Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Meni osebno je za to čisto vseeno v tej kovidni situaciji, po enomesečni bolniški se strinjam z vsakim odlokom, ki preprečuje, da me kljub moji previdnosti zjebe en anticepilski shizofrenik.
Si zbolel za Kovid 19? Kake znake pa si imel? Vročina?

Tile anticepilci so v resnici precej agresivni. Ja.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Torej za začetek streljanje anticepilcev?
Saj je bil tudi na alterju objavljen en video, ko se je ena ženska spravila nad lastnika lokala. Najmanj kar je, bi jo polil s hladno vodo, da se malo ohladi. :) Seveda k tem medsebojnim sporom precej pripomore tudi vlada, z nezakonitimi ukrepi.

Natakar nima zakonske podlage za kontrolo dokumentov o cepljenju. In je v precepu.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.908
113
Meni osebno je za to čisto vseeno v tej kovidni situaciji, po enomesečni bolniški se strinjam z vsakim odlokom, ki preprečuje, da me kljub moji previdnosti zjebe en anticepilski shizofrenik.
Se pravi, ti je popolnoma vseeno za bedaka, ki mu je kazen preklicana in sedaj deluje po sistemu nemože nam niko ništa...... Mal širše je treba gledat na pomanjkanje pravne podlage.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

B81

22. jul 2007
34.522
8.969
113
Si zbolel za Kovid 19? Kake znake pa si imel? Vročina?

Tile anticepilci so v resnici precej agresivni. Ja.
Sem že pisal tukaj....

Torej za začetek streljanje anticepilcev?
Ne streljanje, saj nismo '45.

Bi pa blo fino, če bi anticepilci spoštovali tudi druge ljudi, ne izključno sebe in svojih somišljenikov. To so navadni nevzgojeni egoisti, nič drugega. Če sliši od človeka, da je bil en teden na ventilatorju, da danes komaj hodi in zraven njega ne upošteva varn. ukrepov, je tak človek komot za premlatit.

Pa v odgovor temu - pa bi bil doma, če se boji - je mogoče šel v lekarno po zdravila in pred lekarno naletel na omenjenega shizorenika.
 

B81

22. jul 2007
34.522
8.969
113
Se pravi, ti je popolnoma vseeno za bedaka, ki mu je kazen preklicana in sedaj deluje po sistemu nemože nam niko ništa...... Mal širše je treba gledat na pomanjkanje pravne podlage.
Idealno bi blo, če bi en človek malo bolj gledal na drugega človeka, zastopiš kaj hočem rečt...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Sem že pisal tukaj....


Ne streljanje, saj nismo '45.

Bi pa blo fino, če bi anticepilci spoštovali tudi druge ljudi, ne izključno sebe in svojih somišljenikov. To so navadni nevzgojeni egoisti, nič drugega. Če sliši od človeka, da je bil en teden na ventilatorju, da danes komaj hodi in zraven njega ne upošteva varn. ukrepov, je tak človek komot za premlatit.

Pa v odgovor temu - pa bi bil doma, če se boji - je mogoče šel v lekarno po zdravila in pred lekarno naletel na omenjenega shizorenika.
Ne morem več .....:rolleyes:

Kako pri ***** sveti lahko tebe, ki si zaščiten po vseh silnih raziskavah uradnega značaja do pekla in nazaj ogroža en anticepilni shzofrenik?

Te logike pa res nikoli ne bom razumel.

Pa ne mi zdaj da cepiva ne delujejo 100 % in da te ščiti masa .... ko je bilo jasno večkrat povedano da cepljeni nosijo pizdarijo ravno tako kot necepljeni. In spet, ne mi zdaj da cepljeni prenašajo manjšo količino. Sicer so te novice kar potihnile ampak avgusta so američani (FDA, CDC) lepo povedali da ni nobene razlike glede tega med cepljenimi in antivaxerji.

Torej, kako točno te necepljen ogroža drugače od cepljenega?
 

B81

22. jul 2007
34.522
8.969
113
Kulturni necepljeni clovek bo nosil masko in drzal razdaljo.
Shizofreni anticepilec pa bo itak brez maske, bo pa pameten v bozjo mater, kak so maske nenekoristne, da je vse nateg itd...
 
  • Všeč mi je
Reactions: zoom in Kamele0N

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.937
2.413
113
Lublana
Obišči stran
Natakar nima zakonske podlage za kontrolo dokumentov o cepljenju. In je v precepu.
Ma daj nehajte s temi zakonskimi podlagami, natakar in trgovec lahko preveri osebni dokument pred nakupom alkohola ali cigaret in lahko vsakega zavrne, če se mu tako zdi. Že tečnarjenje na način, kot smo v zadnjem času videli na raznih posnetkih je dovolj, da zavrneš stranko in ga steraš drugam. Ne more meni nihče govorit in ukazovati koga bom postregel, če tega ne želim.
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Kulturni necepljeni clovek bo nosil masko in drzal razdaljo.
Shizofreni anticepilec pa bo itak brez maske, bo pa pameten v bozjo mater, kak so maske nenekoristne, da je vse nateg itd...

Nosiš ffp2 ali več masko, skrbiš za higieno rok in če si še cepljen, kaj več bi človek želel od zaščite?

Cepivo obstaja in je na voljo vsakomur (celo 3 doze če kdo želi), ne razumem kaj je problem teh, kateri se bojijo kovida kot hudič križa. Za lastno zaščito lahko vsak posameznik poskrbi malo da ne, v rangu 100%.

Zakaj se zgražati in nervozirati nad ljudmi z drugačnim mišljenjem?
 

B81

22. jul 2007
34.522
8.969
113
Nosiš ffp2 ali več masko, skrbiš za higieno rok in če si še cepljen, kaj več bi človek želel od zaščite?

Cepivo obstaja in je na voljo vsakomur (celo 3 doze če kdo želi), ne razumem kaj je problem teh, kateri se bojijo kovida kot hudič križa. Za lastno zaščito lahko vsak posameznik poskrbi malo da ne, v rangu 100%.

Zakaj se zgražati in nervozirati nad ljudmi z drugačnim mišljenjem?
Zato ker NE SILIJO cepljeni v necepljene, ampak obratno.
 
  • Wow
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in Kamele0N

B81

22. jul 2007
34.522
8.969
113
Ma daj nehajte s temi zakonskimi podlagami, natakar in trgovec lahko preveri osebni dokument pred nakupom alkohola ali cigaret in lahko vsakega zavrne, če se mu tako zdi. Že tečnarjenje na način, kot smo v zadnjem času videli na raznih posnetkih je dovolj, da zavrneš stranko in ga steraš drugam. Ne more meni nihče govorit in ukazovati koga bom postregel, če tega ne želim.
Ko skeniras, napise veljavnost in letnico. Ko kupis cike, se vidijo vsi tvoji podatki.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Zato ker NE SILIJO cepljeni v necepljene, ampak obratno.

Sam sem necepljen, pa v nobenega ne rinem, niti noben ne rine vame.
Večina cepljenih oz necepljenih nima občutka, da kdo posebej v koga rine ( nobenemu na čelu ne piše če je cepljen ali ne, da bi necepljeni lahko v njega rinili).

Je pa res, da so nekateri v teh časih prav pretirano občutljivi na nekoč normalno interakcijo.
 

B81

22. jul 2007
34.522
8.969
113
Ma qrac, to iz izkusenj govorim...samo cakam da en ne bo htel maske gor dat in bo klical kako inspekcijo, ker ga nihce ne bo hotel postrect v trgovini... cepljeni pa ama vsi, masko gor, pa "samo malo da pct poiscem"...
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Ma qrac, to iz izkusenj govorim...samo cakam da en ne bo htel maske gor dat in bo klical kako inspekcijo, ker ga nihce ne bo hotel postrect v trgovini... cepljeni pa ama vsi, masko gor, pa "samo malo da pct poiscem"...

Zanimive izkušnje. Vsi necepljeni rinejo in težijo, še vedno pa čakaš da prvega srečaš......

Jaz velikansko večino, če ne kar vse necepljene, kar jih poznam, nekako sledijo osnovnim ukrepom in se ne protivijo varnostnikom, trgovkam ipd..
 

B81

22. jul 2007
34.522
8.969
113
Ne nic ne cakam, pac bojim se, da se bo to zgodilo... itak da so vecina ok, cepljeni in necepljeni, ampak od cepljenih se nihce ni kompliciral.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.