Baterija za FT-3

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Lani mi je že začela jebat original baterija in mi je občasno fotoaparat PO vklopu pokazal obvestilo, da baterija ni kompatibilna, ter se ugasnil. Ponavadi sem ga potem parkrat prižgal in je bilo spet ok, ampak zdaj se pripravljam na malo daljši dopust, kjer bo veliko v uporabi, pa bi raje bil siguren. Zato bi nabavil novo baterijo.

Na Ebayu se iz nemčije dobi dve neoriginalni (1 leto garancije) za 19€ s poštnino vred. Originalna je ena na anglešem amazonu 22 funtov brez poštnine. Se mi splača kupit originalno sploh? Je kaka razlika razen cene? Kje se pa pri nas da kaj takega nabavit?
 

sulaco

Pripravnik
3. okt 2010
204
0
16
Jaz sem dodatno kupil pri RAM2 v Ljubljani.
Mislim da sem dobil popust na gotovino in je prišla 40€. Dela enako dobro kot original.

P.S. Sem pa nekaj bral, da naj bi baterije iz "kitajske" ne bi dobro delale in zato nisem hotel tvegati-slike iz dopusta so predragocene.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
40 faking eurov? Pa niso normalni, če majo angleži za okrog 30 s poštnino vred. Švabi tud po mojem.
 

sulaco

Pripravnik
3. okt 2010
204
0
16
Tale zmaga:"high-quality, compatible good with higher capacity from our own brand"

So pa tako nesposobni, da nikjer ne piše voltaže in amperaže=High quality~ high capacity ČE VERJAMEŠ
frown-1.gif