Avto za 6 oseb + veliko prtljage

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.078
799
113
Če je na voljo dovolj denarja definitivno Multivan. Z nekaterimi kritikami pa je sigurno "best-buy" Opel Vivaro.
 

MajkOly

Zelenc'
27. jan 2008
20
0
1
Kaj pa mogoče kakšna Toyota Hiace, potniška varjanta? Cena so od 19.000 do slabih 23.000 ojrov. Eden tukaj v moji bližini ima veliko familijo in ima ta avto. Ma ga že okol 10 let in očitno mu dobro služi, če še ni menjal.
Je res da Hiace ni glih najlepši, kar tud sami priznavajo, je pa cenejši. Pa tud pomoje dobro služi namenu.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
kaj pa čisto novi H1

Opa, zgleda obetavno!
cool-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik crashednburnt pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Sem ravno hotel napisati transporter
tongue-1.gif


Samo ni prevec udoben.

LP
Multivan? Bolj kot marsikak osebni avto. In precej bolj to Transporterja s sedeži ali Caravelle.

Glede Transporterja s sedeži se absolutno strinjam, ampak Caravelle? Se hecaš?
Ne. Multivan je precej udobnejši od Caravelle.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.853
113
pri taščici
Če je multivan za evropske politike dober, ne vidim razloga da ne bi bil za ostale.
Sicer pa si lahko v dilemi. 6 sedežev v dveh vrstah in se boste nekoliko bolj stiskal ter imeli veliko prtjažnika ali pa v 6-8 sedežev v treh in bo bolj malo prostora za prtljago.

Sicer pa v čem je sploh razlika med caravelo in multivanom. Caravela vidim da je daljša...
V vsakem primeru bo zaradi dveh sedežev v prvi in drugi vrsti bolj malo prostora v prtjažniku
 

torek

Pripravnik
28. okt 2007
269
0
16
multivan je gotovo dober, zunaj mi ni preveč všeč (površno gledano je tak kot so VW kombiji zadnji 20 let). Noter je gotovo zelo fajn, je pa fajn tudi cena ki hitro naraste preko 40 kEUR. Nekako sem si postavil okvir 30 kEUR +/-10%.
Dokler nisem videl slik od novega H1 sem bil najbolj navdušen nad peugeotom expert tepee
 
Nazadnje urejeno:

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.297
1.061
113
pozanimaj se pri kaki Hyundai avto hiši...
ponavadi je tak, da ga lahko kupiš že 6 mescev prej! preden ga "uradno" začnejo prodajat

tak je blo nazadnje z i30
smile-1.gif


u cool... še možne postavitve sedežev: KLIK
 
Nazadnje urejeno:

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
Mi je jasno, da Caravella ni primerljiva s Transporterjem. Slednji je kombi, Caravella pa pravzaprav (kot Multivan) veeeelik enoprostorec oz. limuzinski kombi. So pa sedeži v Multivanu precej udobnejši na daljši poti.
Ampak še vedno velja, da je po udobju zaporedje Transporter-Caravelle-Multivan. Torej je Multivan udobnejši od Transporterja in Caravelle (kot sem na začetku napisal).