Aquacolors ali Istralandia - tobogani v Istri ?

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
413
17
18
Letos bi med dopustom šli v enega izmed zgotaj naštetih parkov.
Družina, otroka 9 in 11 let.
Kaj bolj priporočate in zakaj ?

Hvala

T
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.490
988
113
Mi (še) nismo bili, ampak izkušnje prijateljev, ki so šli večkrat: Istralandia nevljudno osebje in neprimeren odnos, ampak je nekaj sence in lahko prineseš svojo hrano; Aquacolors za podobno ceno ni sence in bolj težijo za vse.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Se pravi, povsod so neprijazni in težijo ampak v enem je senca, v drugem ne?
 

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
413
17
18
Aquacolors dobiš ležalnik in senčnik za to ceno. Koliko jih imajo, pa ne vem.

Še kdo iz prve roke ?

T
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Aquacolors sem bil sedaj 2 leti zapored. Doplačaš 20 kun za omaro. Ležalnika niso računali posebej tako, da je v ceni. Gnal iz njih nas ni nobeden.
Je pa sitno, ker res cel dan nabija sonce na polno (razen ležalnikov ni sence). Mi, ko smo šli prvo leto smo kar bosi hodili naokol, da je na koncu tamal dobil mehurje na nogi tako je vroče po tleh. Letos striktno natikače pa k greš na tobogan te še kr peče tolk je vroče. Drugače pa tobogani načeloma zanimivi. Letos je bilo več ljudi kot lani in je na trenutke zmanjkalo "šlavhu" za vozit se po določenih toboganih. Ljudje jih kr vlečejo za sabo tud k ležalnikom pa jih pol zmanjka, da sem 5 minut čakal, da ga je kir vrgu stran k je pršu iz tobogana. Kako je v višku sezone ne vem, ko je še več ljudi. Pa na teh toboganih se tudi lahko dlje čaka kot na tistih kjer ne rabiš teh šlavhu. Čist tko klasičnega bazena ni not. No še najbližje je pri krokodilji votlini pa tam k majo valove.
Za tamale bo sigurno zanimivo.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Fajn, jaz moram pa na 200kv m s tremi sodelavci maske nositi za mizo. Pa nobenga druzga cel dan okol.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.564
942
113
Nisem bil že par let. Ko sem hodil, sem šel na rojstni dan (imaš zastonj vstop, ker karte so že tako predrage). Bedno je bilo, da me je zaprt tobogan popraskal po hrbtu kar se mi je zdelo čudno, ker so bili relativno novi. Tam kjer je šlauf je pa ok. Ko je bila gužva so te "prisilili" da odstopiš šlauf čakajočim spodaj in se potem ponovno postaviš na rep vrste. Za take tobogane je najbolje, da si v paru.
Fino je, da je zraven travnik in lahko neseš notri hrano in pijačo. Tudi omarico se splača vzeti, če se prav spomnim dobiš potem kavcijo nazaj.
 

SPICEK

Pripravnik
2. nov 2007
179
13
18
Sodelavec je bil včeraj. V celem dnevu je šel 3x na tobogan. Čakal je 2 uri na en spust.
Pravi, da je gužva nenormalna in da se v tem času ne splača it.
 
  • Wow
Reactions: Pepe

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Nekaj takega sem tudi sam pričakoval, da bo. Že konec Junija je bila gužva (predvsem na tistih toboganih ki imajo šlauf) pa je bilo vsaj polovico parkirišča še praznega.
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.710
99
48
Kolegica je bila prejšnji teden v Istralandiji.
Popraskan hrbet, gužva, pa še korono so staknili najverjetneje tam..