Bentley Continental gt

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
velik igra monopoli
grin1.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Ja to je smešno, da nekoga zanima 100k in več vredna mrcina in pol gleda koliko pride servis, koliko popije in še take banalnosti...

Upam, da igraš res monopoli in da imaš tegale Bentleya le na kartici...haha

P.S. Zdaj pa hitro mi nabit eno *
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Če bi jaz kupoval tako zadevo, bi mi bila poraba in servis zadnja skrb...
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Če bi jaz kupoval tako zadevo, bi mi bila poraba in servis zadnja skrb...

Če bi dal zanj zadnje eure, bi ti bila ena izmed prvih skrbi...

Drugače pa res ne vem, kaj je narobe s tem, če nekoga zanima cena servisa...to tudi mene zanima.
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
zdravnik prosm nehaj no. zanima me kar me pac zanima, in tudi to kaj kupujem je moja stvar.

telefuknen, nebom ti dal ene * ne se bat, prosil bi pa te da z neumnimi komentraji ne sodelujes vec v tej debati. Gatto, enako velja zate.


elvir, pac avto (stroske) je treba gledat kot celoto. velika je razlika a kupis avto za 200k ga prodas cez 10 let za 20k, medtem dajes za servise 5k al pa kupis za 118k prodas cez 10 let za 60k, vmes pa dajes za servise 1k. ce si miljaredr ti je vseeno, ce pa si bogat v mejah normale, in za avto nedajes zadnih par oz. ti avto ne pomeni vse na svetu, pa ti ni isti [censored] dat za avto na leto 25k ali pa 10k.

btw, o porabi nisem spraseval, zanima me predvsem servis, ker je Hrvatic enkrat po tv omenu da stane 5k eurov, sam osebno tega ne vrjamem zato sem le to hotu prevert na forumu, kjer pa spet eni kreteni mislite da ste smesni, z glupimi izjavami ala ''monopoli''.


in ne, avta ne kupujem. napisu sm da se zanimam za nakup, ne da ga bom js kupu.
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
@ en tm na prvi strani mi je repliciral z Alubeam barvo!!! Naj mu povem da je ta barva že razprodana in da ga ni mogoče kupit več, kupili so ga sami zbiratelji, ki teh avtov ne bodo veliko vozili! Pa tut tko je bil avto 300k €, kar pa jst mislm da je čist dost tistih 220k € kokr stane verzija brez Alubeam barve....torej 40th Anniversary
wink-1.gif


Se pa strinjam da je to hud avto!

Nazaj na temo:

Zakaj pa se Antonioo nebi smel zanimat za nakup???? Kaj a tle vsi veste kdo je kdo in koliko ima nekdo pod palcem??!?!!?!? Kaj ste res vsi fasal Sux sindrom in ste nevoščljivi vsakomur in vsem.....tipični Slovenčki ahh, sama fovšarija vas je :p
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
dej otrok razumi ze da nisi smesn in ne izpades car z temi posti no. res prosim da ne sodelujes v tej debati, pametnga itak nebos povedal nic, duhovitost pa tudi ni ravno tvoja vrlina. aide





edit: tudi v naprej bi prosil da tisti k mislte kej smesnga/neuporabnga povedat se zadrzte.
 
Nazadnje urejeno:

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
nisem vedel da si tako resen kupec, morš drugič prej objavit video kako s Swiftheadom testirata vsak svoj sanjski avto
hysterical-1.gif





no one shops for the bentley continental GT based on price, these cars are clearly aimed at money is no object crowd
hysterical-1.gif
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
@Hoci: komentar ki sem ga slišal v videu ½....There is nothing wrong with the Bentley, but it`s not quite right as Mercedes....½ pa še to je bil CL600, oba AMG-ja bi ga pa zmlela!!!



crashednburnt: Izbrisal žalitve ...
 
Nazadnje uredil moderator:

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Citat:
Uporabnik Swifthead pravi:
@bounty: ne ne priznavam da sem čefur!!! lahko pa ti priznaš da si kmet......kar pomojem si niti tega naziva ne zaslužš govedo ničvredno....
sorry da se mešam v debato, samo a se ti res ne znaš normalno pogovarjat, ne da bi koga žalil...mislm kr neki...
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije




Pizzda, jebemomilu mater..... Mercedesi so mi bili čist kul wagni..... zdej so se mi pa zagravžali..... ma jebise se Swifthead zarad tega.....
 
Nazadnje uredil moderator:

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
Upam da se bo kljub spremljajočim stroškom (ki verjetno niso majhni) odločil uporabnik za nakup bentleya!
Kar se servisov tiče žal ne morem povedat kaj konkretnega ker nimam pojma!
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
Citat:
Uporabnik Hoci pravi:
nisem vedel da si tako resen kupec, morš drugič prej objavit video kako s Swiftheadom testirata vsak svoj sanjski avto
hysterical-1.gif


<object width="425" height="350"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/DoOVpZ6MDAo"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/DoOVpZ6MDAo" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>



no one shops for the bentley continental GT based on price, these cars are clearly aimed at money is no object crowd
hysterical-1.gif


ti si res [censored] ej, nism ravno pristas zaljenja na forumih, ker to zmore vsak, samo ti si pa res [censored].


ob vsh pametnih postih se vedno nevem kok je servis
frown-1.gif


hvala vsm, ki ste vsaj hoteli pomagat
wink-1.gif
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
hja jst sm hotu pomagat, sam kot vedno me pol neki eni provocirajo....dobr se ve kdo!!! Pa še enki Carashandburnt....poglej kdo je men prvi reku čefur??? Tko da sm mu sam odgovoru!

@DMX: ja take feltne je meu testn avto, verjami da pa če se nekdo odloči za nakup ima vsaj veliko izbire, ne pa Bentley k ma ene grde felge in druge malo manj grde :p Na Mecko CL daš pa lahk tele k jih ma CL600 al pa dve različni vrsti k so od AMG pa še katerakoli od prejšne generacije AMG lepo zgleda gor! Tko da si se obesu za res nepomemben detajl!

@lovelove: kaj a Hrvatič namerava km zbežat in se skrit za vedno da vse prodaja??? če kej veš dej povej!

nazaj na temo:

v glavnem še vedno nevem koliko točno pride servis, vem pa da 5000€ ziher ne, ker za ta denar se servisira kakeg Enza, pa SLR pa kako podobno zadevo....sigurno pa ne Bentley
wink-1.gif