Avtosedež 9-18 kg

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Koliko nebuloz v tem kratkem odstskuo_O

Nic od tega nisem rekel. Pa o kaki VSAKI neznatni nevarnosti govoris? Citiraj me. Al pa zapri usta.

Mater kako nekomu smeta, ce kupis varen avtosedez za svojega otroka lol. In da poves DEJSTVO, da je otrok bolj varen obrnjen nazaj. In to primerjati z vecjim otrokom in prehodom za pesce. Saj pa tudi vzmetnica ni vazna, ne? Jebes, kar ena mehka bo ok. Saj ne bom vec o tem debatiral. Je koncano.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Dejstvo je tudi, da je bolj varen doma kot v avtu obrnjen kamorkoli in dejstvo je tudi, da je bolj varen v postelji kot na prehodu za pešce. Oh, wait, saj res, postelja in komedija o vzmetnici! A se gremo novo rundo nebuloz? Sicer se mi niti najmanj ne da, ampak če že provociraš. Iz česa vsega boš še doktoriral preden bo otrok shodil in spregovoril.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Miikech : Pusti slovenceljna, ne vidiš da ga foušija grize. Po eni strani ga razumem, je veliko takih, imeli bi boljše pa si ne morejo privoščit... in ker nimajo potem pljuvajo čez tiste kateri so plačali več in sebi ter svojim privoščili najboljše.

jello: apply water to the burned area and shut up :)
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Mislim da sem nekaj zamudil tukaj oziroma mi ni uspelo med vrsticami prebrat kaj naj bi bilo tisto, česar naj ti bom fouš. Raje obrni sedež in poročaj, da bo kaj od teme, ne samo pljunki. (Mogoče naslednjič probaj še s tretjo domislico, v kakšni nemščini recimo. Kot dodaten okrasek pljunka.)
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Sem že zdavnaj obrnil..

Neda se mi pisat mnenja, ker boš spet nabijal v 3pm in nam vsem solil pamet :)