Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.329
113
No, izraz "usefull idiots", ki je v bistvu že zelo stara reč in izvira iz strategije ruskega KGB-ja, je za kolesarje do neke mere vseeno kar na mestu.

#KGBDefectorYuriBezmenov

 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth in Kamele0N

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.353
2.280
113
Ko sem se slikal pred tem spomenikom, me je ostavil oficir JNA (JLA) me spraševal kaj in kako.
Je dovoljeno uporabiti ta spomenik za oder? DA, če gre za levičarsko prireditev.
Desničarji tega NE delajo.

p.s. matey, kakšno funkcijo ima tvoj pripie z začetko # (citat).
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.920
5.461
113
#....na tweeterju je kot @ pri emailu..... Pošlješ na #xyz account nekomu..... #SD #SDS #Demz <---- če bi Demz imel tweeter account bi videl kaj si postal na svojem računu

Kot @ tukaj brane_new <---- @ + brane_new....

V tem konkretnem primeru je pa v smislu...

#Tohočempoudaritpress :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.329
113
Jp, včasih se je na forumu na koncu posta še nekaj dodatno izpostavilo v smislu nekabeseda.press, dandanes pa je moderen hashtag - # :cheer:
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.108
3.416
113
turk.JPG
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.993
3.745
113
Ljubljana
hmpg.net
No, izraz "usefull idiots", ki je v bistvu že zelo stara reč in izvira iz strategije ruskega KGB-ja, je za kolesarje do neke mere vseeno kar na mestu.
1. pripombo sem dal na to, da mnenja daje človek, ki se je javno izpostavil, da ne ve kaj so to Zelenci
2. To si ti spretno spregledal in dal poudarek na nekaj tretjega
3. Za kar si seveda našel izvor v komunizmu, celo v KGB - čeprav tisti, ki so to raziskovali, izraz pripisujejo nekomu, ki bi ga ti (če bi vedel) zagotovo raje citiral. Tako si pa sam postal "korisna budala".
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.329
113
1. Vse jasno. Posmehuješ se človeku oziroma ga diskreditiraš zaradi nekega neznanja v preteklosti.
2. Nisem spregledal ampak sem izpostavil to, da je opazka vseeno primerna saj to, da nečesa ni vedel v preteklosti pač še ne pomeni, da tudi sedaj ne ve kaj govori.
3. Nisem jaz našel izvora v komunizmu temveč sem našel izvor ter razlago v intervuju na YT, ki obrazloži določeno strategijo KGBja.
Če sem pa zaradi tega ti meniš, da sem tudi sam uporaben idiot oz. koristna budala me pa prav nič ne gane. Glede na to pri koliko stvareh brcaš v temo s svojimi pisanji in neskončnim zagovarjanjem določene problematike je morda tudi tu tako.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa

Ko nekdo javno opozori na manipulativne medije, tem medijem in njihovim manipulativnim lažnivim ovinarjem takoj skočijo v bran fujonka in mesečniki, očitno veliki ljubitelji manipulacij laži v glavnih medijih...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.329
113
Ja, daj se zdaj posmehovat YouTube-u zato ker je tam naložen intervju, ki ga je posnela neka televizija v ZDA mnoga leta nazaj po tistem, ko je KGB agent prebežal k njim, bravo Ferdo :aplauz:

This is G. Edward Griffin's shocking video interview, Soviet Subversion of the Free-World Press (1984), where he interviews ex-KGB officer and Soviet defector Yuri Bezmenov who decided to openly reveal KGB's subversive tactics against western society as a whole

Ja, YouTube je problem, ker je nezanesljiv, 100% gre za fake news, 100%!!!!!! Pa smo spet pri temu, da je problem embalaža paketa :valjamse:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.329
113

Ko nekdo javno opozori na manipulativne medije, tem medijem in njihovim manipulativnim lažnivim ovinarjem takoj skočijo v bran fujonka in mesečniki, očitno veliki ljubitelji manipulacij laži v glavnih medijih...

Izjava:
Uroš Urbanija: Slovenska javnost mora od vseh medijev in sodstva zahtevati enaka merila za vse. In hkrati ob tem razkrivati in javno objavljati vsak medij, vsakega novinarja, vsakega sodnika, ki se očitno in brezsramno poslužuje manipulacij. #stopmanipulacijam Samo tako bomo dobilo dobre medije

Odzivi:
Tanja Fajon: Direktor UKOM-a pa čuti, da ima vedno več pooblastil. Ta vlada je res tveganje za medije, sodstvo in demokracijo.
Levica: Direktor UKOM sporoča, da bi preganjal vsakega novinarja, ki je kritičen do vlade ali koalicijskih partnerjev, in vsakega sodnika, ki si drzne razsoditi v nasprotju z interesi vlade, njenega šefa ali največje vladne stranke.


WTF? Ta levousekan folk res ni pri sebi... :nigladek:
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.993
3.745
113
Ljubljana
hmpg.net
Torej:
1. glavna "težava", da si citiral nekoga, ki objavi sliko Zelecev in ne ve katera reka je to - pozabimo. Mimogrede, kako verodostojen pa je lahko tak - izberi izraz.
2. Izvor izraza - ti si trdil, da je ta intervju to pojasnil - izvor ter razlago v intervuju na YT, ki obrazloži določeno strategijo KGBja - preprosto ne bo držalo. Več virov (recimo jim zgodovinski, ker niso slikce) trdi drugače.
3. Citiral si nekoga, ki nima pojma. Citiral si YT video, ki ni prav točen, pravzaprav v tej temi zgodovisnko napačen.

In to je embalaža?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.329
113
Aja zdaj se boš pa še na offtopic zgovarjal? :valjamse: Ja, YT je embalaža, kjer je intervju zdaj na voljo mnogim v vpogled. :zmaga:
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.031
5.732
113
blizu močvirne prestolnice
Zakaj se proti sd barabam ne protestira?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Gavran

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.430
9.171
113
Žena hotla it v petek, ker je bila ravno v LJ. Sem jo vprašal zakaj, je rekla da vidi kak zgleda to. :D reality
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.