Apel v zvezi moderiranja

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
Sam tale korona je pa nekaj bolšega kar se je alterju zgodil v zadnjem destletju. Tolk novih prispevkov da sproti ne moreš dohajat, še celo svojo podforum je korona dobila. Nekatri so pa celo iz naftalina prilezel. Upam samo da v naslednjih tednih ne izgubimo preveč uporabnikov, ker jih je že kar nekaj v rizični skupini.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Sam tale korona je pa nekaj bolšega kar se je alterju zgodil v zadnjem destletju. Tolk novih prispevkov da sproti ne moreš dohajat, še celo svojo podforum je korona dobila. Nekatri so pa celo iz naftalina prilezel. Upam samo da v naslednjih tednih ne izgubimo preveč uporabnikov, ker jih je že kar nekaj v rizični skupini.
to so bl zarad janše pršli, vsaj glede na prispevke.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
ne vem tocno... en je v kitajskem super virusu pisal, da kaslja pa to... pa zena tud... al sm bral dons al vcer...
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
Ma danes se je še nekdo oglašu da je včeraj začel kihat danes je pa v ves v kurcu, sam se mi je zdel da je bla bl zajebancija.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
ksz

Mater tele maske in rokavice. Včeraj sem šel samo v trgovino, zvečer prvič kihnil, 10 min kasneje 50tič, zdaj sem pa tak, kot da bi me povozil vlak. Še krvosesa sem nalezel, se že *****, kako kiha in kako jo vse boli. :sprasujemse:

Evo sem našel. Runo je bil. Se nebi čudu da je fasal če gre pa vsak dan v trgovino.
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Ne vem ... krvoses pravi, da je krivo to, da hodim vsako uro ven na čik, sam imam pa res občutek, da sem res nekaj pobral v trgovini. Kljub maski in rokavicam.

K sreči ni drugega, razen iz nosa mi teče za pop ... Corona tega bojda ne povzroča.

PS: Je teklo, sedaj sem na 99%. :) Hvala za skrb, Bojč!
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: dentex