Covid-19 Antiwaxerji

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-211
113
LoL kere fore... Zna bit, da bo sedaj uletel Mirsi in razložil, da je to v bistvu preblisk vaxxerjev, ki se ga z namenom diskreditacije tako kot še mnoge druge idiotizme poskuša podtaknit antivaxxerjem. :fredi:
Res, sem ravno mislil napisat, zakaj take slikce ne limate v temo best of, ali pa odprete novo temo z naslovom - Nore izmišljotine vaxerjev, ki jih podtikajo antivaxerjem kot njihove.
A se ti zdi kaj čudno, da tu take stvari limajo cepilci, nikoli pa anticepilci.

Drugače se je a pitje urina priporočalo že zdavnaj pred kovidom, al kaj nuca ali ne, pa ne vem, nisem probal, torej nisem antivaxer. A nek naš ultramaratonec to pil?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in Matey

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.922
4.977
113
Drugače se je a pitje urina priporočalo že zdavnaj pred kovidom, al kaj nuca ali ne, pa ne vem, nisem probal, torej nisem antivaxer. A nek naš ultramaratonec to pil?

Spet ena pametna o tebe mirsi. Scanina je zloček podobno kot blato. A slednjega tudi konzumiraš?
Sicer ko zagledam Zvezdano imam vedno pred očmi še njen rumen kozarec, ki ni vino btw, kar mi avtomatsko sproži refleks na prstu da prestavi program na nekaj dugega.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-211
113
Spet ena pametna o tebe mirsi. Scanina je zloček podobno kot blato. A slednjega tudi konzumiraš?
Sicer ko zagledam Zvezdano imam vedno pred očmi še njen rumen kozarec, ki ni vino btw, kar mi avtomatsko sproži refleks na prstu da prestavi program na nekaj dugega.
Khmm, mi je žal, če ti žena nobenega tvojega izločka ne pogoltne :)
Ne bodi preveč pameten, blato je strupeno, urin ni.
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.315
113
Covidiot v akciji:
Moškega, ki je v prostore občine v Dormagenu vstopil, brez da bi izpolnjeval katerega od treh pogojev PCT, so tamkajšnji zaposleni prosili, naj odide. Tega ni storil, temveč je iz jakne izvlekel plastenko z bencinom in z njim polil sebe ter tri uslužbenke občine.
Nato je v roko vzel vžigalnik in z njim grozil zaposlenim, ki pa so ga uspeli obvladati brez nadaljnjega zaostrovanja ali morebitnega tragičnega razpleta situacije. Zadržali so ga do prihoda policije, moški pa je nazadnje končal v psihiatrični bolnišnici, so poročali nemški mediji.
 
  • Haha
Reactions: sixpower

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-211
113

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.482
816
113
Smo prav prebrali: Zavračal testiranje? Prevelik poseg v telo?
Operacija je bila samo mala mal'ca, ker mi pripada.
Nasprotno. Operacija je bila potrebna in torej sorazmeren poseg. Težave z nohti lahko rešiš z amputacijo roke (ali glave, tudi deluje), zna pa kdo zajamrat, da gre za pretiran poseg.

Tako da ne vem, zakaj se človek ob operaciji odreče vsem živim pravicam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.202
5.584
113
Covidiot v akciji:


Covidiot v akciji:

Naslednji bo raje prvo zažgal kakega poslanca ali dva.


Ko potisneš ljudi ob zid moraš biti pripravljen na posledice.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.285
2.270
113
Pitje urina?
Pa tistega konjskega naj vzamejo, kjer so konje filal s tistim Ivermectin (?).
Kar naj ga antivaxerji pijejo. Kdor hoče. Pustite jih. So pač izbrali.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.932
2.410
113
Lublana
Obišči stran
Ajde, dost je blo zajebancije! Gremo!!!
 

Priponke

  • Mad Max vs Novak meme.jpg
    Mad Max vs Novak meme.jpg
    56,6 KB · Ogledi: 162

erikson

Guru
25. avg 2007
21.410
5.392
113

"Bil je pravi prjatelj, ki ga poznam že več kot 15 let. Moj prijatelj, ki je delal z mano in bi bil zdaj rešen, če ne bi sledil vašim ideologijam, ampak bi poslušal nasvete svoje družine in prijateljev ... Družina je zdaj uničena ... Njegovi pravi prijatelji so zgroženi ... Moralo vas bi biti sram, da sploh omenjate njegovo ime. Zdaj ga imate na vesti."
 
  • Haha
Reactions: jonny77

erikson

Guru
25. avg 2007
21.410
5.392
113

Hana Horka, pevka skupine Asonance, je umrla za posledicami okužbe s koronavirusom. Stara je bila 57 let. Pevka je nasprotovala cepljenju. V želji, da bi imela potrdilo, ki bi ji dovoljevalo obiske gledališča in savn, se je namenoma izpostavila virusu. Pred božičem sta namreč zbolela njen mož in sin, ki sta bila oba cepljena, je za radio iRozhlas.cz povedal njen sin Jan Rek. "Odločila se je, da bo živela kot doslej z nama in raje zbolela, kot se cepila," je povedal.

Dva dni pred smrtjo je na družbenih omrežjih zapisala: "Preživela sem … Bilo je hudo. Zdaj sledijo gledališče, savna, koncerti … in nujno izlet na morje". Vendar pa se je njeno stanje nato hitro poslabšalo. Odpravila se je na krajši sprehod in se po vrnitvi začela pritoževati nad bolečinami v hrbtu, kmalu zatem se je začela dušiti in na žalost ji niso več mogli pomagati, je še povedal sin. Rek za mamino smrt krivi lokalno gibanje proti cepljenju in njegove voditelje, ki naj bi mami "oprali možgane". "Dobro vem, kdo je vplival nanjo. Žalosti me, da je bolj verjela popolnim tujcem kot pa družini," je povedal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sandra

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.285
2.270
113
''Vaše idejo so ga ubile''
..."Bil je pravi prjatelj, ki ga poznam že več kot 15 let. Moj prijatelj, ki je delal z mano in bi bil zdaj rešen, če ne bi sledil vašim ideologijam, ampak bi poslušal nasvete svoje družine in prijateljev ... Družina je zdaj uničena ... Njegovi pravi prijatelji so zgroženi ... Moralo vas bi biti sram, da sploh omenjate njegovo ime. Zdaj ga imate na vesti."
MKUltra. Torej je na tem nekaj res!
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.728
2.340
113
Pomurje

Hana Horka, pevka skupine Asonance, je umrla za posledicami okužbe s koronavirusom. Stara je bila 57 let. Pevka je nasprotovala cepljenju. V želji, da bi imela potrdilo, ki bi ji dovoljevalo obiske gledališča in savn, se je namenoma izpostavila virusu. Pred božičem sta namreč zbolela njen mož in sin, ki sta bila oba cepljena, je za radio iRozhlas.cz povedal njen sin Jan Rek. "Odločila se je, da bo živela kot doslej z nama in raje zbolela, kot se cepila," je povedal.

Dva dni pred smrtjo je na družbenih omrežjih zapisala: "Preživela sem … Bilo je hudo. Zdaj sledijo gledališče, savna, koncerti … in nujno izlet na morje". Vendar pa se je njeno stanje nato hitro poslabšalo. Odpravila se je na krajši sprehod in se po vrnitvi začela pritoževati nad bolečinami v hrbtu, kmalu zatem se je začela dušiti in na žalost ji niso več mogli pomagati, je še povedal sin. Rek za mamino smrt krivi lokalno gibanje proti cepljenju in njegove voditelje, ki naj bi mami "oprali možgane". "Dobro vem, kdo je vplival nanjo. Žalosti me, da je bolj verjela popolnim tujcem kot pa družini," je povedal.
PCT je kriv! Danes bi še bila živa, če ga ne bi bilo.