Android profili zvoka

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Spomnim se, da so nekateri telefoni že pred leti imeli različne profile zvonjenja za "različne priložnosti".
Ker sem se naveličal premikanja (večkrat dnevno) vseh drsnikov za glasnosti, sem želel nastaviti nekaj profilov za glasnosti. Recimo: utišan (ko nikakor ne želiš motnje), služben (recimo dovoliš samo klic otroka), normalen, maksimalen (ko si recimo na kolesu in se sicer ne sliši).
Imam Samsung Galaxy S21 FE, pa tega nisem našel. Očitno si bo treba pomagati s katero od aplikacij. Katero priporočate?
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Poišči pod načini in rutine oz. Modes, tam mislim, da se lahko nastavi. Je tudi bližnjica zgoraj ko pislajdaš dol.
 
  • Všeč mi je
Reactions: SpEkTr
22. jul 2007
12.801
1.315
113
123
Ali se ti profili lahko vklopijo tudi samodejno, recimo kot se prijaviš v drugo omrežje-gps lokacija?
 
  • Všeč mi je
Reactions: SpEkTr

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Ali se ti profili lahko vklopijo tudi samodejno, recimo kot se prijaviš v drugo omrežje-gps lokacija?
Nekateri programi to imajo. Saj načeloma bi takšne avtomatizirane stvari šle tudi s pomočjo Taskerja.
Sam sicer bolj gledam, da ročno prestavim. Se vedno jezim - grem na kolo, nič ne slišim, če ni na max. Spet po drugi strani je v avtu drugačna nastavitev kot v službi med nekim pisanjem, ko imam rad mir, bi pa dovolil klic iz kakšne številke. Utišanje sicer lahko dosežem s pomočjo tistega Androidnega nabora zgoraj.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Poišči pod načini in rutine oz. Modes, tam mislim, da se lahko nastavi. Je tudi bližnjica zgoraj ko pislajdaš dol.
Sem našel. Ni ravno to, kar bi si želel.
Načeloma je dosti podobno kot tiste avtomatizirane rešitve. Če recimo zaženeš neko aplikacijo ali se BT poveže s kakšno napravo, naj naredi to in to.
Saj načeloma bi verjetno kateri od teh programov moral ustrezati, ampak mogoče ima že kdo kakšno izkušnjo. Da človek ne namešča desetin programov in prebira vseh nasvetov za vsakega posebej.
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Samsungov "Modes" je kar uporaben v takih primerih, se da marsikaj nastaviti.