Anže Logar in njegovo društvo

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Tako tako, strah je lepa rec, sem mislil, da je vec dedov na tabli :evil:
Je rekel ded, tako ogrožen, da vsakodnevno naserje 100 postov iz samega iz strahu pred pedri, komunisti, lezbijkami, komunisti, migranti, komunisti, upokojenci, komunisti, albanci, komunisti, romi, komunisti, biciklisti, komunisti, invalidi, komunisti, rogovci, komunisti, JU, komunisti,....

Pravi ded, angleži imajo poseben izraz za to (ogroženi beli moški).
 

B81

22. jul 2007
34.484
8.957
113
Bil bi dober, če bi prevzel SDS, tako pa z neko platformo...
Potem pa bi pisali: jaa, kaj ti to pomaga, ce so še v sds vedno ljudje tipa mahnic, hojs itd in spet ne bi blo ok :evil:

Ce mu bo podpora rastla, bo verjetno ustanovil stranko, je pa to prvi "pravi poizkus". Ce ne uspe,npac gredo vsak na svojobstran, takrat pa upam, da mu bo jj prevec zameril.

Samo stari komunisti (jello ne bit hud) in njih otroci bodo sinfali logarja in to skupino, ker jih fizicno boli, da nima greha.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Uf, kakšna salta, iz pravega deda v smrkspetkomunajzarji jokico v enem zamahu.

Vsi stari komunisti so zaenkrat še zbrani v njegovi stranki. In prvi med njimi ne bo niti trznil ko ga bo treba pohodit. Krive bodo valda murgle, soros, kulturni
marksizem, lgbt, 5g in antiwaxerji.
 

B81

22. jul 2007
34.484
8.957
113
Uf, kakšna salta, iz pravega deda v smrkspetkomunajzarji jokico v enem zamahu.

Vsi stari komunisti so zaenkrat še zbrani v njegovi stranki. In prvi med njimi ne bo niti trznil ko ga bo treba pohodit. Krive bodo valda murgle, soros, kulturni
marksizem, lgbt, 5g in antiwaxerji.
Jaz upam, da imas prav.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Logar sicer pravi, da v društvu »ne bo tabu tem«, pa je že ob bežnem dialogu z novinarjem nacionalke Drnovškom naredil velik obvod mimo odgovora na vprašanje o odnosu do Janše in njegove teze o državljanski vojni. Še več, eksplicitno je rekel »mi se ne bomo opredeljevali, ne bomo vrhovni cenzor, ampak bomo vodili razpravo, za katero menimo, da bo potrebna«.
Logar morda globoko v žepu tišči prste v figo in čaka pravi trenutek, ko jo pokazal Janši. A dokler je ne izvleče na plano, bo igral zgolj vlogo Janševega političnega paravana. Anžizem kot zgolj prijazna podoba janšizma. Če pa se vseeno ojunači, bo v trenutku politično mrtev. Tako kot je pred leti prezgodnja politična smrt doletela Gregorja Viranta v tistem trenutku, ko je napačno ocenil, da lahko misli s svojo glavo. Z odrezano glavo je težko misliti.
Vlado Miheljak
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.689
1.423
113
Notranjska
Vlado Miheljak
Vsak ki je nevaren desni in levi opciji je obglavljen, Viranta so se lotili oboji, vzel je glasove JJ in šefu. Ko so ga politično likvidirali sta profitirala oba. Logar hodi po minskem polju. Sam sem mnenja da se je lotil projekta, ker mu je linija v stranki pregroba. V nobenem njegovem intervjuju nisem zasledil da je taka agresivna linija tudi njegova lastna. To mislim na pojavljanja v medijih še preden je kandidiral za predsednika. Lahko se sicer motim, ker ne spremljam politike tako pogosto.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi
Logar in nov obraz, meni ne gresta skupaj. Samo, če pa glave maloumnežev pri naslednjih volitvah padejo na to foro, pa evo, naj.
zna bit nov obraz čeprav ima trenutno na zalogi zgolj stare modele. Kot so nekateri omenjali kaki gosopdarstveniki ala Boscarol, Štrancar itd bi znali iz Logarja narest nekaj novega stranko pa popeljati po poti, po kateri trenutno ne gre nobena stranka in katere pot bi bilo smotrno prehoditi.

Zaenkrat nima še novih modelov, ampak glej tud Golob je nastopil s staro šaro, čeprav so ga reklamirali kot brand new. Pustimo času čas, morda se kaj pametnega iz tega izcimi
 

B81

22. jul 2007
34.484
8.957
113
No ja goloba so ustvarili jansa in mediji, Logar pa nima podpore nikogar, mu jo tezje. Cakam da jj dekl dvigne in mu rece, naj se odloci :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.160
1.184
113
No ja goloba so ustvarili jansa in mediji, Logar pa nima podpore nikogar, mu jo tezje. Cakam da jj dekl dvigne in mu rece, naj se odloci :)
Kako ne, tko kot Goloba so Anžeta ustvarili Janša in mediji, st to veliko razliko da Janša enega .ebe drugega podpira.
Če pa misliš da se gre Logar te zgodbe brez žegna Janeza, mi je pa jasno zakaj si tolk za Janeza.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
zna bit nov obraz čeprav ima trenutno na zalogi zgolj stare modele. Kot so nekateri omenjali kaki gosopdarstveniki ala Boscarol, Štrancar itd bi znali iz Logarja narest nekaj novega stranko pa popeljati po poti, po kateri trenutno ne gre nobena stranka in katere pot bi bilo smotrno prehoditi.

Zaenkrat nima še novih modelov, ampak glej tud Golob je nastopil s staro šaro, čeprav so ga reklamirali kot brand new. Pustimo času čas, morda se kaj pametnega iz tega izcimi
Bil ta teden na eni konferenci z g. Boscarolom.
Njemu bi se pa res lahko reklo gospod predsednik.
ampak je prepameten za to.
 

B81

22. jul 2007
34.484
8.957
113
Vsak ki je nevaren desni in levi opciji je obglavljen, Viranta so se lotili oboji, vzel je glasove JJ in šefu. Ko so ga politično likvidirali sta profitirala oba. Logar hodi po minskem polju. Sam sem mnenja da se je lotil projekta, ker mu je linija v stranki pregroba. V nobenem njegovem intervjuju nisem zasledil da je taka agresivna linija tudi njegova lastna. To mislim na pojavljanja v medijih še preden je kandidiral za predsednika. Lahko se sicer motim, ker ne spremljam politike tako pogosto.
No da vidimo, kaj bo iz tega.

Levi bodo počasi začeli skakat po njem, za desne pa upam, da bodo v tem primeru obdržali le svojo staro grupo ljudi nad 70 let, ki jih tudi zdaj voli, teh 10%.

 

B81

22. jul 2007
34.484
8.957
113

Kdo je prišel in kdo ne?

Med občinstvom, ki je zapolnilo dobro polovico dvorane, smo opazili kar nekaj vidnih obrazov koalicijske SD – skupaj so prišli nekdanja ministra Dejan Prešiček in Anja Kopač ter nekdanja dekanja ljubljanske ekonomske fakultete Metka Tekavčič. Še en nekdanji minister Jernej Pikalo je tako ali tako soustanovitelj platforme, nastopajoči Olaj pa je za Socialne demokrate v preteklosti kandidiral za poslanca in piranskega župana.

Prišla sta tudi predsednik zunajparlamentarne SLS Marko Balažic in nekdanji predsednik te stranke ter minister Janez Podobnik.

Dogodka so se poleg ustanovnih članov platforme – med njimi je tudi prejšnji minister za digitalno preobrazbo iz vrst NSi Mark Boris Andrijanič – med drugim udeležili še nekdanji poslanec SDS in SLS Franc Pukšič, nekdanji predsednik programskega sveta RTV Slovenija Peter Gregorčič, bankir in finančnik Marko Voljč, nekdanji šef Luke Koper in politični sopotnik Zorana Jankovića iz časov Pozitivne Slovenije Gašpar Gašpar Mišič, nekdanja generalna direktorica GZS Sonja Šmuc, prišel pa je tudi Gregor Bezenšek, ki je na lanskih predsedniških volitvah še pred začetkom tekme odstopil od kandidature.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
Obkroza se ze s pravimi ljudmi. Jih pa trenutna ablast ne bo poslusala to je jasno.