Covid-19 Antiwaxerji

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.632
14.334
113
Če se prav spomnim, ai imel slabo izkušnjo z iglo, ne s cepivom. To pomeni, da boš v bodoče, kot npr. jehovove priče, zavračal vsako obliko infuzije?
Ne, ne, njega je cepivo zj3balo, 100%, tisto z iglo v živec je samo "cover-up" s strani zdravnikov :aplauz:
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
sem prebral vse in verjamem vsemu napisanemu.
Se bom zaradi tega odločil za cepljenje ? NE.
Zakaj ? Zato, ker mi cepivo proti covidu predstavlja večjo grožnjo kot covid sam.
Vladni ukrepi so se hujši.

Lahkota, s katero drvimo nazaj v srednji vek je zastrašujoče.


Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
dobim v zameno PCT s trajno veljavnostjo ? Ni problema. Kam grem podpisat ?
Dobiš trajno veljavnost ko te obišče Matilda zarad korone ali pa zarad cepljenja. Jeba je bit v teh časih pameten. Če se ne cepiš lahko mrkneš ist če se cepiš ti živ bog ne podpiše, da boš po cepljenju super odporen, da boš preživel vse strašne stranske učinke cepljenja.

Sam si predstavljam cepljene in ne cepljene približno tako. Necepljeni v tem "mrazu" skačejo naokrog poponoma goli in bingljajo s svojimi oneti vse naokoli in si govorijo mi smo svobodni nam nihče nič ne more no cepljeni prav tako skačemo v tem "mrazu" naokoli ampak imamo oblečeno vsaj spodnje hlače in ženske moderc. Vsi smo v istem sranju s tem, da ste necepljeni v malo večjem. Ampak po lastni izbiri.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.887
5.163
113
Daj zaj pa nehajte s temi stranskimi učinko nepreverjenih cepiv.
Jebeni miljoni oziroma miljarde odmerkov so že bli ponucani. Pa se zemla še kr vrti in mi na njej.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007 in koliko

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.632
14.334
113
Tru det ampak cepiva pa vseeno niso nepreverjena ampak gre v bistvu za najbolj množično uporabljeno (in s tem preverjeno) cepivo vseh časov.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.365
2.283
113
Zakaj anticepilci iščejo pomoč v bolnici?
Da so lohka na facebook in instagram kao reveži z korono? Ali zato, ker smatrajo, da jim medicina lahko pomaga?


p.s. v bolnici necepljene cepijo!
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007 in koliko