bacardi breezer

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Dodaj temu še tri deci piva in prečrtaj oro, pa ti dam čist prav
cheer.gif
 

smith

Pripravnik
18. avg 2007
445
0
16
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Mi je bolje videti sproščeno žensko, ki srkne pivo, kot razvajeno dete, ki pije samo Evian in točno določen koktejl.

se strinjam!
zmaga.gif

sam kaj, ko je takih ženske vse manj in manj. ker tam po 20-tem letu začnejo vse pit neke sokce in koktejle in nevemkaj, ker mislijo da bodo s tem fancy...
tongue-1.gif

kakorkoli, vsak pije tisto kar mu paše.
zame, čez pivo ga ni
grin1.gif
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
Citat:
Uporabnik Kinimod pravi:
Dodaj temu še tri deci piva in prečrtaj oro, pa ti dam čist prav
cheer.gif

saj vem
grin1.gif
sam poleti pač paše.. še posebej če nimaš na izbiro drugega kot union pa laško..

btw: najboljše pivo je Delirium Tremens..
cheer.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
KSZ
Heiniken ta pir je zame voda,itak je pa to pozerstvo,tuj pir v malih flaskah,sej nekako pozerje razumem,pac nemorejo v globalih,asih,bachusih itd.drzati 0.5l union delavsko flaso v roki,sej zato se je celo malo smile prijel,samo ne kej prevec dobro.
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Se strinjam. Ista je situacija z raznimi Jack Colami, Jäger jabiji, itd. Zakaj bi drago varianto pijače mešal z nekim cukrom, če pa ti cenejša da čist isti okus, ko jo redčiš s kolo, sokom, itd.? Nikol nisem razumel.
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Tako je, vsakemu kakor mu paše...

Jaz osebno sem na Laškem Clubu, vendar če imajo samo 0,33 al pa velko točeno Union mam raje Union. Optimalno Laško točeno
grin1.gif


Kuhanc je včasih vredu, sam peče zgaga, pa po belem vinu me večinokrat glava boli...
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik NeGrA pravi:
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
recimo fuzl.


kmš.press
grin1.gif

hehe... mi je znano ja... taužnt roža...
evil.gif

mnja... pol pa še en tedn ne morš Cockte od bliz vidt
grin1.gif


Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
KSZ
Heiniken ta pir je zame voda,itak je pa to pozerstvo,tuj pir v malih flaskah,sej nekako pozerje razumem,pac nemorejo v globalih,asih,bachusih itd.drzati 0.5l union delavsko flaso v roki,sej zato se je celo malo smile prijel,samo ne kej prevec dobro.

Tud tuj pir v malih flaškah zna bit dobr (pod to ne štejem Heinikena) ... samo če je dobr nevem zakaj bi sploh kdo tamauga naroču
grin1.gif
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Se težko dobi. Ponavadi imajo kake svoje kombinacije z Blue Curacao, samo tisto potem potegne čisto v drugo smer. Zgleda sicer lepo. Najlažje bo če si doma narediš, ker študentki za šankom tako ne boš razložil kaj bi rad. Sam prakticiram tudi namesto žličke sladkorja, nekaj kapljic sirupa od limone. Ali pa popolnoma brez. Obvezno pa mora biti Dry Gin.
wink-1.gif