Avtomatizirano trgovanje s kriptovalutami

Ajki

Zelenc'
26. jun 2013
23
8
3
Mogoče zaradi tega?
Disable take profit percentage?

Poglej priponko 41197

To zgoraj ni OK nastavljeno .Trailing Stop Loss percentage mora bit manjši kot ARM percentage.
ARM: Kdaj naj se trailing stop loss vključi da bot začne slediti ceni in ko le ta pade za kar je nastavljeno v Trailing Stop loss percentage bo prodal.
ti si nastavil 3.5 kar pomeni da če cena pade za 5% ( kar bi bilo 1.5% minusa) bi on prodal ampak ne bo ker je vklopljen Only Sell with profit.

Za trenutni market predlagam kar:
Trailing Stop loss percentage: 0.5
Arm: 3
Se pravi v najslabšem primeru bo prodal z okoli 2.5% dobička
 

Ajki

Zelenc'
26. jun 2013
23
8
3
Mene samo zanima zakaj teh 86 pozicij ne zapre, vzame denar in odpre nove tarče.
Pozicij ne zapre, ko so v minusu oz niso dosegle nastavitev kot jih imaš nastavljene v Traling Stop Loss sellu.
Če pozicija raste v plus in je že dosegla nastavitev ATM jo ne bo zaprl toliko časa dokler ne pade za procente nastavljene v Trailing Stop loss percentage
 
  • Všeč mi je
Reactions: totimaribor

totimaribor

Zelenc'
4. nov 2015
11
2
3
To zgoraj ni OK nastavljeno .Trailing Stop Loss percentage mora bit manjši kot ARM percentage.
ARM: Kdaj naj se trailing stop loss vključi da bot začne slediti ceni in ko le ta pade za kar je nastavljeno v Trailing Stop loss percentage bo prodal.
ti si nastavil 3.5 kar pomeni da če cena pade za 5% ( kar bi bilo 1.5% minusa) bi on prodal ampak ne bo ker je vklopljen Only Sell with profit.

Za trenutni market predlagam kar:
Trailing Stop loss percentage: 0.5
Arm: 3
Se pravi v najslabšem primeru bo prodal z okoli 2.5% dobička
Hvala za to. Jaz sem imel res 5 in 3. Sem zdaj spremenil na 0.5 in 3
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83
Če vložim jurja in s temi vašimi nastavitvami grem lahko v minus?
Če se mi s tem ne da ukvarjat in samo uporabim neke nastavitve, koliko realno mi prinese na mesec?

Hvala.
Te stvari me vedno malo privlačijo, vendar jih niti malo ne razumem:)
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Če vložim jurja in s temi vašimi nastavitvami grem lahko v minus?
Če se mi s tem ne da ukvarjat in samo uporabim neke nastavitve, koliko realno mi prinese na mesec?

Hvala.
Te stvari me vedno malo privlačijo, vendar jih niti malo ne razumem:)

Jaz sem včeraj zvečer za foro naredil račun in uporabil omenjeno skripto, na Paper trading naložil 5000 USDT kapitala in pognal. Do zdaj je investiral za 1800 USDT v različne kovance in "pridelal" za skoraj 100 UDT čiste izgube... Jeba :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: smrkec

Ajki

Zelenc'
26. jun 2013
23
8
3
Če vložim jurja in s temi vašimi nastavitvami grem lahko v minus?
Če se mi s tem ne da ukvarjat in samo uporabim neke nastavitve, koliko realno mi prinese na mesec?

Hvala.
Te stvari me vedno malo privlačijo, vendar jih niti malo ne razumem:)

V kolikor nimaš nastavljen STOP LOSS ( prodaja v minusu ) boš vedno prodal ko si v plusu z USDT, če/ko trg začne padati imaš npr 0.5 ETH ki je padel za 50% bot ti ga nebi prodal ampak bo čakal na pnovno rast.