Anže Logar in njegovo društvo

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Murg
Obkroza se ze s pravimi ljudmi. Jih pa trenutna ablast ne bo poslusala to je jasno.
Murgeljski establišment bo preko svojih ugrabljenih medijev utural spet nov obraz in ne ne bo dovolil vladat resnim in sposobnim ljudem. Bedast folk pa bo spet kupil te iz Murgelj določene nove obraze.
 
  • Haha
Reactions: Sonny_Chiba

B81

22. jul 2007
34.484
8.957
113
Upam da veš kdo je obljubljal tole, sam nekako ni speljal. Zakaj pa ni, pa povprašaj, ti se z njimi dobro razumeš.
Prva vlada ki pa bo to dejansko speljala pa dobi na naslednjih volitvah moj glas, dotlej ga bodo dobivali zgolj tisti kateri niso v parlamentu.
kaj boš te dajal glas takim luzerom, ki niti v parlament ne pridejo :valjamse:
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.755
358
83
Vipavska dolina
Teh dveh ne bi smelo biti niti blizu parlamenta, ne pa da "vodita" dve ministerstvi.
Komu bom dal glas je pa od mene odvisno, teh ki so sedaj v parlamentu ne vidim kot "odrešitelje", mogoče še najbolj zanimiv program je imela Nova Slovenija. In ja na prejšnjih je šel moj glas Piratski stranki, vsaj "srali" nam niso zadnja leta. Čeprav bi kot Piratska stranka lahko počeli tudi kaj drugega. Na naslednjih pa mogoče dam glas SLS.
Na predsedniških sem bil pa nazadnje 96-ega leta, takrat je moj glas dobil Ivan Kramberger. Ker ga ni bilo med kandidati sem ga pač dopisal. In tudi na morebitnih naslednjih (če se jih bom sploh udeležil) ga bo dobil on, razen če bi kandidiral res en dober kandidat, katerega pa zaenkrat ne vidim v naši politiki.