AvtoStop BTC

jello

Guru
22. sep 2008
9.683
3.567
113
Ne mislim sodit ker pojma nimam zakaj se gre ...

Pa si vseeno moral. Lahko je indijcu interes delat 12 ur, sploh ni problema, ampak delal bo po pogojih kot veljajo po naši zakonodaji in plačan bo prav tako po naši in ne glede na to ali ga zaposluje direktno pralnica ali je vmes 6 zaposlovalnih agencij. Zakaj agencija verjetno ni treba napisat. Avtopralnica ni revoz da bi moral mesečno spreminjat število zaposlenih +/-500.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.933
2.411
113
Lublana
Obišči stran
Čisto mimogrede. Okoli te Avtostop avtopralnice sem že kmalu po odprtju slišla za neke čudne posle. Zdaj se ne spomnim več od koga sem slišal in za kaj se je šlo. Sem se pa takrat odločil, da nikoli ampak res nikoli ne grem k njim.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Tonje kot kater koli delavec auslender. Ali isto kot so naši hodl v germany pred 50 leti. Tam grejo da zaslužjo, to je da 8 ur spi potem pa dela da mu max ostane.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.894
3.020
113
ce bi slo za blatenje, bi bilo zdele 20 clankov, da to ni res, pa se kaksna tozba bi se nasla.

avtostop se lahko poslovi iz slovenskega trga. Verjetno bo treba zamenjat ime...

namesto da bi direktorju prepovedali delovanje.

Saj mu ne bo hudega, če spremeni ime v sloveniji čisto zadostje, slovenci radi hitro pozabljajo.
Sicer pa lahko doma kelnari, imajo dovolj gostiln.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.819
113
ce bi slo za blatenje, bi bilo zdele 20 clankov, da to ni res, pa se kaksna tozba bi se nasla.
Vsi članki so bili z vprašajem na koncu in inšpekcija po prijavi ni odkrila nepravilnosti niti jih niso odkrili pregledi julija. Očitno, kot berem zdalje, pa je problem v inšpekciji, ker ni vrag, da morajo bit vse take zgodbe resnične. Pravzaprav ni dvoma, da so vsi kapitalisti izkoriščevalski krvosesi. Bo minister Lukec razložil.

Po svoje škoda, ker bom zdaj jemal takšne grozne zgodbe tako resno kot #metoo sceno.