Biatlon

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Daj malo razmisli...

Bravo punce! Sam brakovičeva je manjkala.
rolleyes-1.gif
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik pediater pravi:
Meni se je prav smilila.

Upam da ne bo imela slabe vesti. Res nevem zakaj so jo uvrstili kot zadnjo.

Ravno zaradi tega, da so sebi in drugim pokazale kaj zmorejo!

Drčarjeva se je dobro držala do streljanja stoje, nato jo je malo zvilo. Tekaško se pri 17-ih (!!) niti slučajno še ne more meriti s člansko konkurenco, upam da bo vztrajala, ker ima potencial.
Drčarjeva nima za kaj imeti slabe vesti (za razliko od Bauerja), mislim da ji tudi vodstvo in ostale punce nič ne zamerijo, vsaj tako sem razumel Dijano.
 

BlackHole

Pripravnik
23. avg 2007
764
0
16
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Naše punce dosegajo lepe rezultate, veliko lepše kot smučarji.

No ja, ni ravno ne vem kake razlike. Osebno mi je oboje zanimivo sicer, posebno če so naši zraven. Zato je letos smučanje nekak bolj zanimivo.
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.471
356
83
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik pediater pravi:
Meni se je prav smilila.

Upam da ne bo imela slabe vesti. Res nevem zakaj so jo uvrstili kot zadnjo.

Ravno zaradi tega, da so sebi in drugim pokazale kaj zmorejo!

Drčarjeva se je dobro držala do streljanja stoje, nato jo je malo zvilo. Tekaško se pri 17-ih (!!) niti slučajno še ne more meriti s člansko konkurenco, upam da bo vztrajala, ker ima potencial.
Drčarjeva nima za kaj imeti slabe vesti (za razliko od Bauerja), mislim da ji tudi vodstvo in ostale punce nič ne zamerijo, vsaj tako sem razumel Dijano.
Kaj bi ji pa kdo lahko zameril?
Mladinka z malo izkušnjami po spletu okoliščin v članski reprezentanci. Da jo bodo le trezno naprej usmerili in ne bo (pre)zgoden nastop v članski vrsti pustil kakšnih posledic.
Čez 5+ let, morda že prej, bo lahko izhodišče kot je bilo danes spremenila v triumf.
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Vem da so jo postavili kot zadnjo, da bodo naša dekleta videla kam v popolni postavi lahko sežejo.
Vendar se mi zdi ta poteza vendarle malo preveč nesramna za psiho biatlonke ki je ravno na začetku kariere.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
O vrstnem redu naših biatlonk...

Vrstni red je bil optimalen, zakaj je pa dost očitno, pa še nekaj nenapisanih "pravil" je.