Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.909
5.460
113
Well..... :rolleyes:
janeze.png
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.164
1.177
113
kdo je bedak tukaj sva že večkrat ugotovila.
nič od odgovora torej? patetično kakšna širina našega najbolj nevtralnega uporabnika.
Ugotavljaš to ti in tebi podobni, to pa itak počnete vsem ki ne mislijo kot vi. Tud že znan način.
Če se nočem z teboj in tebi podobnimi pregovarjat, ne pomeni da nimam kaj povedat, pomeni le da se mi z i....i ne da pregovarjat, niti nimam časa za to, ker je čista izguba časa.
Ne visim na netu, kot nekateri, cel dan, pač imam delo, službo, ki je očitno precej drugačna kot vaša.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Nismo od včeraj tu na forumu, in tudi ta debata je že bila.
Da iz konteksta trgate stavke je pa tudi že znan način dela.

Imel si zelo jasno postavljeno vprašanje z dvema možnima odgovoroma oz. nekako še s tretjim v smislu "nič od prej naštetega".
Da se pa potem spreneveda in bluzi v tri krasne je pa tudi že znan način delovanja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
In zakaj bi odgovarjal na provokacije in neumnosti? A rabite pomoč za speljevanje debate?
Po moje ne, saj drugega itak nimate za počet.

Nič ni narobe, če se odločiš, da ne boš odgovoril, saj nisi nikomu nič dolžan. Si pa trdil, da SI odgovoril kljub temu, da je kristalno jasno, da NISI odgovoril. Je potem bolje, da že v štartu napišeš, da ne misliš odgovarjat na provokacije in je to to kot pa da nekaj zbluziš ter potem vztrajaš pri temu, da si odgovoril.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.164
1.177
113
Nič ni narobe, če se odločiš, da ne boš odgovoril, saj nisi nikomu nič dolžan. Si pa trdil, da SI odgovoril kljub temu, da je kristalno jasno, da NISI odgovoril. Je potem bolje, da že v štartu napišeš, da ne misliš odgovarjat na provokacije in je to to kot pa da nekaj zbluziš ter potem vztrajaš pri temu, da si odgovoril.
A nisem odgovoril?
A odgovor da je splošno na tem forumu znano, kako je moje mnenje zate ni odgovor?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
A nisem odgovoril?
A odgovor da je splošno na tem forumu znano, kako je moje mnenje zate ni odgovor?

Ne to ni odgovor na zastavljeno vprašanje, ker splošno na forumu ni znano tvoje mnenje glede vprašanja ali Tanja Fajon ter Luka Mesec Hitlerja glumita ali pa ga kopirata, te povezave se nismo še nikoli dotaknili.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.164
1.177
113
Ne to ni odgovor na zastavljeno vprašanje, ker splošno na forumu ni znano tvoje mnenje glede vprašanja ali Tanja Fajon ter Luka Mesec Hitlerja glumita ali pa ga kopirata, te povezave se nismo še nikoli dotaknili.
Se pravi tudi ti bi rad debato speljal.

Fajonka niti Mesec ne glumita niti ne kopirata Dolfeta, za razliko od glavnega komunista, ki špila domobranca, naštudirano ima pa kpl delovanje Dolfita. Main Kampf knjigo pa verjetno zna na pamet. To je njemu in stranki kot PS knižica v jugo vojski.

Pa k že za jezik vlečeš Fajonka mi je eno navadno lapanje v mal lepši embalaži od teh stari prdcev v parlamentu, SD kot stranka si tega naziva niti ne zasluži.
Mesec in levica, pa mi je kot eno koristno budalo v tej greznici, da politični dinozavri ne dobijo prevelkih kril. Koristno je da imajo nekje 5-10% na volitvah. Ni pa dobr, da bi bli v vladi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.