Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Schime

Guru
22. nov 2008
1.821
638
113
Za vstop v parlament bi moral biti isto test veljaven samo 24h, da bi jim tiste buče mal prevrtal. Mogoče bi kirmu mal potegl čez, da bi se mal zbrihtal.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Tam bi lahko za vstop kak drug test delali :)
Če se ne motim je pred časom SDS predlagal test na droge pa so ostali poslanci zavrnili predlog :cheer::valjamse:

Jup, tako je bilo:
"Predlog zakona o obveznem testiranju funkcionarjev na prepovedane droge, ki ga je vložil SDS, je ostal brez podpore"
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Aja ti si dejansko na druge teste mislil, LoL. Jaz sem - glede na debilizme v parlamentu - avtomatsko najprej pomislil na test za droge :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

tomi

Guru
1. sep 2007
17.992
9.111
113
39
MB
Pa ja, nekaj v smislu da ce si mel 6 popravnih, lahko gres v parlamentu samo v klet po metlo :D

samo bo problem pol 90 predstavnikov ljudstva skup nalovit
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.791
-247
113
Če se ne motim je pred časom SDS predlagal test na droge pa so ostali poslanci zavrnili predlog :cheer::valjamse:

Jup, tako je bilo:
"Predlog zakona o obveznem testiranju funkcionarjev na prepovedane droge, ki ga je vložil SDS, je ostal brez podpore"
Zanimivo, kadar imajo večino v parlamentu pa nič takega ne uzakonijo.

Pa je sploh potreben zakon?
Ker v fabriki te lahko testirajo na droge kadar hočejo, za testiranje za kovid je tudi dovolj odlok vlade...
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver in Kamele0N

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Zanimivo, kadar imajo večino v parlamentu pa nič takega ne uzakonijo.

Pa je sploh potreben zakon?
Ker v fabriki te lahko testirajo na droge kadar hočejo, za testiranje za kovid je tudi dovolj odlok vlade...
Se spomnim par let nazaj ko je Marprom začel z upravljanjem naprav na MB Pohorju - kaka panika je bila ko so enkrat izvajali alko test nad vsemi zaposlenimi. :evil:
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Rumenim jopičem so ukinili Fb račun. Med tem npr. protivladna "Podpora Ivanu Galetu" in covidiotovska "Društvo Ozaveščanja Slovenije" nemoteno cvetita naprej.

Ajajaj. Tole se mi pa ne zdi v redu.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
[sarcasm on]
Kako to misliš "ne zdi v redu"? Pa valda je pravilno, da se absolutno napačna mišljenja zatira ter se jim preprečuje svobodo govora in izražanja mnenj, absolutno pravilne pa podpira. In socialna omrežja kot so tweeter, facebook, youtube, itd. že kar nekaj časa delujejo tako, za dobrobit človeštva pa to.
[sarcasm off]
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Ne vem, ne vem, Matej, koliko bi bil na tem mestu sarkastičen. Dan danes te lahko očitno vsak ožigosa za nacista in te virtualno zbriše z zemeljskega obličja ...

Mislim, saj se absolutno strinjam, da pravica do svobode govora ni neomejena. Ampak, da se jo tako arbitrarno omejuje, je pa res zaskrbljujoče.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
runo sej si ful fejst sam jst sem te prijavil adminom da podpiraš nazije. upam da te hitro banajo ter ukinejo internet.
 
  • Haha
  • Ljubezen
Reactions: Runo in tomi

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
.. Kaj zdej ob petkih smučajo okol parlamenta al še biciklirajo :sprasujemse: ... a "ježevke" za bicikle se lahko nabavi ? :evil: ... Kaj pa drsalke tudi pridejo v poštev ? Naj Hojs "časti" malo vode iz "topa" za po tleh .... :zardelalter: ... saj obstojnost ledu pri tem mrazu valjda ni problem ...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Ne smuča se pa biciklira tudi ne, ker je zdaj v modi sestankovanje ob sendvičih in vodi :D
Na Trgu republike so se tudi danes zbrali petkovi protestniki. Tokratni shod pa je v luči nedavnih političnih dogodkov potekal v obliki 'poslovnega sestanka', ob simboličnih prleških sendvičih in vodi. Organizatorji shoda so k udeležbi povabili tudi individualne sprehajalce "ter njihove mame, ki lahko nadzorujejo delovanje Policije".

Kljub zmotnim razlagam nekaterih, da je protestiranje v Sloveniji prepovedano je to vendarle še vedno dovoljeno a kot že velikokrat izpostavljeno je to zaradi epidemije izvedljivo pod določenimi pogoji, ki so zdaj očitno jasni tudi samim udeležencem protesta:
Protestniki so se zbrali ob 19. uri. Kot so sporočili, je shod potekal "ob upoštevanju vseh priporočenih zdravstvenih ukrepov"

Evo še vir:
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Logično, saj ob menjavi vlade obstoj (beri: financiranje) določenih ne bi bil več ogrožen in je potem cilj dosežen. Glede na to, da v preteklosti zaradi korupcije in ostalega sranja na naši politično sceni takšnih protestov ni bilo jih seveda tudi v prihodnje v primeru druge vlade in nadaljevanja starih zgrešenih navad enostavno ne pričakujem.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.