Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Šoooookantnooooooooooo!!!!!!!!!!!!!! STA spet lagala:
Jančarju je toliko za verjeti, kot NoriTV. :evil:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
po tvojem strokovnem mnenju kateremu mediju in kateremu novinarju gre zaupati? Ker vidim da te zadeve hudo dobro poznaš
Tistim, ki jim zaupam jaz, ti tako ne boš zaupal. Zaradi mene kar verjemi lažnivcem, prirejevalcem dejstev in jemalcem stavkov iz konteksta. S svojim viškom izobrazbe verjamem, da boš izluščil zrno iz kupa plevela. :p
 
Tistim, ki jim zaupam jaz, ti tako ne boš zaupal. Zaradi mene kar verjemi lažnivcem, prirejevalcem dejstev in jemalcem stavkov iz konteksta. S svojim viškom izobrazbe verjamem, da boš izluščil zrno iz kupa plevela. :p

hja potem smo tama tam...saj sm rekel da si bolj kot jaz doma v teh zadevah torej navedi te zanesljive vire, oz se malce ustavi jajcat pri tistih ki po tvoje niso kredibilni, oz so kredibilni drugim, ker s tem zgolj spamaš

pač daj še ti svoje ven pa bomo dali na alter vago kredibilnosti ....potem pa dalje
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Alter tehtnica ima tako na desni strani goljufive uteži, toda, če že vztrajaš: berem Dnevnik in Delo, Večer, kar mi prileti na telefon, MMC, Siol, razen Jančičeveih člankov, Žurnal in Reporter, če mi prileti na telefon, novice pa gledam na Planetu, POP TV in N1. Na RTVSlo jih ne gledam, ker je njihovo podajanje zelo dolgočasno. Pri Janševih mednarodnih sramotah pa odprem tudi kak tuj portal, da vidim, kako cel svet laže o nas. :p Gledam pa tudi pogovorne oddaje, razen Možinovih, ker me izkrivljanje zgodovine ne zanima. Nikoli pa ne odpiram NoreTV in Demokracije. Google je to že pogruntal in mi tega več ne dostavlja.
Je zate dovolj uravnovešeno ali bi moral brati še kake pravljice.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
Alter tehtnica ima tako na desni strani goljufive uteži, toda, če že vztrajaš: berem Dnevnik in Delo, Večer, kar mi prileti na telefon, MMC, Siol, razen Jančičeveih člankov, Žurnal in Reporter, če mi prileti na telefon, novice pa gledam na Planetu, POP TV in N1. Na RTVSlo jih ne gledam, ker je njihovo podajanje zelo dolgočasno. Pri Janševih mednarodnih sramotah pa odprem tudi kak tuj portal, da vidim, kako cel svet laže o nas. :p Gledam pa tudi pogovorne oddaje, razen Možinovih, ker me izkrivljanje zgodovine ne zanima. Nikoli pa ne odpiram NoreTV in Demokracije. Google je to že pogruntal in mi tega več ne dostavlja.
Je zate dovolj uravnovešeno ali bi moral brati še kake pravljice.
Dober izbor.

Aja glede mozinovega izkrivljanja?
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Zanimivo da si FAZ nehal spremljat ker zadnjic si bluzil da to tudi spremljas.
aja, še malo več. faz mi je ostal v glavi ker kdor ga res spremlja napiše faz. takšna silna sprememba v pol leta... uff tale bizi pa res vse prebere ampak mnenje ima pa vedno le eno.

Kdo pravi, da mi je RTVSlo edini vir novic? Za zajtrk berem Le Monde, The Guardian in Frankfurter Allgemeine Zeitung, Popoldne pa prideta na vrsto New York Times in Washington Post. Žal, če že pišejo o Sloveniji in o Janši, so to večinoma negativne stvari.
V Sloveniji so mi pa vir novic v glavnem radio, Dnevnik, Reporter, Večer, Necenzurirano in Pod črto. Desničarskega kozlanja pa res ne berem. Zvečer pa poročila na RTV, POP in Planetu. Tako, da sem kar na tekočem.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Kdo pa po tvoje objavlja resnične, 100% preverjene novice in komentarje?

Nihče samostojno. Za najboljši približek resnici je treba gledati vse strani (razen RTV) in potem iz vsega skupaj potegneš ven svoje zaključke. Če pa se izogibaš Jančiča in NoveTV, dobiš pa zelo izkrivljen pogled.

Pa še to - spremljati je treba samo dejstva, komentarje pisunov pa ignorirati.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
A bo spet akcija? Stevanović & kompanija se že zbirajo na Kongresnem trgu :D

 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.