Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Opoldne shodi, zvečer v Ljubljani kolesarilo 3500 protestnikov

1.5.2020 - Protestno kolesarjenje v Ljubljani, Mariboru in Kopru

Središče Ljubljane je okoli 19. ure preplavilo okoli 3500 kolesarjev protestnikov, ki so z glasnim vzklikanjem izrazili nezadovoljstvo z ukrepi vlade med epidemijo novega koronavirusa in zahtevali njen odstop.

Kolesarji so pod sloganom Z balkonov na kolesa na petem zaporednem petkovem protestu vzklikali proti vsakodnevnemu kratenju svoboščin in zahtevali odstop vlade.

Protestniki so v prestolnici zapeljali mimo poslopja državnega zbora. Mirne proteste, ki jih je organizirala Anarhistična pobuda Ljubljana in še 23 drugih skupnosti ter nevladnih organizacij, so spremljali policisti. Protesti so potekali tudi v Mariboru in drugih slovenskih mestih. Po poročanju spletnega Večera so kolesarili tudi v Kopru.

 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Si tokrat bil prisoten? Omejitve na občine ni bilo več :D

#najboljpogostizgovor
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Opoldne shodi, zvečer v Ljubljani kolesarilo 3500 protestnikov

1.5.2020 - Protestno kolesarjenje v Ljubljani, Mariboru in Kopru

Središče Ljubljane je okoli 19. ure preplavilo okoli 3500 kolesarjev protestnikov, ki so z glasnim vzklikanjem izrazili nezadovoljstvo z ukrepi vlade med epidemijo novega koronavirusa in zahtevali njen odstop.

Kolesarji so pod sloganom Z balkonov na kolesa na petem zaporednem petkovem protestu vzklikali proti vsakodnevnemu kratenju svoboščin in zahtevali odstop vlade.

Protestniki so v prestolnici zapeljali mimo poslopja državnega zbora. Mirne proteste, ki jih je organizirala Anarhistična pobuda Ljubljana in še 23 drugih skupnosti ter nevladnih organizacij, so spremljali policisti. Protesti so potekali tudi v Mariboru in drugih slovenskih mestih. Po poročanju spletnega Večera so kolesarili tudi v Kopru.

Vsem NVOjem ukiniti keš. To jih bo najbolj bolelo. Pa ukiniti rtv naročnino.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Oakey in navlixx

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
to pa bi bil smeh, levnuharji bi moral mal delat in zamenjat zračnice.
najbrž bi vse skupaj odpadlo po 5min :valjamse:
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.339
447
83
Men se tud ne zdi slaba ;)

Me pa zanima naslednje...
Hkrati zavračajo vse poskuse zlorabe shoda v politične namene, zato bodo vse predstavnike strank, ki bi želeli dogajanje izkoristiti kot samopromocijo, preglasili z glasbo v živo.

Ok, v čem je fora potem? Vržt dol vlado in potem imeti anarhijo?? Sam sem tudi bil na protestih 2013 in ne grem več, dokler se ne razjasni kaj in kako naprej. Ne pa da se na moj račun pol pasejo stranke ala SD in podobni. Edin zdej morm rečt, da je takrat Bratuškova dost dobr speljala, da nismo mel trojke pa to :) To je pa tud use.
 
  • Všeč mi je
Reactions: splash

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Zakaj vedno protesti na petek? Zakaj nikoli na ponedeljek? Saj v JU (kulturniki) je vseeno....podaljšan vikend je v obeh primerih...?
 
  • Haha
Reactions: cappy

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.950
113
zakaj na delovni dan, ko imajo samo brezdelneži čas. Veš koliko bi jih bilo v na sončno nedeljo. na milijone :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.886
3.150
113
A je sploh zadihala med dvema nasprotujočima izjavama?

- Namen protesta je zamenjati vlado.
- Pa ne si misliti da je shod proti Janezu, ker ni.
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.453
335
83
Men se tud ne zdi slaba ;)

Me pa zanima naslednje...


Ok, v čem je fora potem? Vržt dol vlado in potem imeti anarhijo?? Sam sem tudi bil na protestih 2013 in ne grem več, dokler se ne razjasni kaj in kako naprej. Ne pa da se na moj račun pol pasejo stranke ala SD in podobni. Edin zdej morm rečt, da je takrat Bratuškova dost dobr speljala, da nismo mel trojke pa to :) To je pa tud use.
Speljala je kaj? Nekaj miljard več je pufov in obresti, ker so naši sami povedali kolk keša je treba za vse "nujne" projekte. Če bi zadevo postavili tujci bi bilo ceneje. Sploh proračunski porabniki bi se vsaj delno prepucali. Si pa takrat EU očitno ni želela domin za Grčijo. Pred SLO je bila v vrsti tudi IT.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.