Avtoakustika Becker

hazlhof

Pripravnik
25. sep 2007
88
0
6
Kako se pa primerja Becker Grand prix za 415€ z raznimi Alpinami in Pionirji za podoben denar?
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
236
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik hazlhof pravi:
Kako se pa primerja Becker Grand prix za 415€ z raznimi Alpinami in Pionirji za podoben denar?
Sicer nakladam, ker dejansko pojma nimam o avtoakustiki, ampak kar ''naj'' bi vedel je to, da je Becker vsaj rang, če ne še več, višje od Alpine oz. Pionirja.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
236
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
So višje od Alpine in Pioneer (seveda odvisno od modela primerjave), samo so pa grdi ko smrtni greh...
Mnjah, če je tebi pojem lepote svetlikanje v x barvah, potem so res grdi.

Največja fora je v tem, da običajno Beckerje še džankiji ne kradejo
cheer.gif
.
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
včasih so jih v big bangu prodajal...mislimda se jim je neki zaštrikal pa jih nimajo več. nevem , men se dopade...mam ga že kr ene par let....5-6bi rekel , pa se nisem mel enega problema
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Tegale gledam jaz za kupit. Mika pa me tudi model 5000UB, vendar ima tako USB kot AUX zadaj in ne vem kako bi speljat kabel...ima pa za razliko od prejšnjega modela, možnost menjave barv, pa en oz. dva priključka več.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Zadovoljen z njim? Jaz premišljujem da bi ga zamenjal za moj P4800, ki je tudi brez flip-down in s 16 znaki na displayu, menjal bi zaradi USB-ja. Pa še zgleda hudo.

Kak pa je z volume gumbom? Štrli ven? Pritisneš da pride ven?
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Jas sn zadovoln, itak ne rabim ful nekih jakih funkcij pa 30 preoutov, dela brez problemov, edina finta ki mi je bla cudna je , da ko stisnes knof za izmet cdja, avtoradio ne preklopi na tuner, ampak na off
smile-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Hvala!

Drugače pa je pri Pioneerjih, da če imaš radio na tuner in daš cd not se bo potem preklopil nazaj na tuner, ko daš cd ven. Če pa porineš not cd pri vgasnjenem, pa se bo tudi vgasnil nazaj ko daš cd ven. Vsaj na zadnjih treh, ki sem jih imel, je bilo tak.

Od funkcij pa rabim BMX, FIE in EQ, drugo meni tudi ni važno.
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Drugače pa je pri Pioneerjih, da če imaš radio na tuner in daš cd not se bo potem preklopil nazaj na tuner, ko daš cd ven. Če pa porineš not cd pri vgasnjenem, pa se bo tudi vgasnil nazaj ko daš cd ven. Vsaj na zadnjih treh, ki sem jih imel, je bilo tak

Ja pri teh ni tak, v vsakem primeru se da na off , samo me v koncni fazi ne moti, ker itak dam cd ven samo za par sekund, pol pa novega not :] Sn pa bil zacuden na zacetku, ker sn mislo da je kaj narobe z mojim modelom
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
BMX = Bimetric Equalizer (izboljša kvaliteto pri slabših posnetkih, predvsem pri MP3-ju, oz. nastavlja eq avtomatsko, deluje delno tudi kot kompresor), FIE = Front image enhancer (na sprednji sistem pošilja srednje+visoke tone, na zadnji sistem pa base), EQ = Equalizer (nastavljanje nizkih, srednjih in visokih frekvenc).
 

mitja155

Pripravnik
19. apr 2008
569
12
18
42
LJ
zdej pa dost OT... Becker je firma, ki si je ustvarila ugled z dobrimi avtoradji in pa odličnimi tunerji. Kaj je bolje pioneer ali Becjer je vprašanje kot ... BMW ali audi... razlika je samo da Pioneer ponuja avtoradio za 80€, Alpine za 150€ in navzgor, becker pa... hmm... veliko... bolj zanimivo pa je naslednje... top model alpina je F1 ki stane v uporabni verziji vsaj 3000€ (4000€ z procesorjem) in pa Pioneer DEX ki stane 1700€ (s procesorjem 2500€). Zvokovno, funkcijsko sta pa daleč pred Beckerjem. Becker ima recimo izredno lep design kateri se v večini avtomobilov zlije z armaturo in ni vpadljiv, zato tudi ni zanimiv za krajo, ker izgleda kot original...

lp