Bicikl

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.885
810
113
Mestno kolo od boljše polovice je storilo smrt.
A so kje že kakšne razprodaje koles? Lj ali bližnja okolica?

Eno navadno mestno žensko kolo, s košaro, lučmi,...
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Z ženo sva dve leti nazaj iskala po Kranju in okolici in to konec julija. In je bila zelo slaba izbira, so mi vsi rekli, da bi se moral spomladi oglasiti... Žena je nekoliko večja, pa so bili "lepi" modeli večje velikosti vsi razprodani. Ali pa so imeli skromnih 5-7 prestav, želja je bila pa recimo 15-21. Sva skoraj obupala... No, na koncu pa sva šla v Hervis, v katerega jaz sploh nisem hotel in sva kupila TAK MODEL, vendar s še nekoliko več opreme, za približno takole ceno. Pa še us*alo se je, da je bila res posezonska razprodaja koles. Pa le glej, da ji kupiš pravo velikost...
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.375
213
63
Točno tega Bengerja smo kupili za darilo prejšnji teden, deluje zelo solidno (alu okvir, 7 prestav, in-hub dinamo, ...). Na voljo je le v spletni trgovini, pošiljka pride iz AT. Sta pa tako redna, kot znižana cena v AT še višji, kot v SLO.
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.811
815
113
MB
Kupi ji malo boljšega, bo bolj zadovoljna, od tega zadovoljstva boš nekaj tudi ti imel ;)
 

Onslow

Fizikalc
15. jul 2009
825
55
28
Meni so pa všeč kolesa na rogosport.si, spluh kruzerji.

Kakšna je pa kvaliteta, pa žal nimam pojma.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.142
5.753
113
pri taščici
Mestno kolo od boljše polovice je storilo smrt.
A so kje že kakšne razprodaje koles? Lj ali bližnja okolica?

Eno navadno mestno žensko kolo, s košaro, lučmi,...
Da običajno treking kolo narediš s to opremo, je dodatnih 100 evro premalo.
Če rabi za v trgovino potem je res bolje kupiti nekaj takega, kot pa kupiti treking, pa se pol trgovine dodatne opreme, da potem to kolo ne bo ničemur podobno. (Podobno mojemu, ko sem ga tudi imel v lj za shoping....