Audi R8 V12 TDi

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

din

Pripravnik
19. avg 2007
76
0
6
Pa čipat ga tudi gre menda
evil.gif
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.940
5.015
113
Tudi jaz sem mislil da so dizli namenjani samo za delavne stroje, dokler se nisem peljal v Marcedesu S Brabus 400. V8 mašinca potegne da imaš vedno nasmešek na ustih. Kljub 4-im osebam v avtu, je bil pospešek brutalen. Edino, BMW M5 nam je enkrat pustil prah na vetrobranskem steklu. Vse ostalo kar se je kdaj probalo postavljat v križiščih, je bilo videno samo v vzratnem ogledalu.

No in zakaj je potem Brabus šel od hiše? Vzrok je menjalnik!!! Tega je Brabus pač pustil originalnega, tako da je prevelika moč (ali navor) enostavno zvila njegovo drobovje. No sedaj ne pametujte da ima Mercedes zanič menjalnike, samo ko se je menjalnik vzel narazen se je enostavno videlo kako je zglob torzisko presiljen in tako obrablja zobnike.

V glavnem če ima 1000 NM navora ročni menjalnik, je prej prednost kot slabost. Tale R8 je res zverinca, in na oko se lahko postavi obod vsakemu Ferarriju
 

vaginko1

Pripravnik
12. jan 2008
47
0
6
Edino, BMW M5 nam je enkrat pustil prah na vetrobranskem steklu

To je blo zato ker je bil bencinar
evil.gif

Sej ne rečem da je dizel slab sploh ne amapk je dizel za razne mlinčke in podobna vozila ta pravi sportaši pa morajo bit bencinarji
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Citat:
Uporabnik vaginko1 pravi:
To je blo zato ker je bil bencinar
evil.gif

Sej ne rečem da je dizel slab sploh ne amapk je dizel za razne mlinčke in podobna vozila ta pravi sportaši pa morajo bit bencinarji

agreed
zmaga.gif


sej pri npr. drag raceu se tudi najdejo do konca naviti dizli, ki postavljajo res hude čase... sam to ni to
grin1.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ah daj no...to je pa patetičen razlog.

Tale R8 ne bo za sabo ne bo pustil nobenih saj...si že slišal za filtre? Še v LeMansu jih ma.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
dal sem primer navitega dizla, R8 verjamem da ne bo delal dimne zavese za sabo... mislim no, bolj zanj, da je ne bo
grin1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Tudi jaz sem mislil da so dizli namenjani samo za delavne stroje, dokler se nisem peljal v Marcedesu S Brabus 400. V8 mašinca potegne da imaš vedno nasmešek na ustih. Kljub 4-im osebam v avtu, je bil pospešek brutalen. Edino, BMW M5 nam je enkrat pustil prah na vetrobranskem steklu. Vse ostalo kar se je kdaj probalo postavljat v križiščih, je bilo videno samo v vzratnem ogledalu.

No in zakaj je potem Brabus šel od hiše? Vzrok je menjalnik!!! Tega je Brabus pač pustil originalnega, tako da je prevelika moč (ali navor) enostavno zvila njegovo drobovje. No sedaj ne pametujte da ima Mercedes zanič menjalnike, samo ko se je menjalnik vzel narazen se je enostavno videlo kako je zglob torzisko presiljen in tako obrablja zobnike.

V glavnem če ima 1000 NM navora ročni menjalnik, je prej prednost kot slabost. Tale R8 je res zverinca, in na oko se lahko postavi obod vsakemu Ferarriju

No no R8 bencinar ima velke probleme že z navadno Carrero S oz ji na stezi ne pride bliz.
Žal komercialna fora z strani podjetja ki povsod rine dizle..
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Kdo mi je pa ze govoril.. Da so pred leti Scanie z okol serijskimi 500 km cipal na cca 650-700 konjev.. baje sploh nisi prikolce cutu
evil.gif
 

Don_kugla

Pripravnik
17. avg 2007
525
0
16
Maribor
Škoda da se mora vedno vsaka debata preklopit na dizel vs bencin!
confused-1.gif

Oboje je v določenih primerih bolje od drugega,tisti kateri trdi nasprotno nima pojma o avtomobilizmu!
evil.gif
 

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
A bi rekli kakšno o neravnovesju R8 V12 TDI? Ker je zadaj pretežak. Predelat so morali zadnji konec, da so motor sploh notri spravli. Tole traktorsko čudaštvo na ovinkih ne pride blizu serijskemu R8.
evil.gif


Bi pa v R8 pasal LS9.press
evil.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.