Apple watch 8 vs. najboljši približek

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.304
13
38
Ljubljana
zanimajo me vaše izkušnje z aw 8, ker sem trenutno v nakupu le-te, sem pa iskal tudi neko alternativo oz konkurenco apple watch 8. Sem casual user in ne športam neki da rabim glih garmin fenix 7, me pa zanimajo vaši predlogi kaj je še lahko kaj dobrega, kombiniral pa bi jo z iphone 13 pro...
 

tobacco

Pripravnik
3. okt 2007
118
11
18
zanimajo me vaše izkušnje z aw 8, ker sem trenutno v nakupu le-te, sem pa iskal tudi neko alternativo oz konkurenco apple watch 8. Sem casual user in ne športam neki da rabim glih garmin fenix 7, me pa zanimajo vaši predlogi kaj je še lahko kaj dobrega, kombiniral pa bi jo z iphone 13 pro...
AW 7 se dobi po dobtri ceni. Če pa lahko pogrešaš AOD potem se lahko ozreš tudi proti SE različici.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ce ti je vsec, jo nabavi... nekaterim ni vsec... Polnit jo bo treba vsak dan, ce imas vkljuceno finkcijo "always on" ... ce pa to izklopis, pa baterija traja malo dlje... Seveda je odvisno tudi od tega, koliko jo uproabljas in kolikos imas notifikacij ... Verjetno pa je cenovno gledano bolje, ce poisces kaksno AW7, ker razlik v primerjavi z zadnjim modelom je zelo malo... Omembe vredne nove funkcionalnosti so "Crash detection", merjenje telesne temperature (omejeno, predvsem za potrebe ovulacijskega koledarcka)...

Apple_Watch_Series_8_vs__Series_7__A_Quick_Look_at_Their_Differences_-_CNET.jpg
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
Baterija je na aw joke. Sem imel aw4, od novega mislim da ni nikoli zdrzala vec kot dva dneva. Vedno bolj na zivce mi je slo to, zato sem jo po par mesecih prodal in jih niti ne pogledam vec.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
Mam samsung galaxy watch (verzija 2 al 3?). Meni zadosca - osnove majo z appi pokrite. Vsec mi je ker ima izgled ure in ne nekega “kvadratka”
Novejse verzije niso vec kompatibilne - kar je skoda.