Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Protesti se niso rodili zaradi korone. Protesti so se rodili zaradi fašistične vlade.

Kje ste bili biciklisti ko se je gradil stadium v stozicah? Ceprav je bila prvotna ideja, da bi zgradili nov ukc na tistem mestu. Vprasaj se naslednjic, ko te bo zvilo v trebuhu, srcu, glavi in bos preklinjal cakalne dobe.

Sedaj dobi fasizem naenkrat nov pomen, ne? Idioti
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Vem, da je to sarkazem, pa vseeno... tole...

Toliko svobode izražanja, kot je imamo zdaj, je nismo imeli od 45. naprej. Reči če ni res...?

Drži. Čeprav - dosežeš pa točno toliko kot prej, v "železnih časih". :rolleyes:
Že res, da prav paše kdaj pa kdaj tudi malce lajati, toda učinka na "lajanje" pa nobenega, tako kot prej tudi ne.

Že vsaj 35 let lajamo zaradi poletnega časa, - je kaj efekta? Že vsaj 30 let zabavljamo zaradi RTV prispevka, ki je "davek poleg davkov", čeprav ga hočejo drugače determinirati - skratka uzakonjena kraja, pa - je kaj efekta?
Že vsaj 15 let kričimo, da ne maramo Janeza, pa - je kaj efekta? Če bi Šarec ignoriral odstopno pismo svojega ministra, bi ga opozicija na tragah odnesla iz palače ven na gnoj. Če Hojs kot notranji minister izreče, da ne plačuje RTV prispevka, čeprav ima doma električni priključek, se mu nič ne zgodi, mene kot navadnega državljana bi pa obesili za jajca, potem pa še na Alterju zgrizli do kosti.
Pa če nategnem lekarnarko in se pišem Jankovič, sem fant od fare, če bi bil pa ravnatelj neke šole, je pa nedopustno in bo treba it na štrik ... itd. :obesise:

Ni dovolj samo, če smemo lajat. Želeli bi si še rezultatov na lajanje. :cheer:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in B81

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.767
14.529
113
Obstaja zadeva, ki se ji reče vladne počitnice

Obstaja več vrst počitnic, govorec pa ni z nobeno dodatno besedo nakazal na kakšne počitnice cilja. Poleg tega pa je bilo po podatkih policije na včerajšnjih protestih udeleženih veliko manj protestnikov, zgolj 3000 od 7000 kot so se jih je nabralo v več preteklih petkih tako da se lahko sklepa tudi v smer počitnic za demonstrante.

"12. petek na ljubljanskih ulicah: po oceni policije 3000 protestnikov"
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.767
14.529
113
Nisem ravno navdušen nad biciklisti, ampak to kar nekateri počnejo, da bi zrelativizirali proteste, toliko, smešno, otročje. Znak da jih protesti zelo bolijo.

Tile "spontani" protesti bolijo kvečjemu lastne udeležence glede na to kako (ne)uspešni so. Relativizirajo pa načeloma tudi kar sami sebe :D
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pozabil sem še omenit krizni DDV. Špegel primer, kako se kuha žabo. Na koncu taka svinjarija postane kar sprejemljiva :fredi:, pa če lajaš do zvezd.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey
I

Izbrisan uporabnik #9334

... je rekel smrkavec, katerega starši so rasli v komunizmu. Za enkrat vladamo. :)

Ja, "krademo". ;)

Za 5 mil. mask je naša vlada zapravila 200 miljonov, hrvaška pa za 10 mil. mask zgolj 50 miljonov. Torej je naša nabava bila 8 x dražja od hrvaške, zaradi bogatenja posrednikov.

Nihče ne bi zabavljal, če bi se šlo za 10 - 20 %, toda 800 % o_O !!!

Pa Pečečnik in njegove latex rokavice, 6 miljonov po ceni 1 Eur/kos, nabavna cena pri proizvajalcih pa pod 5 centov? o_O

Taki posli, ki so kriznega značaja torej šiba božja za ljudstvo, so čisto enako obsodbe vredni, kot trgovina z orožjem. :gorjaca:
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.711
2.395
113
Ja, pa Hrvaška vlada jebe Slovensko od '90 naprej!
Kranjska, Piranski zaliv, mejni prehod, itd
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Še vedno ti pa to dejstvo ne da pravice preusmerjati pripombe.

Dokler se bo kadrovalo "po rekelcih" namesto po pameti, nas bo hrvaška vedno yebala. Pa še marsikdo na tem svetu.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.186
1.121
113
Tile "spontani" protesti bolijo kvečjemu lastne udeležence glede na to kako (ne)uspešni so. Relativizirajo pa načeloma tudi kar sami sebe :D
Nisem prepričan. Če bi blo to res se nebi tolk jokal po forumih, napadal.. , organiziral kontra proteste...
Enostavno preveč energije vlagajo v nekaj za kar pravite da jih boli ku..c
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ne vem kaj je Šarec delal, ni moje delo da glodam vsako kretnjo vlade, toda - ne sprevračaj. Dobro veš, kako je Janševo krilo grdo in nesramno kot opozicija.

Gre za to, da je višek sprenevedanja, če šef države ignorira zakonodajo in poslovnike. Sebi si dovoli, drugim pa ne dovoljuje.

Je to zate v redu? Ti je takšen človek primeren kot vodja? Toleriraš vodstvo ki se poslužuje "dirty poslov" ? Ali ga toleriraš zgolj zato, ker ti je pač simpatično, pa moralna neoporečnost gor ali dol?
 
  • Haha
Reactions: cappy

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Sedaj so drugi časi krizni čas. Kdo bi pred enim letom rekel da bomo vsi okol letali z maskami ali pa da bo ijj na oblasti.

Osebno nevem kaj toliko ljudi dela na rtv ker program je za nikamor po pravici ga že kakšno leto nisem gledala. Pop tv in kanal a pa še kakšno leto več.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.767
14.529
113
Nisem prepričan. Če bi blo to res se nebi tolk jokal po forumih, napadal.. , organiziral kontra proteste...
Enostavno preveč energije vlagajo v nekaj za kar pravite da jih boli ku..c

Saj se ne joka in napada ampak se posmehuje debilizmom premnogih kolesarjev, sploh tistim ta vodilnim oz. organizatorjem ter govorcem teh "spontanih protestov" :D

Kontra protesti imajo pa tudi izjemno malo udeležencev, sploh v primerjavi s kolesarji poleg tega gre pa tako ali tako za ekstremne desničarje knede...
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.