Apartma v Zaderskem okrožju ali tudi drugje hitro?

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.174
2.271
113
Torej situacija, na hitro bi rabil v okolici Zadra, Biograda na Moru (pač okolica, saj ni pomembno, tudi če je ura vožnje z Zadra) nek malo večji apartma za 3 pare (6 oseb) za ene 4-5 dni, morda tudi več. A ima kdo kakšno pametno opcijo? Cena ravno ni na prvem mestu, predvsem je pomembno da je urejeno, da je prava destinacija, možnost da kaj spečemo in da so 3 večja ležišča
smile-1.gif
Puno hvala!
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.724
369
83
Biograd na moru: http://kolundzic.com/appCRO.htm

Bil večkrat tam, zelo lepo urejeno, vredu lastniki, blizu plaže, velik kamin, vglavnem vse je super.
Slabost pa je, da težko dobiš prosti termin in tudi cena je mogoče malenkost višja (sploh za dve osebi).

Sporoči, če boš dobil prost termin.
 
Nazadnje urejeno:

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.257
190
63
Sem se ravno slišal s kolegom, ki je trenutno v Zadru, da je dol vse prazno. Ne vem, zakaj tolk komplicirate s temi apartmaji. Zapeljite se dol in tam na mestu najdite najboljšega / najugodnejšega / etc.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.174
2.271
113
No super, nekaj bo že saj to me ne skrbi... sem pač mislil če ima kdo kakšno "specialno" preverjeno zadevo!
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.336
950
113
Titograd
Citat:
Uporabnik Slick pravi:
Sem se ravno slišal s kolegom, ki je trenutno v Zadru, da je dol vse prazno. Ne vem, zakaj tolk komplicirate s temi apartmaji. Zapeljite se dol in tam na mestu najdite najboljšega / najugodnejšega / etc.

Zdaj pa še mi povej kako najte vse te "prazne" apartmaje? Vedno ko grem sicer najdem, ampak izbire skoraj ni več, ker je vse zasedeno.... pač grem na njihov turist biro. Kak drug način še?
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.257
190
63
- Pobereš kakega onega z napisom "Apartmani / Sobe" (stojijo ob cestah in v pristaniščih)
- Uletiš k ene parim, ki imajo zunaj napis Apartmani / Sobe, z njimi malo početkaš, vsak pozna še kakega kolega, ki tut oddaja in ima še kaj frej
- Greš na "Turističko udruženje grada tega-in-tega" ali info točko in pobereš kake kontakte, vizitke, ti ne poberejo provizije
- Na koncu greš še v agencijo.
Vedno se kaj najde. Ne išči pri tistih, ki oglašujejo na internetu. Ti imajo hitro vse polno. Je pa seveda odvisno od tega, kaj iščeš, potrebuješ in kako zahteven si.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.336
950
113
Titograd
To, da sem na slepo iskal med tistimi, ki imajo na bajtah napise "zimmer frei" in podobno sem šel...... klinca je "frei", bolj ali manj ob takem času vse zasedeno. Ob cestah nikoli nobenega videl že nekaj let. Sicer sem vedno na koncu našel, ampak izbirat nisem mogel. Samo sem iskal nekaj s svojim hladilnikom in štedilnikom, torej čisto nekaj osnovnega, za 2. Mogoče je tu problem, da sma samo 2, pa se noben noče zajebavati za mali dnar?

Na njihovih turističnih uradih tudi vedno pravijo da je vse zasedeno.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.174
2.271
113
Mi smo našli na Adriatica.hr v kraju Rogoznica (pri Šibeniku), smo meli svinjsko srečo, je nekdo odpovedal. Dobili smo en lep apartma v Vili s 3 spalnicami. Poceni
wink-1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.336
950
113
Titograd
Moja je vse živo preklicala, mailala itd. .... skoraj popolnoma polno je. Pa ni klicala naših agencij, ampak njihove turistične urade. Tak da me res zanima, kje se skriva kup tistih, ki ob jadranski magistrali dobesedno prosi da prideš k njemu v apartma....
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.174
2.271
113
Saj pravim mi smo imeli hudičevo srečo, smo pa šli preko Adriatic.hr, so pa tudi zellllo prijazni in profesionalni!
 

absistem

Pripravnik
3. sep 2008
550
0
16
Ljubljana - Vič
Apartmaji ob morju in po možnosti preurejeni, modernejši so ponavadi zasedeni pol leta vnaprej, tisti ki ponujajo ob cestah in v raznih agencija pa imajo fraj ker se oddaljeni od morja, tudi po 400 m. Večino to moti (tudi mene ki potrebujem privez za čoln), ugodna je le cena.