avtoradio Evertone

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
ksz:

imel evertona pa sta oba odpovedala, tko, da sem potem kr zahteval denar nazaj, ker sem bil več brez radia kot z njem.

imam LG-ja za 120€ z usb režo, z njem kr zadovoljen. imam ga sedaj že v drugem avtu in v obeh začne špilat kjer je končal. cd-jev skor ne poslušam, sam kolk mam v spominu mi ni preskakoval. radio pa zelo! dobro lovi. na prejšnjem avtu sploh nisem imel antene pa sem vse te "glavne" postaje dobil. sedaj ko ga imam na anteni pa ulovim še kak radio iz sosednjega kraja ali pa preko meje, sam signal ni vedno 100%.
od evertona ne kupim nič več. je pa res da je menda edini radio, ki je imel funkcijo iskanja mp3-jev tako, da si napisal ime ali začetek imena. to najbolj pogrešam pri sedajem radiu.
sedanji ima pa to napako, da na displayu vedno (če izštekam usb in dam nazaj noter) začne prikazovat čas komada namesto imena ali tistega kar sem nazadnje uporabil.
o kvaliteti zvoka pa nima smisla govort.
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
Citat:
Uporabnik crashednburnt pravi:
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
LG so očetu šenkali pri Peugeotu in vsak komad začne znova, pri kontaktu. Za zalavfat mp3 rabi preveč časa, zraven dobiš neuporabni komander, ipd.

Tole diši po napačni vezavi, bolj natančno sta plusa (stalni / pod kontaktom) obrnjena.

nop. avtoradio je tako skupaj narejen.
smirk-1.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Ne vem ti povedat, če je prav vezan, ker so avtoradio namestili pred nakupom novega avta. Naj kdo, ki ima LG potrdi ali zavrne moje besede.

Danes dobil Pioneerja deh-5000ub...
cheer.gif


Da vidimo kakšna je razlika proti Aiwa
hysterical-1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
ksz...
Imam LG-ja in je sranje od sranja. Sicer ne zčne brati MP3-jev vsakič znova, ampak si zapomni kje je ostal. Radijske postaje lovi zelo slabo, za MP3 potrebuje nenormalno veliko časa, zvok je zanič,... Sem ga že dobil v avtu in ga nisem kupil. Ga ne priporočam.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik mitja155 pravi:
LG je imamo v službenih avtomobilih... jajca...

x2

Se mi je izhod za desni kanal zjebal, pa sem ojačevalc direkt na ipoda zvezal... razlika je ogrooooomna. Sicer pa se po dveh letih uporabe ploščica ne zatakne več, gumb za glasnost šteka, gumb za premikanje po menijih ne zagrabi več. Radijske postaje lovi porazno, mp3jev se ne da previjat.... uglavnm. LG-ja (sicer za 120€ ne morš nevemkaj prčakvat) nikoli več. Imam rajš blaupunkta 99 letnik, kot radijo za 100€.