Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

tomi

Guru
1. sep 2007
17.979
9.094
113
39
MB
In kaj jim pomaga vse to. Če nimajo osnovnih človeških manir. Če vedo, da zato ker oni imajo nekdo drug pač nima. Jaz pretiranem materialnem imetju ne vidim popolnoma nič. Kvečjemu je vse to samo breme. Jahte, vile, avte je treba vzdrževati, Denar skrivati in trepetati, da ga davčna ne odkrije. Kje je potem smisel vsega???? Na koncu pa itak nima časa za 5 minutni postanek od dela..... Moj šef ima ogromno premoženja pa kaj mu to pomaga če ne ve v tem uživati. Nikoli ne postoji in ne uživa v tem, kar si je ustvaril vedno rine samo naprej in naprej. Sam nimam veliko in niti ne potrebujem nekega premoženja in vedno uživam, ko si pokosim parcelo, ko si lahko kupim kako novo stvar. V bistvu še v delu in službi uživam.... Tak da ne vem, kdo je tu revež on ali jaz.
Kak ves da tvoj sef v svojem zivljenjskem stilu ni srecen? Al sklepas ker pac ne gre za 14 dni v barbarigo.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Zlatko čundraš pač misli, da je zvezda svetovnega slovesa. Tudi sam ga na ulici nebi prepoznal. Če uradna oseba zahteva osebni dokument ga pač moraš pokazati neglede na politično prepričanje. Tem pajocom ni nič več jasno sam derejo se brezveze in to skakanje okoli policaja je samo dokaz, da imajo Moste Polje ob petkih prost izhod svojih pacientov. Drugo si pač ne moraš misliti po tem posnetku.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.779
-212
113
Zakaj bi policaj od zlatkota zahteval osebni dokument?
- ker ni vedel kdo je?
ali
- ker je vedel kdo je?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Bluzi kot vedno in dela kraval kjer ga ni....sem ga odstranil iz teme (NE banal) za 2dni.

Nadaljujte!
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Filozofiraš in odkrivaš, da drek smrdi. Policaj lahko vedno zahteva osebni dokument. Kje je zdaj problem????
To ni res.
– jo je treba privesti ali pridržati;
– vstopa v območje, na kraj, v prostor, objekt ali
okoliš, kjer je gibanje prepovedano ali omejeno,
ali se tam nahaja;
– jenaobmočju,vkrajualiobjektu,kjerseizvajajo
ukrepi za iskanje ali izsleditev storilca kaznivega dejanja ali prekrška ali predmetov in sledi, ki so pomembni za kazenski postopek ali postopek o prekršku;
– z obnašanjem, ravnanjem ali zadrževanjem na
določenem kraju ali ob določenem času vzbuja sum, da bo storila, izvršuje ali je storila kaznivo dejanje ali prekršek;
– je po opisu podobna iskani osebi;
– z obnašanjem, ravnanjem ali zadrževanjem na
določenem kraju ali v določenem času vzbuja sum, da je otrok ali mladoletnik na begu od doma ali iz vzgojno-varstvene ustanove ali se je izgubil;
– jeočitnonebogljenainjeugotavljanjeidentite- te nujno za zagotovitev pomoči;
– bilahkodalakoristnepodatkezaopravljanjepo- licijskih nalog.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Nisem gledal videa, ker ga ne morem videt (postane mi slabo). Zato ne vem, kaj je biklo v konkretnem primeru.

Na splošno pa:

Glede obravnavanega ugotavljanja identitete ne obravnavamo nobene pobude, v okviru katere bi bilo mogoče podrobneje prevetriti vse okoliščine izvedbe tega policijskega pooblastila v konkretnem(ih) primeru(ih). Upoštevajoč zgoraj navedena stališča glede obravnavane problematike pa Varuh znova priporoča, naj policisti za izvajanje pooblastila ugotavljanja identitete vselej opravijo skrbno presojo pogojev, ki jih določajo zakon in drugi predpisi za izvajanje policijskih pooblastil.
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
672
658
93
Zlatko provocira in išče napake policije. Zgleda, da posla ni več toliko kot včasih, socialna je pa premalo. Delati pa itak ne zna. Zato pa provocira in snema. Zakaj stalno snema? Zato, če bi ga policaj okoli kepe, bi taisti policaj ostal brez službe, zlatko bi pa bil največji revež...
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.303
2.276
113
Zakaj bi policaj od zlatkota zahteval osebni dokument?
- ker ni vedel kdo je?
ali
- ker je vedel kdo je?
Policaj mora(!) identiteto ugotoviti z/na osnovi uradnega dokumenta. če to ne gre, pa na policijo.
Razen pri tebi, seveda :)

kaj bi bilo, če bi policaj rekel, da si bil to ti - brez dokumenta! kako bi ugovarjal?
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
To je res, da si funkcionalno nepismen. Če so protesti pa neprijavljeni pa da tak idiot kot je čondraš ima policaj vso pravico da legitimira razgrajača. Oni tipse samo nekaj dere topa samo zato, ker ima moč zaradi filmanja(snemanja) pa enih deset jih je okoli policaja. Vsa čast temu policaju, da ni čondraša parkrat okoli kape, ker jaz bi ga pa nisem nasilen po naravi.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Če je zlatan ćordić rekel policaju da mu je ime zlatko ...je s tem podal policaju lažno indetiteto za kar je zagrožena kazen od 3 mesecev do 3 let zapora.
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
To je res, da si funkcionalno nepismen. Če so protesti pa neprijavljeni pa da tak idiot kot je čondraš ima policaj vso pravico da legitimira razgrajača. Oni tipse samo nekaj dere topa samo zato, ker ima moč zaradi filmanja(snemanja) pa enih deset jih je okoli policaja. Vsa čast temu policaju, da ni čondraša parkrat okoli kape, ker jaz bi ga pa nisem nasilen po naravi.
S takim sestavkom ti meni o nepismenosti?
 
  • Haha
Reactions: bizi

Zlatko ma srečo da tu ni carabinierjev....ne vem kolk bi pri njih lahk palamudu okrog nekazanja dokumenta in podobnih neumnosti. Bi bilo fino če bi naši policaji na te proteste povabli kolege carabinierje pa da bi jim ti malčk pomagali......za zlatkota bi bilo to idealno izobraževanje (teorija + praksa)

kaj pa TRR? ma še vedno težave z njim?
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.966
5.161
113
kaj pa TRR? ma še vedno težave z njim?

Zdaj jim menda piše dopise, so pa ukinili račun tudi njegovi ženi.

249687327_428432791975928_3517959067475821884_n.jpg
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.