Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.201
113
slovenski konvoj.jpg


eu konvoj.jpg


Da ne boste potem spet rekli, da policija ni nič opozarjala in ste stali v koloni.


Policija je seznanjena z informacijami o načrtovanem javnem shodu (Konvoj svobode Slovenije), ki naj bi potekal jutri, 5. februarja 2022, v Ljubljani. Poleg tega obstaja velika možnost širjenja shoda na različne lokacije po Sloveniji, predvsem po cestnem križu. Posebnost tega shoda je, da bo potekal na javnih cestah, udeleženci pa se bodo vozili z različnimi motornimi vozili. Shod doslej ni bil prijavljen, kot to določa Zakon o javnih zbiranjih. Za udeležence shodov to pomeni, da organizator ni poskrbel za varnostne ukrepe, kot je npr. rediteljska služba, ni priskrbel dovoljenja za zapore cest, ni seznanil javnosti s programom ipd. V skladu z zakonom v takšnih primerih za red skrbijo policisti, ki bodo s pozivanjem in usmerjanjem udeležencev shoda preprečevali ogrožanje ljudi in premoženja, vzdrževali javni red in mir ter zagotavljali varnost cestnega prometa.


slo konvoj svobode.png
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Če bo druga vlada, ne. A ne veš, da je Janša ustvaril covid, zato, da je lahko zdaj uvedel fašistično diktaturo? Proti tem se borijo pogumni kolesarji vsak petek, za dobro vseh.
Če Janša pade, bo posledično tudi covid zgodovina.:p
Ja vem, uporabljaš sarkazem. Gre za odnos Janeza do ljudi, odnos do zakonitosti, odnos do uradnih institucij. Pa pustimo to, da dela sramoto nam vsem Slovencem.

Tomaž Vesel:
"Ne mormo se branit z enakimi orožji, kot jih on uporablja. Ne morem bruhat žolčnih twittov, ne morem žalit vse povprek. Ne razumem, zakaj bi se morale neodvisne inštitucije, ki delamo za državo, sploh s kom borit."

S tem besedilom se strinjam.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.201
113
13:10

Tole je kar komedija, pa tudi nevarno (vožnja čez rdečo, čez dvojno polno črto, ustavljanje na avtocesti, ...).

So že štartali z Brnčičeve, pa so bili prehitri in se vrnili nazaj po ostale. Vmes je ostala karavana štartala v spremstvu policije in so nekateri obstali na rdeči. Sedaj jih par stoji na odstavnem pasu zahodne obvoznice pod Celovško. Medtem so spet javili, da so štartali iz Brnčičeve.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.217
2.034
113
SV SLO
Ja vem, uporabljaš sarkazem. Gre za odnos Janeza do ljudi, odnos do zakonitosti, odnos do uradnih institucij. Pa pustimo to, da dela sramoto nam vsem Slovencem.

Tomaž Vesel:


S tem besedilom se strinjam.
in kakšen odnos ima Golob do ljudi??? Resno me zanima v čem je Golob boljši od Janeza? V vseh javnih nastopih samo gruli, ne pove ničesar konkretnega, on bi združeval slovenijo in takoj izloči 30% volivcev najmočnejše stranke v Sloveniji. Janša je Kulcem ponudil roko sodelovanja v času korona krize, pa se je tem bedakom to zdelo neprimerno. Zdaj ko so popušili parlamentarni prag zaradi goloba pa je vse v najlepšem redu. No resno mi povej v čem je komunikacija levičarjev in Goloba toliko naprednejša, da bi volil to čudo politike? Vse kar sem izvedel do zdaj je to, da se Kul in Golob dogovarjajo pa ni duha ni sluha o čem?
 
  • Všeč mi je
Reactions: alkoholik

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
750
869
93
Ja vem, uporabljaš sarkazem. Gre za odnos Janeza do ljudi, odnos do zakonitosti, odnos do uradnih institucij. Pa pustimo to, da dela sramoto nam vsem Slovencem.

Tomaž Vesel:


S tem besedilom se strinjam.
Tudi meni marsikaj ni všeč pri njegovem vladanju. Sploh to kar je naredil z odstranitvijo regulacije cen goriv pa s temi covid dodatki npr. Se pa z nekaterimi stvarmi strinjam, čisto pravilno se mi zdi, da se nevladnike odmakne od korita npr.
Ti Kulovci, ki jim je 1. točka programa samo da ni Janša so mi pa patetični, da ne govorim o tem kako so nesposobni.
Pa da ne govorim o "novih" obrazih, ki so zgolj lutke globoke države
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in Gavran

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
darjan - si bil? In zakaj ne? V Kamniku sem bil pri Qlandiji zraven in nisem nikjer videl tvojega avta, menda ja nisi pozabil na ta event? :sprasujemse:
 
  • Haha
Reactions: koliko in XXXL
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.