Covid-19 ANKETA; Delovna aktivnost v času pandemije kitajskega virusa

Delovna aktivnost v času pandemije kitajskega virusa

  • Delam.

    Glasovi: 95 76,0%
  • Ne delam.

    Glasovi: 30 24,0%

  • Skupaj glasov
    125

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
Bi prosil da kliknite na anketo da se vidi "realno" situacijo deleža delovno aktivnih ljudi in deleža ljudi kateri so v "policijski" karanteni.
Anketa je javno vidna vsem in ni prikazano kdo je kliknil.
Hvala kdor bo kliknil in ostanite zdravi neglede če delate na polno v službah ali če si praskate jajca na kavču in čakate kdo vam bo razkužil ograjo na stopnišču in gumb za dvigalo ker ste enostavno preleni.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Bi prosil da kliknite na anketo da se vidi "realno" situacijo deleža delovno aktivnih ljudi in deleža ljudi kateri so v "policijski" karanteni.
Anketa je javno vidna vsem in ni prikazano kdo je kliknil.
Hvala kdor bo kliknil in ostanite zdravi neglede če delate na polno v službah ali če si praskate jajca na kavču in čakate kdo vam bo razkužil ograjo na stopnišču in gumb za dvigalo ker ste enostavno preleni.

Slaba anketa.
Nekateri recimo delamo na smene... Recimo, en teden delam normalno, naslednji teden sem doma. Na prisilnem dopustu. Kaj nej pol kliknem?
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
No...izplen ankete je jasen in sicer da večina ljudi lepo pridno dela, hodi v službe. In ni ne duha ne sluha o kakršnikoli POLICIJSKI karanteni kot ima privide določen MAJHEN odstotek tukaj prisotnih na Alterju.
Hvala in lep dan.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
Saj v večini majhna podjetja delajo vesčas doma ker imajo delavnice doma. Material za delo pa ni problem dobit čeprav so nekatere trgovine zaprte ampak ti sedaj material pripeljejo domov namesto kot prej ker si hočeš nočeš moral po njega v trgovino. Če pogledaš je situacija še boljša kot prej...edino trgovci morajo malo več migati kar pa je tudi prav saj itak dost zaslužijo.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.151
3.164
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
No...izplen ankete je jasen in sicer da večina ljudi lepo pridno dela, hodi v službe. In ni ne duha ne sluha o kakršnikoli POLICIJSKI karanteni kot ima privide določen MAJHEN odstotek tukaj prisotnih na Alterju.
Hvala in lep dan.

Anketa je črno - bela...
Glej, svet je danes v barvah... Napisanih je par priporočil, kaj si spustil, ampak, tebe to ne moti in ti je tvoja zgrešena anketa merodajna...

Če se že greš, naredi vsaj tako, kot so ti svetovali:
- delam, v službi, redno
- delam, v službi, občasno/smene
- delam od doma
- ne delam, doma koristim dopust, kasneje čakanje
- ne delam, doma na čakanju
- ne delam, varstvo otroka na domu
- ne delam, sem v penziji

Recimo... Pa verjetno sem še kaj spustil...
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
No tole tvoje je pa isto kot deluje javna uprava. Namesto da bi bilo enostavno in jasno je še zraven milijon podčlenov in nato vse skupaj popolnoma nejasno vsakomur tudi tistim kateri se naj bi na to poklicno spoznali.
Anketa je črno - bela...
Glej, svet je danes v barvah... Napisanih je par priporočil, kaj si spustil, ampak, tebe to ne moti in ti je tvoja zgrešena anketa merodajna...

Če se že greš, naredi vsaj tako, kot so ti svetovali:
- delam, v službi, redno
- delam, v službi, občasno/smene
- delam od doma
- ne delam, doma koristim dopust, kasneje čakanje
- ne delam, doma na čakanju
- ne delam, varstvo otroka na domu
- ne delam, sem v penziji

Recimo... Pa verjetno sem še kaj spustil...
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Recimo... Pa verjetno sem še kaj spustil...

Ma ja, spustil si tiste, ki ne delajo, ker so jih odpustili...
Delo na domu je pa tud vsaj v dveh oblikah - eni dejansko nekaj delajo drugi majo pa samo ta privilegij da formalno delajo na domu. Dejansko bojo pa kmal hospitalizirani, pa ne zarad virusa ampak ker si bojo do krvi spraskal intimne dele...
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.148
5.569
113
No...izplen ankete je jasen in sicer da večina ljudi lepo pridno dela, hodi v službe. In ni ne duha ne sluha o kakršnikoli POLICIJSKI karanteni kot ima privide določen MAJHEN odstotek tukaj prisotnih na Alterju.
Hvala in lep dan.
Ah, kje pa