Arag zavarovanje?

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
REcimo da imam en spor na področju družinskega prava. Odvetniki so dragi itd... Zdaj malo gledam pa mi pride pod roke zloženka od ARAG podjetja v sodelovanju z Zavarovalnico MB: Baje če se zavarujem letni strošek znaša 150 evrov (približno) in si ga lahko podaljšujem vsako leto . Naj bi mi pokrivalo zavarovnje od od začetega pravnega svetovanja pa do konca procesa, če pride do tožbe! Men je to malo čudno za 150 na leto mi krijejo vse? Sem jaz malo naiven al je to dejansko tako, kje je kak hakeljc al pa kaj ? Ima kdo kake izkušnje? Konkretne primere?
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
pa če je mogoče tut kaka konkretna izkušnja z njimi. Nekak se mi zdi preveč na "izi"
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.948
1.260
113
Trenutno se preko njih bodem z zavarovalnico Maribor na sodišču. Zaenkrat bp (tok,tok,tok)
 
Nazadnje urejeno:

financnahisa1

Zelenc'
20. dec 2008
1
0
1
Maribor
Obišči stran
Arag je zavarovalnica pravne zaščite, kjer lahko fizična oseba izbere zavarovanje pravne zaščite na zasebnem področju, v prometu,.. Kot pri ostalih vrstah zavarovanj, tudi tukaj ne sme pred sklenitvijo zavarovanja pravne zaščite obstajati primer, ki ga želimo zavarovati, saj bi bil izključen iz jamstva. Torej, če že obstaja spor, si prepozen, da bi zavaroval ta primer, da bi te zavarovalnica pravno zastopala v tem sporu. Lahko pa zavaruješ morebitne rizike v prihodnje. Spletna stran: www.arag.si
Če želiš skleniti zavarovanje, predlagam sklenitev direktno z Aragom.
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
če imaš, ne morš uveljavljat, če boš imel, lahko načeloma uveljavljaš........

najprej to razčistimo............
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Pa 3mesečno karenco maš..prve 3 mesce si na počivanju...nemorš nč
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
uf... tebe je težko, glede nato, da že v osnovi postaviš glup vprašanje.....

beri zgoraj....