Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.157
113
Inštitut 8. marec

Največji problem na svetu in nasilje, ker ji je gospod JJ poslal generično pismo. Zraven slika, pretepene objokane ženske. Fak ju. 2x.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

erikson

Guru
25. avg 2007
21.427
5.416
113
nika kovac.png


Direktorica Pionirskega doma je sicer Viktorija Potočnik.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.157
113
ja, mar bi se zase brigala in za ženske zadeve...tako pa...je bilo potrebno na prvo žogo it drkat zakaj je dobila pismo... ko dobi dhodninsko odločbo in nazaj 200€ tudi jamra? in joče.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sandra

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.157
113
itak, hinavski dvoličneži. , sploh pod pretvezo. Kaj ima 8.marec, dan žena z JJem..
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Inštitut 8. marec

Največji problem na svetu in nasilje, ker ji je gospod JJ poslal generično pismo. Zraven slika, pretepene objokane ženske. Fak ju. 2x.
Včasih je najbolj nasilna stvar če ne storiš nič...by Slavoj ...zadnjič je ena kar dala med svoje feministične ideje...

Čas je da se to talanje proračunskega denarja malo prefiltrira.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
@zadnjitrije: predlagam ogled včerajšnje oddaje o Josipu Jurčiču - zvečer pred Odmevi in Miniaturah na TVS - mogoče boste z malo sreče in dosti zbranosti odnesli kaj o vlogi ženske v našem kulturnem prostoru.

Ja vem, upanje umre predzadnje. :(

Dokumentarni portret Josipa Jurčiča posnet tekom Jurčičevega leta 2021, predstavi življenje in delo literata, med drugim avtorja prvega slovenskega romana, ki je bil za časa svojega življenja osrednja oseba v slovenskem kulturnem in družbenem življenju. Film prinaša vpogled v njegovo življenjsko pot in obenem refleksijo na današnji čas.
Skozi njegova dela nas vodijo literarni zgodovinarji Aleksander Bjelčevič, Urška Perenič, Miran Hladnik. Publicist, novinar in sociolog Bernard Nežmah nam plastično oriše njegovo vlogo urednika in časnikarja, ki je bil zelo poznan in priljubljen v tistem času. Ilustrator Marjan Manček nas popelje skozi ilustracije brezčasne satire družbenega življenja, vsem znane Kozlovske sodbe v Višnji gori. In literarni zgodovinar Igor Grdina zaključi: "Višnjani smo mi vsi".
Zgodba je prepletena z odlomki iz celovečernega igranega filma posnetega po Jurčičevi knjižni predlogi, romanu Deseti brat.
Dokumentarni portret je režirala Nina Blažin, scenarij sta napisala Boštjan Virc in Dora Trček, produciral ga je Studio Virc za RTV Slovenija.

https://365.rtvslo.si/arhiv/dokumentarni-portret/174832893
 
  • Všeč mi je
Reactions: turbobitch

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
@zadnjitrije: predlagam ogled včerajšnje oddaje o Josipu Jurčiču - zvečer pred Odmevi in Miniaturah na TVS - mogoče boste z malo sreče in dosti zbranosti odnesli kaj o vlogi ženske v našem kulturnem prostoru.

Ja vem, upanje umre predzadnje. :(

Dokumentarni portret Josipa Jurčiča posnet tekom Jurčičevega leta 2021, predstavi življenje in delo literata, med drugim avtorja prvega slovenskega romana, ki je bil za časa svojega življenja osrednja oseba v slovenskem kulturnem in družbenem življenju. Film prinaša vpogled v njegovo življenjsko pot in obenem refleksijo na današnji čas.
Skozi njegova dela nas vodijo literarni zgodovinarji Aleksander Bjelčevič, Urška Perenič, Miran Hladnik. Publicist, novinar in sociolog Bernard Nežmah nam plastično oriše njegovo vlogo urednika in časnikarja, ki je bil zelo poznan in priljubljen v tistem času. Ilustrator Marjan Manček nas popelje skozi ilustracije brezčasne satire družbenega življenja, vsem znane Kozlovske sodbe v Višnji gori. In literarni zgodovinar Igor Grdina zaključi: "Višnjani smo mi vsi".
Zgodba je prepletena z odlomki iz celovečernega igranega filma posnetega po Jurčičevi knjižni predlogi, romanu Deseti brat.
Dokumentarni portret je režirala Nina Blažin, scenarij sta napisala Boštjan Virc in Dora Trček, produciral ga je Studio Virc za RTV Slovenija.

https://365.rtvslo.si/arhiv/dokumentarni-portret/174832893
Ne gledam rtvslo....
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Glej dokler se bodo kulturniki obešali na proračun in en drugemu rit podpirali z filmi in oddajami ki jih potem nobeden ne gleda.

Da o njihovem obnašanju me govorim. Razni Zlatkoti ....
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Zlatko ne samo da je "novinar" RTV Slovenija in preko take RTV Slovenija akreditacije pride celo do predsednika države, on še o Krambergerju vse ve (02:02 , koprodukcija RTV Slovenija)....
To sem se tudi jaz spraševal v sredo ko sem poslušal to reklamo na radiu Triglav (lahko da je bila na val202)...

...wtf Zlatko tu skače iz paštete?....
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.895
3.020
113
Glej dokler se bodo kulturniki obešali na proračun in en drugemu rit podpirali z filmi in oddajami ki jih potem nobeden ne gleda.

Da o njihovem obnašanju me govorim. Razni Zlatkoti ....

Pa saj prispevek ni narejen s strani RTVSLO ampak samostojnega studija ki ne visi na državnem zizku neposredno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.