Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Aha. Vir je problem, ne vsebina. Hvala za informacijo. Ti pa kar naprej simpatiziraj z "alternativno proslavo", imenovano tudi kolesarski protesti. Ker ne boš verjel, kulturnega programa reč ni imela. Prav tako ni bilo čestitk ob 30letnici države, ampak samo trud za rušenje vlade. Kaj je tu proslavnega, boš pa ti povedal, ki se spoznaš na ekstremno levičarsko "neodvisno" duševno hrano.
Torej, a si ti bil na originalni uradni proslavi?

Lepo. Vesel sem, da so te povabili. Kako pa je bilo. Prosim, deli vtise z nami, ki nismo bili tam.
Bedno je tole prepucavanje. :)

Moje mnenje: Vsako proslavljanje, žuriranje odobravam.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
In kje naj bi ljudje proslavljali državni praznik, če jih na trg republike niso spustili?
Najbolje kar doma. Tako namreč fašistoidni desničarski skrajneži, ki jih sestavljajo ljudje, ki na Prešernovem trgu po Hitlerjevsko pozdravljajo, poskrbijo za svoje fanatične člane. :)
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Tud migranti ubistvu samo proslavljajo....sm pa ke kak staroselec dobi raketo za vrat....al pa nož v rebra........

...ampak važno da, se žura!
Tako je. Mi žuriramo v diskotekah, na plesnih večerih družabnih plesov, na salsa žurih, drugi na fašističnih zabavah, tretji na levih ali kakor koli jih imenuješ. Kolikor vem, imajo tudimigranti pravico do zabave.

Pa Romi tudi.

Seveda glede raket, nožev - za varnost poskrbi prireditelj oz. policija. To že presega moje pristojnosti. :)
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Ejga, a nisi ti nad tem lepljenjem (ne)upravičenih etiket? :D
Problem je, ko nekdo hvali proslavo, na katero ni bil povabljen in nanjo ni smel iti. :)

Poznamo delo od doma, proslavljanje od doma in imeti fiksno idejo, da je bil tam, torej na proslavi in da je proslavljal je pa zelo nenavadno.

Seveda ne vem, zakaj ga niso povabili.
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Glavno, da se žura... nima veze kako.

1625060709312.gif
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.390
9.830
113
kod Džej-Zija
Problem je, ko nekdo hvali proslavo, na katero ni bil povabljen in nanjo ni smel iti. :)

Poznamo delo od doma, proslavljanje od doma in imeti fiksno idejo, da je bil tam, torej na proslavi in da je proslavljal je pa zelo nenavadno.

Seveda ne vem, zakaj ga niso povabili.
Malo potreniraj branje. Sem mar kje napisal, da sem bil na proslavi? Sem jo kje hvalil?

Pisal sem o "alternativni proslavi", ki to ni, ker ni bilo proslavljanja osamosvojitve, ampak pobalinsko protestiranje, vključno s simboli bivše države, od katere smo se osamosvojili. Razloži prosim, kako lahko praznuješ osamosvojitev od nečesa s simboli tistega, od česar se osamosvajaš.

Zdaj pa prosim spet malo etiketiranja in relativiziranja s češnjico sprenevedanja.
 

B81

22. jul 2007
34.627
9.048
113
Odlična duševna hrana za pripadnike skrajne desničarske skupine, tesno povezane z ljudmi, ki na prešernovem trgu uporabljajo hitlerjevski pozdrav. Itak je znano dejstvo, da jim je kultura deveta vas. :)
Ok da vprašam... za nas je jasno, kaj nas moti.

kaj pa ti, ti osebno, rečeš na ta čudni ples treh dedov v gatah? Se kakšno sporočilo, ki ga hočejo tile "povedat", zares ne da na drugačen način izrazit?
kako se ti zdi, da to vpliva na majhne otroke npr.? Pa bolj zato, ker shizofreno skačejo, spuščajo čudne glasove itd...kaj si otrok misli ob tem?
Če ti je za odgovorit.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Ok da vprašam... za nas je jasno, kaj nas moti.

kaj pa ti, ti osebno, rečeš na ta čudni ples treh dedov v gatah? Se kakšno sporočilo, ki ga hočejo tile "povedat", zares ne da na drugačen način izrazit?
kako se ti zdi, da to vpliva na majhne otroke npr.? Pa bolj zato, ker shizofreno skačejo, spuščajo čudne glasove itd...kaj si otrok misli ob tem?
Če ti je za odgovorit.
Zgražaš se, ko vidiš moškega v gatah, naslajaš se, ko vidiš popolnoma golo žensko (lepo).

Vprašaj punco (ženo) kaj poreče.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
Zgražaš se, ko vidiš moškega v gatah, naslajaš se, ko vidiš popolnoma golo žensko (lepo).

Vprašaj punco (ženo) kaj poreče.
Na katerih ljubljanskih ulicah pa lahko med umetniškim aktom opazujemo (ali pa smo lahko opazovali) popolnoma gola dekleta, ki delijo slaščice? :D

Primerjajmo primerljivo, če se že primerja a ne :)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.