Asistence pri zavarovalnicah (za motor)

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
Pozdravljeni!

Če kdo mogoče ve na hitro, katere zavarovalnice ponujajo te asistence, mišljena je tudi za tujino.
Kolega je imel zavarovano pri Triglavu in so mu ravno ta mesec odpeljali motor iz Beiograda do nas.
Sam imam pri AS, pa so mi rekli, da MAXI ASISTENCE na motor ne dajejo. Kako je še kaj z drugimi zavarovalnicami, al naj grem kar po vrtsi in sprašujem, kajti če potuješ v tujino, se mi zdi to kar uporabna zadeva, vsaj dokler je tako poceni.

Lp, Tuši
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.366
382
83
Kdo vse ponuja za motorje in kakšne so razlike ne vem.

Je pa pogosto tako, da same asistence ne moreš sklenit, če nimaš pri isti zavarovalnici že zavarovanega vozila (motocikla).

Poglej še AMZS, članstvo plus. S tem imaš pokrito pomoč pri avtomobilu in motociklu.
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
Evo sem malce razposlal mejle (AS, Tilia, Generali) in nobena od teh ne nudi asistence (ta maksimalne, katera velja v tujini) za motorje. Edino triglav jo, kamor pa mejla nisem pošiljal, saj jo ima tam sklenjeno kolega in tudi piše na njihovi spletni strani.

Mi je pa logično, da bi sklenil zadevo v paketu.

AMZS ima tudi ja.

LpTuši
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.419
126
63
Maribor ima asistenco pri AO v primeru nesreče. V primeru okvare pa samo pri kasku.
 

B81

22. jul 2007
34.648
9.044
113
Treba je vedet, da čeprav se mi je njihov agent zameril, je, ko pride do pyzdarije, najboljša triglavska.....
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
Kakor razumem na tej strani imaš tudi vleko v primeru mehanske okvare v tujini (države zelene karte). Ampak samo za 170€? Kam daleč te s tem denarjem ne privlečejo.