Berghoff noži

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Jebiga, tkole mamo.
uf-1.gif


Oziroma, kot bi rekli južni bratje: šta se mora nije teško
smirk-1.gif


Btw: nisem si mislil da si ti tak človek, da bi bral temo okuhinjskih nožih
evil.gif
 

oriolus

Fizikalc
12. avg 2009
3.787
15
38
124
Ker si je 'naša' zaželela BergHOOF spickmesser nožek, sva ga v četrtek našla na Petrolu Voklo (AC).
Vsekakor je vreden tistih nekaj evrov (mislim da 4), ki jih je potrebno ob pikah in izkaznici še doplačat.
Ni pa zadevica vrhunska, ker ostrine ocenjujem s 'tišlarskimi' očmi in ker vem, kaj je res ostro, lahko zapišem, da je ostrina pri tem nožku bolj navidezna, predvsem daje takšen občutek zaradi nekoliko pregrobega brušenja rezila. Rahlo žagast zaključek (viden preko povečevala) deluje precej ostro, vendar iz izkušenj vem, da ta ostrina ne bo dolgo takšna. kakšna je kvaliteta materiala pa bom videl, ko bo treba prvič brusiti.
Torej: solidna izdelava, prijeten za držanje, vendar z dvomljivim trajanjem prve ostrine.
Moje mnenje.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.196
25
48
Citat:
Uporabnik Petrol pravi:
Spoštovani,

zaradi izjemnega odziva kupcev na lojalnostni program Berghoff na slovenskem ter hrvaškem trgu, se bo v prihodnje zgodilo, da bo za krajši čas mogoče pomanjkanje posameznega artikla. V takem primeru vam sporočamo, da boste do želenega artikla vsekakor lahko prišli, saj akcija zbiranja nalepk traja do 3. februarja 2013, unovčevanje pa do 17.2.2013.

Še prej pa si izberite kak drug nož, saj večina kupcev zbira celotno kolekcijo.

Lep pozdrav,
Klemen Geršak
Področje marketing

Je že kaj novega glede nožev. Še vedno je informacija na petrolih, da jih dobijo naslednji teden. In to se ponavlja iz tedna v teden.
 

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
Vmes so jih dobili, a ne vseh modelov. Baje naj bi bili najbolje založeni 24.ur open Petrol servisi. Danes sem kupil dva kosa...ta mala.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.342
1.203
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Ok! Če te še vedno zanima, se bom jutri pozanimal glede zaloge, imam pa za dva noža nalepk, se pravi 20, če imaš Petrolovo kartico. Če je pa nimaš, bom pa svojo posodil!
zmaga.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.438
1.011
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Car pravi:
V Domžalah so imeli vse, lahko pa se jutri pozanimam, če še imajo oz. kdaj dobijo novo pošiljko! Imam pa tudi nekaj nalepk viška, če koga zanima!
zmaga.gif

No sem bil v Domžalah danes pa jih nimajo
wink-1.gif
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Pojdi v kak manjši kraj.N.pr. v Kočevju so imeli prejšnji teden vso zbirko. Jaz sem kupil sudoku.
smile-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.315
3.746
113
davorinm.wordpress.com
Sem probal pred Krškim pa ni bilo nič. Prejšnji teden so dobili zalogo, ki je pošla še isti dan. Si imel srečo, da si zadel dan.
grin1.gif



@Car
Je kaka varianta, da mi pošlješ nalepke, če jih res ne potrebuješ?
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno: