Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.666
3.927
113
no pa napiši še katerim političnim opcijam do omenjeni pripadali...LDS, SD, zidar, po sili potreb, Pavček spet leva opcija,edin tovšakova je bla mislm da NSi
Pavček je pred RTVjem z pismom o nameri nabave 8kolesnikov mahal, potrjeno od vlade.
Najvišja dokazljiva korupicija, pa niti ovadbe ni fasal, kaj šele predkazenski postopek.

Razpis jih je pa zmotil......
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.679
14.386
113
A veš no...
Ob tem so s transparenti in v govorih poudarili, da jih nobena ograja ne bo ustavila. "Vsak petek, ko se zbere nekaj tisoč ljudi na ulicah, mirno, dostojanstveno, zmagujemo. Poskušali so nas ograditi in omejiti zbiranje. Ni jim uspelo in ne bo jim uspelo," je dejal eden od izpostavljenih protestnikov, kulturnik Jaša Jenull.

Mirno :aplauz:Dostojanstveno :aplauz: Zmagujejo :valjamse: Je povedal Jaša AuAuBoli DramaKing Jenull :D

Poizkušali so jih ograditi? Niti ne, ograjen je bil trg pa še to prejšnji petek :cheer:

Aja pa ograje so v bistvu ustavile oz. omejile 99,99% protestnikov, torej bolj kot ne vse razen tistih 12ih (14ih?) ampak OK, nobena ograja jih ne bo ustavila :cool:

Vir
 
  • Haha
Reactions: Mr_Wolf in Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.679
14.386
113
Mnogi ekstremni levičarji sploh ne vejo zakaj štrajkajo. Ko jih vprašajo kaj jih moti, gledajo k tele v nova vrata.

Seveda, da ekstremni levičarji ne znajo izdaviti kakšne konkretne obrazložitve, ki bi bila dejansko smiselna. Zato pa so ekstremni levičarji. Med drugim no.
Se pa najdejo zato kakšni levičarji, ki pa nekako imajo point s svojo razlago ampak "mi res ni jasno" kje so hodili prej oz. čemu jih izpostavljene in dejansko problematične zadeve niso motile že prej do te mere, da bi šli protestirat.

#HočemoPoštenoPolitiko
#DovoljNamJePolitikovKiNeDelajoZaDobroLjudstva
 
  • Všeč mi je
Reactions: optiplex

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.781
2.670
113
Kazal je jajcka a dobil je po pič.i.
Upam pa da ga sedaj pustijo pri miru, ker drugače se bo še navezal.

 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.666
3.927
113
Seveda, da ekstremni levičarji ne znajo izdaviti kakšne konkretne obrazložitve, ki bi bila dejansko smiselna. Zato pa so ekstremni levičarji. Med drugim no.
Se pa najdejo zato kakšni levičarji, ki pa nekako imajo point s svojo razlago ampak "mi res ni jasno" kje so hodili prej oz. čemu jih izpostavljene in dejansko problematične zadeve niso motile že prej do te mere, da bi šli protestirat.

#HočemoPoštenoPolitiko
#DovoljNamJePolitikovKiNeDelajoZaDobroLjudstva

Zanimivo je da je dal Janša več upokojencem in ostalim, kot v celotnem mandatu Lesar.
???

Ko daje folku, pa zanimivo od levičarjev, da nepotrebno zapravlja? Skragano z njihovo doktrino.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

masevc

Guru
2. sep 2007
3.449
865
113
Ksz

nisem sel nazaj gledat, ce je ze bilo.
Koliko casa ima, preden ga svoji ratrgajo?
Kopirano s fb profila Emila Rojca, župana Ilirske Bistrice


Ko protestirajo ljudje, ki so v resnični stiski (izguba delovnega mesta) lahko opazimo na njihovih obrazih krč, kot posledico skrbi nad negotovo prihodnostjo in nemočnega besa nad družbo, ki težko razume njihove težave. Nemalokrat s solzami v očeh odidejo domov. In s tem se njihov protest, ki je velikokrat kmalu pozabljen, konča. Mogoče bi še kdaj protestirali, ampak nimajo časa, ker morajo na nek način preživeti družino.
Na novodobnih petkovih protestih ne opazimo nič od zgoraj navedenega. Za tiste protestnike, ki sem jih sam prepoznal, lahko trdim, da so vsi finančno dobro situirani, predvsem pa imajo veliko časa. Veliko časa pa imajo zato, ker morajo »ta prvi« o katerih sem najprej govoril zagotoviti dovolj sredstev, da se »ta drugi« lahko borijo za demokracijo, ki jo poosebljajo gole zadnjice. Hvala za tako demokracijo od katere lahko živijo samo izbranci v Ljubljani.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.767
6.362
113
Kazal je jajcka a dobil je po pič.i.
Upam pa da ga sedaj pustijo pri miru, ker drugače se bo še navezal.

ocitno je nekdo po krivici obtozil Vuka Cosica
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.842
-455
113
Zanimivo je da je dal Janša več upokojencem in ostalim, kot v celotnem mandatu Lesar.
???

Ko daje folku, pa zanimivo od levičarjev, da nepotrebno zapravlja? Skragano z njihovo doktrino.
Kaj pa je dal upokojencem??? Razen da je v prejsnjem mandatu znizal odmerni odstotek pokojnine iz 76 na 57.25 % kar pomeni pri povptecni placi vec kot 200 eur manjso penzijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in jendomen

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.071
5.752
113
blizu močvirne prestolnice
1593313062820.png
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.071
5.752
113
blizu močvirne prestolnice
Kazal je jajcka a dobil je po pič.i.
Upam pa da ga sedaj pustijo pri miru, ker drugače se bo še navezal.

Mi dol visi za njega. Ampak od človeka z tako izobrazbo bi pričakoval drugačno obnašanje. Levičarji vedno pravijo, da so bolj izobraženi kot desničarji. Možno, ampak po obnašanju pa so glih za v ustanove.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.