Battery Grip

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.592
177
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
zaenkrat sem čist zadovoljen s performansami, ki mi jih nudi... čez kakšno leto ali dve, pa upam, da bom lahko preskočil kak razred višje (želje so 5D, sanjski je pa itak Mark
redface-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik disco pravi:
To sploh ni res, da komande ali mas ali nimas. Jaz ravno zaradi tega ne maram generic gripov, ker majo sam shutter gumb. Ne morem si predstavljat, da bi moral obrnit aparat, da spremenim vrednost zaslonke in zaklopa...mi medtem ze pobegne. Vec stvari na gripu, toliko boljse...ali pa vsaj dva kolescka, shutter, nacin merjenja, iso in AF/MF preklop.

Hm, vse našteto boš težko dobil na gripu.
 

disco

Fizikalc
21. jul 2007
1.102
0
36
Ja, to vem. Ze iso gumba nima noben..ampak ok, to se da tudi na bodiju prtiskat. Drugace pa ima moja minolta 7d zlo fajn grip, kjer mas vse to gor. Tanov sony ima pa se enkrat vec vsega gor. Zame zelo uporabno

minolta


sony
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.592
177
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
pa ga imam - prvi občutki so full zanimivi - malo se še lovim, ampak se že kaže uporabnost. gumb za spremembo vrednosti zaslonke mi je bolj postavljen, kot na bodiju, pa kakor se spomnem, je na gripu pri nekomu gumb za spremembo vredonosti ekspozicije full mehak - no, imam srečo in sta nekje iste trdote.
grin1.gif


je pa res, da je zdaj torba (moja mala Crumplerca
smile-1.gif