avtoradio v opla

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
imam ta radio in opel vectro B.
V avtu je sedaj še original radio, kater je brez displeya oz. je gor zraven števca. A se da moj "novi" radio priklopt tako, da bi deloval tudi zgornji display?
Spodaj so navodila, sam nisem opazil nič v tej smeri.

A morem dokupit tudi druge konektorje? Sej to bom jutr vidu, sam bi vseen rajš prej vedu.

 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Ja moras kupiti poseben konektor ki je kar drag. Vcasih vem da se je govorilo o 20.000 sit. Danes nevem koliko stane, najbolje ti bo povedal kaksen stromar.
Brez konektorja ti pa ne bodo dealle obvolanske tipke za radio.
Jaz sem zamenjal radio ampak nisem se ubadal z konektorjem ker je tisti ekrancek brezveze tipke pa tudi ne uporabljam (jih ze prej nisem).

LP
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Jaz sem tudi v svoji Corsi zamenjala radio in zdaj mi zgornji monitorček nič ne prikazuje. Pa saj sploh ni moteče, če je zaslon črn. Samo da radio dela.
cheer.gif
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
jaz sem tudi menjal radio v vectri B. display na vrhu je potem kazal le uro, datum in temperaturo.
nisem pa mel obvolanskih komand.
a res rabiš, da ti na vrhu prikazuje št. komada in ime radijske postaje?
po moje ne.
lp, pa dobro reši.
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.786
1.929
113
Pri menjavi originalnega sistema za Kenwood sem za Vectro B z obvolanskimi tipkami za adapter plačal cca. 15,000 bivših. Deluje vse, vključno z zgornjim prikazovalnikom. Je pa to odvisno tudi od modela radia..nekateri podpirajo, nekateri ne.
 

pikica

Fizikalc
28. jan 2008
5.759
1
36
35
Citat:
Uporabnik Kibibi pravi:
Jaz sem tudi v svoji Corsi zamenjala radio in zdaj mi zgornji monitorček nič ne prikazuje. Pa saj sploh ni moteče, če je zaslon črn. Samo da radio dela.
cheer.gif

men v astri uro kaže, mi pa na začetku ni nč
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
sem zmontiral
cheer.gif

mogu sem it kupit nove kable, ker so bli stari prekratki. ma radio glih na drugi strani konektorje kot original. pa še za anteno adapter sem nucal. tko da me je stalo 11€. sem kupil take, da so pasal v original kable, tko da je blo čim manj dela.
display sedaj kaže temparaturo pa uro.
volanskih komand pa nimam.

kaki zvočniki pašejo noter?
sedaj so noter 15cm, a bi šli 16, al je potrebno kej predelat?
če ma kdo kak link kjer je opisana montaža bi bil še bolj vesel:)
 
Nazadnje urejeno:

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Saj uro in temperaturo kaže, samo tisti zaslonček, kjer je prej prikazoval informacije glede radia, je zdaj črn oz. prazen. Mislim pa, da se datum vseeno prikaže, če je radio ugasnjen - kar pa se pri meni nikoli ne zgodi.
smile-1.gif
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
jaz sem vrgu stari radio ven, zamenjal stalni plus in memory se mi zdi (ne vem, rdečo in rumeno žico, ker drugače je radio izgubljal spomin), drugega noter (iz blaupunkta na sony) in je špilalo. na serijskem displayju na armaturki pa je bila od takrat naprej vidna ura, pa datum in temperatura. je bila pa vectra letnik 1999, model 2000.
zdaj je nimam več.
 

Podobne teme