Big Star hlače

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.023
118
63
okolica mesta
Te hlače so mi v preteklosti zlo fajn sedle in dober sem se počutu v njih. Zdaj pa so vse trdovine zaprte oz. več ne prodajajo teh hlač, ker pravijo da je firma propadla.

Vprašanje je tako. Katere hlače so nekako podobne big star hlačam(pa ne misli tiste široke
grin1.gif


Lp
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Hm, a Big Star so bile kvalitetne? Meni so vsake dokaj hitro popokale na kolenih, pa se nisem ravno puzal po tleh. Mi je pa drugače všeč kroj Witboyk, posebej zato, ker imajo tudi dolge in ozke kroje, kar je danes že problem dobit. Sicer tudi niso nek pojem kvalitete, so pa meno osebno bolj kvalitetne od Big Stark.
 

Cavalierka

Pripravnik
19. sep 2007
118
0
16
osrednje-slovenska
Imajo različne kroje, široke, ozke, predvsem pa ponavadi res dobro stojijo na riti. Vsaj tako pravjo
wink-1.gif


V Ljubljani jih prodajajo v Toaleti (tj. v stari Lj), pa mislim da tudi v Sportini v City parku.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
G-Star so res zakon, jaz jih kupujem od kar se jih dobi pri nas. Imam jih 12 parov, dobro se nosijo in so res kvalitetne.
Kot omenjeno dobiš jih v Toaleti in Sportini v City parku, poleg tega, je Sportina odprla zdaj posebej G-Star trgovino v novem delu City Parka, kjer imajo tudi žensko kolekcijo
smile-1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Hmmm...?
smile-1.gif
Precej sem mahnjen na cunje..., v bistvu sem komaj čakal, da odprejo še ženski oddelek, sem moji takoj dvoje kavbojke kupil, ker res hudo stojijo, če ima ženska vitko postavo.



Sicer pa G-Star - collection/WMN denim, pa si poglej.
 
Nazadnje urejeno:

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Prodajajo v Mb Big Star, vsaj pred pol leta so imeli še odprto trgovino..... Pri Obiju, zgradba je zunaj cela zelena, noter pa nekaj kafičev in brezveznih trgovin, na vrhu pa bigstar trgovina. So pa dosti predrage, mater izpod 14 jurjev ni bilo nič, pa s tem da so še neke popuste meli.

Ja nosile so se fajn,vsaj meni , samo več kot 2 ali 3 leta ne ker so na določenih mestih postale porozne.
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Jp!
Za hlače in superge je to cena, ki jo plačam,ker me ostale poceni stvari držijo 3 x manj časa.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Vsak ima svoje veselje..., sicer pa hlač pod 50€ nikjer več ne dobiš, če hočeš, da vsaj kolikor toliko izgledajo.