kupila v Zari kavbojke, ampak so bile v redu par mesecev, potem pa se ti po enem nošenju čist razvlečejo, tko da sem jih vrgla še v sušilca, da bi se malo skrčle (kilažo imam ves čas enako), pa nič. No, tko da zdej imam raje namesto 2 kavbojk alla Zara, raje G-Starke ali pa Sevenke, ki so tudi moje favoritke med kavbojkami.

Se pravi, za ta denar je to to
smile-1.gif
 

Duschmanyn

Pripravnik
30. avg 2007
257
0
16
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Cene se gibljejo med 100€-150€

Za kavbojke? A to dejansko kdo plača?

Ti si raje kupiš čreva v Zari ali celo kake no name za enkratno uporabo? Odkar pomnim so kvalitetne kavbojke toliko, je pa res da nad 150-200 da pa res zafrustriran pacient.
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik Duschmanyn pravi:
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Cene se gibljejo med 100€-150€

Za kavbojke? A to dejansko kdo plača?

Ti si raje kupiš čreva v Zari ali celo kake no name za enkratno uporabo? Odkar pomnim so kvalitetne kavbojke toliko, je pa res da nad 150-200 da pa res zafrustriran pacient.

...

Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Vsak ima svoje veselje..., sicer pa hlač pod 50€ nikjer več ne dobiš, če hočeš, da vsaj kolikor toliko izgledajo.

Res je, jaz dajem za njih nekje 50-70€. In za 70€ dobiš zelo dobre kavbojke. Ampak 150€? Hudo dvomim, da enkrat dlje držijo od tistih za 70€, da so enkrat bolj udobne ali enkrat lepše od tistih za 70€. Ampak tega tudi ne bom nikoli ugotovil, saj jih ne bom kupil. Superge pustimo, tam je druga zgodba. Ampak hlače? Sicer pa...vsakemu svoje...

Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:
Citat:
Uporabnik woowek pravi:
Kva pa kvaliteta oblačil v Zari. Eni pravjo da je dobr pa pocen, sam še nikol nisem bil.

Imam doma en kup tistih simpl enobarvnih majic s kratkim rokavom za 8-10€. Po ne vem kolikih pranjih so dve črni izgubili nekaj barve, drugače pa so prav dobre. Ostalih stvari tam nisem kupoval.