Audi S6 LED

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Mark pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Pa še vedno se najdejo ljudje, ki naročijo pri proizvajalcu orginalne in plačajo po celega jurja ali več...

hehe, dvomim da kdo kupi orginal pri rabljenem avtomobilu! Če že kupijo rabljene xenonske žaromete, ne pa nove na servisu!

Če bi smel, bi ti prilepil kolko xsenonk je prodala ena izmed MB avtohiš... Ta mesec...

Ne pozabi, da je opcija tudi, da nekdo povzroči prom. nes, in ko popravlja svoj avto (v primeru nekaska,
še doda nekaj denarja in kupi ksenon...)
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Citat:
Uporabnik creep pravi:
Citat:
Me pa moti, ko si folk daje Xenon kite v žaromete s parabolo Nekaterim tak bliska, da ti nič ni jasno...Naj vsaj montirajo pravilno, oz preusmerijo luči v tla...
Za parabolo so namenjene D2R žarnice, kar pa večini ni jasno in kupujejo kar na blef.
stupid-1.gif

Seveda so, zdaj pa mi pokaži enega, ki ima takšne žarnice v lučeh? Rezen morda kdo v kakšni laguni serijsko? Vsi si dajejo not H7 (H1, H4) kite!
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Saj jaz sem tudi pred nekaj časa kupil xenonke! Sem dobil eno lepo ponudbo za malo rabljene! Samo, da pa bi dajal po 1200 € pa nisem nor
13.gif


Kak te veš to, si na kakšnem šalteru?
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.675
1.597
113
Malkom peče kebap, pa so to insajderske info iz šaltera
smile-1.gif




dosti original teh led lamp se proda, ker še ni veliko interšpar varjant. Postavi se v vlogo rižarja: maš xxx avto, star nekaj let in si želiš individualnosti. Ker že imaš gor zmetano vso navlako od spojlerije, erintejkov, šarkijev, ledic,..., je to must have! In pol pač stisneš zobe in plačaš to ceno
 
Nazadnje urejeno:

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Hehe, sem mislil da slučajno dela pri kakšnem jarcu, oz podobnimi
grims-1.gif


V montažo teh ledic pa se jaz zaenkrat nebi spuščal, ker æeško zgleda, na ne audi avtih.. Morda si premislim
grims-1.gif
 
22. jul 2007
1.392
43
48
In kaj je bilo pokvarjeno in koliko je bilo popravilo,imam sicer enega od ibize,ki tudi noče delati,sumim pa en element na vezju
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Nevem točno zneska, je šlo prek firme
cool-1.gif
Bil ravno en pilot hin, pa sem še tega polek dal...



Mislim pa, da je komplet elektronika v pilotu okoli 60€ + kodiranje...Vprašaj na servis!
 
Nazadnje urejeno: