Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.968
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
V bistvu Zoki tega ne more narediti, niti policaj ne sme dati položnice. V nekaterih mestih po svetu morajo imeti ulični glasbeniki dovoljenje, preden ga dobijo morajo dokazati, da znajo, v Ljubljani pa tega ni potrebno.
Tale se je v letih precej naučil, žal pa je bila njegova osnova zelo nizko, pa tudi posluha in občutka za ritem nima ravno veliko. Tako da je še vedno ljubiteljski glasbenik z veliko veselja za igranje.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.968
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Jaz grem po drugi strani, tako da me ne moti preveč, ampak zaradi njegove kvalitete turisti raje poslušajo cigane nekaj metrov naprej.
Si ga ti že slišal?
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.686
3.567
113
A to je zdej alter kontest koga moti večji siromak? A ne bi mogoče kar novo temo, tako kot za onega ahmeda? Ni hudič da se ne najde še kakšen invalid, gej, najstnik, čefur, stardec,... ki moti kakega alfaalterjevca.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.784
-212
113
Mah, ta tip s harmoniko itak mrcvari slovensko glasbo. Ne zna igrati in dela sramoto pa še neotesano teslo je. Dobil je kar seje.
točno tako, tip mrcvari slovensko glasbo.
Drugi takšen, ki so ga kamere ujele pri skrajno prostaškem početju, je umetnostni zgodovinar Donovan Pavlinec. Na zadnjem petkovem protestu je namreč barbarsko – s piščalko in ploskanjem – zmotil igranje znanega harmonikaša Marka s Prešernovega trga,
A s ploskanjem in piščalko ga je zmotil en neotesanec haha A Rollingov, pa kričečih 100.000 gledalcev ne sprvi iz ritma?

Pa tega Marka iz ritma vrže že čista tišina.

Sem se že večkrat spraševal, a na to elitno lokacijo slovenija ne zmore postavit nekoga, ki zna igrat harmoniko, vsaj na stopnji nižje glasbene šole.

Tip pa nima ne posluha, in ne veselja do glasbe, mogoče ima le žilico za biznis, ker turistov, ki mu mečejo v košaro je tam res največ.
 
Nazadnje urejeno:

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.954
3.250
113
Ok, potem je pa vse vredu, vse, ki nam grejo na jetra se lahko oklofuta. Razen pedrov, em, gejev, črncev oz. afričanov pa ciganov, no - romov. (Če imaš občutek da je nekdo nacist/fašist ali ne kaže obsojanja teh dveh ideologij pa ga lahko tudi brcneš ali mu z varne distance pokažeš rit)
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.311
2.273
113
Tu se vsi strinjate.
Gre za način, kljub posluhu! Saj ni nek brezobziren mladenič.
Kako so 'napadalca' branili!
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.935
2.411
113
Lublana
Obišči stran
Sem se že večkrat spraševal, a na to elitno lokacijo slovenija ne zmore postavit nekoga, ki zna igrat harmoniko, vsaj na stopnji nižje glasbene šole.

Tip pa nima ne posluha, in ne veselja do glasbe, mogoče ima le žilico za biznis, ker turistov, ki mu mečejo v košaro je tam res največ.

Ne vem točno kako je to urejeno ampak v Ljubljani naj bi bile določene točke kjer lahko igrajo ulični glasbeniki, ena od teh točk je tudi ta kjer je harmonikar. Problem pa je baje v tem, da gre vse po sistemu, kdor prej pride prej igra in ni določeno koliko časa/ur lahko igraš na eni točki. Tip verjetno pride zgodaj zjutraj, ko še ni nikogar in je vztrajen do poznega večera, nikakor ne prepusti mesta kakšnemu drugemu glasbeniku. Tako sem slišal, ne vem ali je to vse res.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.