apartmaji na krku?

jakao

Pripravnik
19. jul 2007
406
0
16
nokia
S šest mesečnim dojenčkom greva na morje, pogoj je, da je Slovenija blizu, zato je ideja Krk, še najboljše Baška. Pozna kdo kako dobro varianto, apartma, hotel, kjer bi mlada družinica preživela teden ali dva brezskrbne počitnice. Do sedaj sva vedno hodila v Dalmacijo, otoki, tale bližina pa nama je popolna neznanka.

Predlogi, izkušnje?
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Ni Baška je Malinska če te zanima več na PM.
 
Nazadnje urejeno:

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
prišel danes s krka, bil v baški....povej kaj te teži na pm...
plaža je v baški najlepša, prefurali pa smo z avtom cel otok in vse kraje....

glede na to da imaš otroka bo nočni počitek prišel zelo prav....vse kraji razen mesta krk...tam je ludnica za maldino...
(v baški nas je motilo le to da je ob 1:00 zjutraj vse že zaprto in mrtvo....)
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
na krku je precej enih apartmajev-tako v baški, malinski kot manjših krajih...mi mamo vikend dol v eni mejhni vasici pol urce peš od malinske pa je kr prijetno, sicer si pa z avtom itak v pol ure praktično na kateremkoli delu otoka. Je tut dost apartmajev relativno blizu plaže, ne vem pa, kako je kaj z zasedenostjo. Aja, so pa cene trenutno kar navite...so še za nas, 'evropejce' kar precej zasoljene (npr. večerja za dva v eni na videz malo lepši restavraciji -ribja plošča in vse kar zraven pride, 400 kun....
bonk.gif
). Tudi v trgovinah in na tržnici so cene kar, da te malo pri srcu stisne (sploh za nas, ki se še spominjamo starih dobrih časov...). V Malinski recimo na tržnici smo kupovali ribe, da ne gremo vsak dan ven jest, pa nas je kila brancinov koštala 110 kun...sicer je res, da je bil en brancin na osebo več kot dovolj, a vseeno...za ribiško mesto sem pričakovala vsaj malenkost nižje cene...a kaj moremo, avgust pač... tako da-če se odpravljate v apartma, toplo priporočam predhodni nakup vseh zadevščin, ki se ne pokvarijo, ker boste pri nas dali manj kot na krku.
 

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
jaz pa ravno odsvetujem nošenja vso kramo seboj...seveda smo tudi mi imeli seboj hrane za malo armado vojske....nato pa smo se raje vsedli v restavracijo in pojedli (samo 1 dan smo kuhali....)
400 kun???? ne vem kje ti to ješ ampak kosilo in pijača zaokroženo 70 kun na glavo..(dobiš tudi za 50, tudi za 90)

apartmaje pa dobiš od 15€ oseba dan do 30€ kar je že zelo predrago....povprečje pride 90-100€ na dan/5posteljni in ta je oddaljen 500 metrov od plaže.....seveda tisti s pogledom na plažo pride dražje

aja pa mi smo šli na blef in dobili apartma v roku ene ure, s tem da smo šli na tri agencije (je še kar nekaj prostih kapacitet)...in ne se zaletet v prvo agencijo....

plaža pa je najlepša na baški.....
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
no, to je bil en ekstrem-sta frenda padla na lepe besede natakarja in je ribja plošča pršla tok. Drugače so pa cene tut tko precej visoke, vsaj za moj okus-pod 60 ali 70 kun ni šans da dobiš kaj pametnega za jest (da ni pica ipd). Tm okol 100 kun te skoraj vedno pride...

Glede tovorjenja hrane-to je pač odvisno, koliko si pripravljen kuhat. Mi pač nismo hoteli vsak dan dajat denar za restavracijo, pa še kuhno mamo res fajn spedenano (pomivalni stroj
cheer.gif
), tko da če se nas je ene par spravil, smo vsi skupi kej finega skuhal. Sploh mi pa v restavracijah na hrvaškem najeda, ker še kar niso spoznali kulture solat in nikjer ne dobiš solidne solate za eno primerno ceno.
 

jakao

Pripravnik
19. jul 2007
406
0
16
nokia
no, zdej smo se tako nekak odločili - ene dva tri dni si bomo vzeli čas za izvidnico, prespimo pri frendih na krku, potem pa nekaj vzamem od punata do baške. se bo že kaj našlo, na netu je ponudbe ogromno. Začetek septembra itak ne bi smelo bit panike, upam.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik PNG pravi:
Drugače so pa cene tut tko precej visoke, vsaj za moj okus-pod 60 ali 70 kun ni šans da dobiš kaj pametnega za jest (da ni pica ipd). Tm okol 100 kun te skoraj vedno pride...

Sem pred kratkim prišla iz Dalmacije in moram rečt, da sm bla nad ponudbo zlo navdušena. Od 65 do 80 kun sem jedla zlo dobre stvari - od ribjih specialitet do raznoraznih zrezkov, gob ipd. V ceno je bla ušteta še self-service solata. Je pa bolje, če greš jesti nekam kjer ne ponujajo raznoraznih pic in podobnih zadev
uf-1.gif

Istra in Kvarner sta pa kar se tiče kulinarike res brezvezna, ker je vse več ali manj prilagojeno nemškim gostom, ki dlje od pice, wiener-šnicla in čevapčičov s pomfrijem itak ne pridejo.