Avtoradio Parrot Asteroid ali Pioneer MVH 8300 BT

moturer

Pripravnik
28. okt 2007
89
0
6
Ali je že kdo uporabnik tegale radia Parrot Asteroid
Imel sem prejšno različico RKI8400, ke je bil funkcijsko odličen, deloval je pa katastrofalno (zmrznil resetitral...)
Nekoliko se spogledujem tudi s Pioneer MVH8300BT

Iščem namreč avtoradio z USB, obvezno bluetooth za prostoročno telefoniranje, pa naj vsaj nekak zgleda.

Ima kdo še kakšen predlog.
 
Nazadnje urejeno:

Jamaican_Lion

Fizikalc
24. nov 2011
253
61
28
Kingston town
Sem se enkrat pogovarjal z enim ki se naj bi spoznal na avtoradije in sem ga povprašal malo o parrotu (sem ga isto mislil kupit) in je rekel da je bolj crap vse skupaj. Več ga nisem vprašal.
Si bi skor upal stavit da je pioneer boljši od parrota, vsaj kar se kvalitete predvajanja glasbe tiče (pioneer je le malo bolj priznan preoizvajalec avtoradijev kot parrot)
 

moturer

Pripravnik
28. okt 2007
89
0
6
Se mi je zdelo ja, vsaj po uporabi starejšega modela sem prišel do enakega zaključka. Telefonski pogovor imajo pa odličen, a le če dela povezava
smile-1.gif
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Jaz imam Pioneer-ja DEH-6200BT
Igra odlično, telefonija pa tudi ni slaba. Morda malo neroden (telefonski) vmesnik, ampak se človek navadi.

Pri Pioneerju me najbolj jezijo preskromna navodila
 

moturer

Pripravnik
28. okt 2007
89
0
6
Ja sej modul je dober, samo njihov avtoradio je slab... Kot mi je znano, so v avto telefoniji oni kar močni in kvalitetni, kar se je izkazalo tudi pri RKI8400, samo stabilnost sistema ni dobra, oz. je zanič.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Telefonski modul v Pioneerju je Parrotov.
Parrotov RKI8400 je res bolj šrot (tako sem bral), Pioneer je pa odličen radio s Parrotovim telefonskim modulom.

A sem te narobe razumel?