Beersmith

daslimfish

Pripravnik
7. dec 2018
51
4
8
Pa uporabljaš Beersmith za recepte in številke??? Kako imaš nastavjen profil opreme? Ne vem mogoče mi tam kaj ne štima in se mi zato ne ujemajo številke.
 

komar89

Fizikalc
22. apr 2008
776
195
43
Kila slada je dobrih 80 centov. Se pravi 20% razlike efektivnosti pri 25 kilah slada znese približno 4€ kar je enako 2 pira v lokalu. Jaz se pri teh količinah ne bi sekiral. Zame je važna samo ponovljivost da točno vem kaj dobim ven
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Pa uporabljaš Beersmith za recepte in številke??? Kako imaš nastavjen profil opreme? Ne vem mogoče mi tam kaj ne štima in se mi zato ne ujemajo številke.
Ok, stvar je preprostejša kot se zdi. Sešteješ vso vodo, ki jo vliješ not, se pravi strike in sparge. Odšteješ mrtvi prostor, se prav, tist, kar ti ostane v kotlu in liter vode na kilo sladu, kar slad popije in dobiš ven količino v fermentor, to je to.
 

stalinko

Zelenc'
7. mar 2019
1
0
1
Prvi trik je ta, da skala, ki je vgravirana v napravi, ni točna :) Kolikor sem meril, pa tudi drugi so to ugotovili, je cca okoli 2,5 litra off - torej če naliješ notri do črtice za 30L, je to dejansko cca 32,5L vode, kar je ravno tam nekje kot si ti dobil več v fermentor. Zakaj je tako ne vem, eni pravijo, da je ta skala merjena tako, ker je mišljeno, da pretakaš preko pipe, ki je višje kot črpalka (ki je na dnu), drugi pravijo, da je v to skalo vštet faktor krčenja oz. raztezanja pri temperaturi itd. Vglavnem jaz zdaj vedno upoštevam teh 2,5L pa mi kar služi.. Eni sicer delajo znanost pa sightglass pa merilne palčke pa kaj jaz vem kaj še vse ampak meni osebno že zavedanje, da je skala 2,5L off čisto koristi ;)

Glavni trik pri meni je pa mešanje.. Od začetka sem imel učinkovitosti nekje okoli 60-65%, ker sem pač slad vrgel notri, ga premešal, da sem razbil kepe, pokril in vklopil črpalko in je bilo to to. Seveda sem po nasvetih poskušal z različnimi razmerji med vodo in sladom pa vodo štelal pa drozganja v več korakih pa bolj fino/grobo mletje itd. Pa je bila še vedno učinkovitost slaba, dokler nisem začel z mešanjem. Zdaj vglavnem pri meni povprečno kuhanje izgleda tako (navadno delam 40L batche), da nalijem 35L vode (če je sladu več, potem morda malo manj - se ne obremenjujem z razmerjem voda:slad), vržem slad notri in zgornje mreže še ne namestim. Črpalko vklopim nekje na polovico, ravno toliko da malo kroži, saj je sicer temperatura spodaj višja kot zgoraj, hkrati pa ravno toliko, da se ne preliva na vrhu - nato pa cca prvih 45 minut drozganja vsaj vsakih 10 minut, če ne še pogosteje, vse skupaj dobro premešam. Po kakih 45min-1h pa namestim še zgornjo mrežo in odprem črpalko do konca, da se vse skupaj lepo prefiltrira. Ko dvignem košaro in vse skupaj še prespargam, koliko sparge vode rabim pa nekako takole: 40L (želeni batch) + 5L (približen boiloff v 1 uri) = rabim 45L pre-boil pivine - potem pa predpostavim, da 1kg sladu med drozganjem popije približno 1L vode.. če imam recimo 7kg sladu, mi samo z odcejanjem ostane nekje 35L - 7L = 28L pivine, se pravi, če hočem imeti pre-boil 45L moram med sparganjem dodati še 17L, da dobim 45L in to potem prevrem in na koncu gre pač 40L v fermentor...
Podobno je pri vseh stilih, ki jih delam, razlike so potem morda v korakih pa v temperaturah itd. ampak postopek glede vode in mešanja pa delam približno enak in imam vedno cca 78% učinkovitost, ki sicer malenkost variira za kak procent gor-dol po mojem mnenju ravno zaradi tega, ker tudi zmleto ni vedno u nulo isto. Kakorkoli na koncu v skoraj vseh primerih zadanem OG, včasih ga pa pač zgrešim za 0.001 ampak who cares :) Važno je, da sem preko večih rund naštudiral kako imeti neko konstantno učinkovitost, ki jo potem pri receptih tudi upoštevam in je vse kul..

Še hmeljenje - tu sem poskusil že vse živo, od začetka se mi je še najbolj obneslo hmeljenje v eno staro vrečko za BIAB, dokler jo nisem pozabil privezati in mi jo je grelec na dnu prekuril ;). S hopspiderji imam slabe izkušnje, saj se tako zapackajo, da pivina sploh ne prehaja več čez njih in je bil na koncu izkoristek hmelja pomoje krepko pod 50% - začetna hmeljenja za grenkobo so še OK, razni končni dodatki pa niso dajali želenih arom, ne glede na količine. Zdaj vglavnem hmelj stresam kar direktno v pivino, nato pa naredim na koncu whirlpool, da se vse lepo usede na dno, pretočim pa preko pipe preko counterflow chillerja in s pomočjo dodatne (solarne) črpalkice v fermentor.. Mi je čisto OK pa izkoristek hmelja je pa itak dober, če ni nobenih filtrov, vrečk, mrežic in podobnih ovir. Preko vgrajene črpalke to seveda ne gre, ker je le-ta na dnu in še zapacka se zelo hitro, sem jo zaradi eksperimentov s pretakanjem moral že 2x razdirati.. Poskušal sem tudi z raznimi filtri za črpalko in bazookami in podobno, pa se je vedno vse tako zabilo, da ni bilo sploh več pretočno, tako da sem to opustil.

Sem začetnik pri varjenju piva in mi ni ena stvar jasna kar si napisal... 45l pre-boil pivine rabiš, ker ti 5l pivine odvre med vrenjem. Potem pa ti še 1l/kg pivine navzame slad, torej na tvojo količino slada ti 7l vpije. Kak si te na konci ti dobo 35L pivine ven in si še od tega potem doštel 7l zaradi slada?

Hvala za odgovor!
 

varilec

Pripravnik
14. nov 2017
57
14
8
Sem začetnik pri varjenju piva in mi ni ena stvar jasna kar si napisal... 45l pre-boil pivine rabiš, ker ti 5l pivine odvre med vrenjem. Potem pa ti še 1l/kg pivine navzame slad, torej na tvojo količino slada ti 7l vpije. Kak si te na konci ti dobo 35L pivine ven in si še od tega potem doštel 7l zaradi slada?

Hvala za odgovor!

v temle kar si napisal si pozabil napisati, da dolijem še 17L sparge vode ...

skratka še enkrat enostavneje po korakih kot se kuha - če želim dobiti 45L pivine pred vrenjem (zato da mi po vrenju ostane 40L):
1. v 35 L vode drozgam 7kg sladu
2. ko po drozganju slad dvignem in odcedim, mi ostane 28L (ker 7kg sladu "popije" cca 7L vode in 35-7=28)
3. če želim dobiti 45L pivine, moram torej doliti 17L sparge vode ker je 45-28=17

seveda sparge vodo dolijem preko dvignjene košare s sladom, da še dodatno splakne slad, ampak koliko jo pa rabim, pa izračunam takole, kot sem napisal..
rabiš pač vedeti koliko ti izhlapi med vrenjem (v mojem primeru 5L), torej če hočeš za rezultat imeti 40L, moraš imeti pred vrenjem 5 litrov več ... 1kg sladu se napije cca 1L vode, kar je recimo da konstanta, to odšteješ od začetne vode..
35 - 7 + sparge = 40 + 5
ali če obrnemo:
količina sparge vode = 40 (želen batch) + 5 (boiloff) - 35 (začetna voda) + 7 (količina sladu)

bolj jasno?
 

joorn

Pripravnik
15. feb 2015
168
2
18
Jaz v enem leto odkar imam ta sistem nisem imel nikoli efektivnost pod 75% pa vmes nikoli ne mešam.
Ko stresam slad v vodo vmes konstantno mešam, da se ne naredijo kepe. Ko je ves slad namočen namestim še zgornjo mrežo in poženem črpalko na neko vmesno hitrost - toliko, da mi sladica ne teče skozi pokončno cev.
Drugače imaš tudi pokrovček, da zamašiš luknjo na cevi.
 

Alessela

Zelenc'
23. feb 2016
19
1
1
Nič ni narobe, če med drozganjem teče sladica skozi prelivno cev, saj je temu namenjena. Nasprotno, to pomaga vzdrževati enako temperaturo na dnu in na vrhu sladu. Če je pretok premajhen (ventil priprt), se sladica na vrhu preveč ohladi, saj je dotok segrete sladice iz dna posode (tam je grelec) pramajhen. Rezultat je potem to, da se dejansko drozga pri nižji temperaturi, kot je nastavljeno, saj je tipalo za temperaturo na dnu posode. Posebej če kuhate zunaj v hladnem vremenu, zna biti razlika kar nekaj stopinj.
Če kuham kakšno nizkoalkoholno pivo, ki zahteva manj sladu, enostavno dolijem še nekaj litrov vode, da ni višina med nivojem zgornje plošče in prelivne cevi previsoka. Vse le zato, da mi sladica stalno teče skozi prelivno cev in je temepratura v celi posodi enaka. Še vedno pa je to daleč od "full volume mash". Nato pač nekaj manj vode za sparge uporabim. Te niti ne merim več temveč zgolj gledam, da je "pre boil volume" 45 litrov.
Morda še to, ko vmešavam slad v vodo imam že pumpo prižgano, se lažje slad enakomerno v vodo vmeša, če ga od zgoraj zaliva. Na koncu pa še žlico na vrtalnik pa minuto ali dve vse skupaj mešam.