Axwell, Samsara

Mihail

Pripravnik
1. sep 2007
167
0
16
Sem videl ja. Zgleda bo treba tokrat do Maribora
smile-1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Karta 15 eur v predprodaji, 20 eur na dan dogodka.
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

fantom20

Pripravnik
8. jun 2008
102
0
16
Hehe, odlicno, a pride kdo poleti v Bylos, ko bo on tam? Kje se da pa karte kupit za Samsaro izven Maribora, ce sploh?

lp
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
zvok me sicer ne prepričal.....ampak zaradi dobrih pup, pa se seveda vidimo v Samsari!

lp
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Mislim da se jih da dobiti še drugod po sloveniji. Bom jutri napisal točne informacije.
 

han

Pripravnik
15. okt 2007
126
0
16
laibach
svediš haus mafia....bejb bo ful..zna bit luštn večer ob luštnih komercialnih hitičih...sam kaj ko mi je maribor predaleč....
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
Citat:
Uporabnik Pungi pravi:
bejb ne bo ful, ker raje hodijo na koncerte tipa seka, dara itd. ... žal
bonk.gif

hja, v standup ko je bla seka aleksic...je blo hudo dobrih bejb kolk češ....so mele tekmovanje kera ma krajšo kiklco.

Kaksen klub je samsara? Je bolj eleganten, torej med 3 najbolj IN v Mariboru.....drugače pa bo koncert na terasi ob Dravi....zna bit kar mrzlo...dobrih bab bo kar nekaj, sploh mladoletnic

a takrat je ze festival lent.?
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
"Koncert" bo v klubu in ne na terasi.

Karte pa se da kupiti še na petrolovih bencinskih servisih in na eventim.si

lp
 

Pungi

Pripravnik
2. avg 2007
208
0
16
Samsari je v zadnjem času padel nivo. Sicer nevem kako je na partyih ampak ob sobotah so tam večinoma sami froci in pa par nigerjev iz graza.
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
Citat:
Uporabnik Pungi pravi:
Samsari je v zadnjem času padel nivo. Sicer nevem kako je na partyih ampak ob sobotah so tam večinoma sami froci in pa par nigerjev iz graza.

no ja, ko je potrebno plačati 20 ojrov vstopnine, je bolj malo frocovja!
 

fantom20

Pripravnik
8. jun 2008
102
0
16
Ja danes sem ze kupil karte, so na vseh prodajnih mestih Eventima (petrol, BigBang, skoraj vsaka trgovina s CDji, studentski servisi itd...)
Tudi mene zanima na kaksnem nivoju je diskoteka Samsara. A je fajn notri? Kolk velika zadeva? Ni mi cisto jasno a diskoteka, kafic in restavracija Samsara so na istem mestu ali je to razbito po mestu?

Pravzaprav me zanima tudi kje malo casa zabit tisti petek zvecer par ur pred eventom v Samsari? Maribora prakticno ne poznam, zna bi pa poleti zvecer najbrz super tam okrog Lenta. Torej predlog za kak lep kafic, mogoce kaksno fajn italijansko restavracijo, kjer majo dobre testenine, pa kje jit v starem delu na spancir, bi bil vec kot dobrodosel.

Se vidimo!
wink-1.gif
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
vse je na enem mestu kafič, kavarna restavracija , v bistvu se vse nahaja v sklopu koloseja, maš še bovling pa kino zraven
smile-1.gif


takrat se začne že festival lent se mi zdi....tako da pripoorčam sprehod po promenadi ob Dravi, če bo lepo vreme, bo lepih deklet kolk češ.....

Je pa lent, samsara, drava vse skupi, pešaka vse vidiš,...ker parkirat itak ne bo placa!